• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STRIXDiGi Nomádi - We need to travel and work
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    ADAM: zkus mu kdyztak napsat, myslim, ze rad poradi

    ADAM
    ADAM --- ---
    Je tady někdo s odhlasenym českým zdrav. Pojištěním a místo něj si plati nějakou globální variantu?
    STRIX
    STRIX --- ---
    SADY: ou yeah. Než ses zeptal už sem stihla 2x Sri Lanku. A vzhledem k tomu že uprchlíci sou **** (Long story) tak sem se musela i trochu rychleji rozhodnout jestli tu Teda zkusit zůstat... A jo no 😎

    SADY
    SADY --- ---
    STRIX: a uz mas teda vybranou zemi, babovko?
    STOW_AWAY
    STOW_AWAY --- ---
    APPARTMENT SWAP BERLIN/PRAHA
    Ahoj, cely cervenec bych chtela stravit v Praze a nabizim timto muj berlinsky byt (Neukölln, 2+1 s balkonem, u kanalu na hranici s Alt-Treptow/Kreuzberg) k vymene. Muj pozadavek je relativni centrum Prahy a internet.
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    Má někdo tip na ubytko na Sardinii pro rodinu 2+2 , s wifinou / parkingem, atp. které mě finančně nezruinuje? :)
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    B3DA: taky jsem se za ty dva roky naucil pracovat jen na jedne obrazovce..... (a to jsem jel 2,3 celkem bezne).
    B3DA
    B3DA --- ---
    STRIX: njn, zvyk :)
    B3DA
    B3DA --- ---
    STRIX: archiv. muj oblibeny sever..
    jde to i bez extra monitoru apod.
    STRIX
    STRIX --- ---
    Mně prostě nejde pracovat na jednom monitoru 🤷‍♀️
    STRIX
    STRIX --- ---
    B3DA: kde si?
    B3DA
    B3DA --- ---
    jste trosku rozmazleny, ne? :D
    STRIX
    STRIX --- ---
    Cestovní dvojmonitor :)
    STRIX
    STRIX --- ---
    Tak já sem ready bábovky... :)

    JARDABEREZA
    JARDABEREZA --- ---
    MUXX: Co v jeho podání znamená "podcenil přípravu"? :-)
    MUXX
    MUXX --- ---
    STRIX: Ja to thajsko sleduju uz delsi dobu na facebooku a “celkem volny” mi to teda neprislo ani chvili. Kamarad mi spis prijde, ze podcenil pripravu.
    STRIX
    STRIX --- ---
    STRIX: sry, ty obrázky jsou opscne
    STRIX
    STRIX --- ---
    Fajn. Tak Thajsko je asi pase. Kamarád co mě privefl na myšlenku jet tam # že to je prý celkem volny, tak teď narazil:

    KOC256
    KOC256 --- ---
    FRENNET:
    Pro workoholiky je problem nemit vsechno poradne funkcni a odladene aby byli maximalne produktivni... A ja to chapu... Kdyz uz mam nekdy vyjimecne pracovat, tak nechci resit <!> oviny, ale chci ten cas vyuzit k udelani maxima za minimuum casu... Ale jak pises s nomadenim se to uplne neslucuje...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam