• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STRIXDiGi Nomádi - We need to travel and work
    JARDABEREZA
    JARDABEREZA --- ---
    Tak pár fullHD monitorů tam seženu... jde mi spíše o to, že jsem si tu ergonomii atd. ladil v průběhu let a je to návykové... a udělat kopii jinde je drahé a časově náročné, tak bych musel slevit. A musel bych si vyzkoušet, jak moc jsem se na tom stal závislák, nějaký kompromis, který by byl ok :-D Pracovní plocha je cca jako 6 fullHD monitorů. Výška židle, stolů a monitoru je abych nehrbil záda a nebolela mě, lokty nejsou zdvižené, takže mě nebolí ramena, velký monitor ve správné výšce a vzdálenosti, takže to přečtu a nemusím zaklánět hlavu atd. (nebolí mě z krkem) Přemýšlel jsem o tom dělat uvnitř VR brýlí, kde je relativně neomezený prostor, ale co jsem zkoušel, tak technologie ještě není tam, aby to za to stálo.

    Jinak na hotelích většinou bývají pidi-stolky a ještě k tomu strašně mělké a často i malé. Tohle chce pořádnou desku.

    INDIAN
    INDIAN --- ---
    JARDABEREZA: Mno tak ja bych dorazil krom laptopu max s klavesnici, monitor snad neni problem sehnat na miste nakou cinskou zasilkovkou treba
    STRIX
    STRIX --- ---
    JARDABEREZA: jinak sri lanka me taky napadla... Ale zas menší časový posun, takže min volna přes den bez třeba Thajsko..


    Jo a sou na sri lance kokosy jako v thaj? Asi jo co?
    Ty já potřebuju.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    JARDABEREZA:
    jestli nevyjde levněji to tam za ušetřené peníze nakoupit a pak někomu darovat/prodat. Při hodně slušném netu ti stejně jde jen o RDP :-)
    JARDABEREZA
    JARDABEREZA --- ---
    Já si říkal, že by mohlo být pěkné pracovat třeba 3 měsíce v roce ze Srí Lanky, pokud je tam nějaký rozumný internet. Je to levná země a prý přátelská a na jihu jsou pěkné pláže. Akorát už jsem si zvykl na dobrý hardwarový zázemí a nevím jeslit/jak to tam dostat, protože by mě klasický laptop omezoval v práci.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    STRIX: vklidu :)
    STRIX
    STRIX --- ---
    Kéž by :D je mi 32
    Ale nikoho nemám takže v nejbližších letech asi dítě nebude
    CUKI
    CUKI --- ---
    STRIX: No my tu asi oba mluvili spíše o dětech :-)
    ..asi budeš ještě hodně mladý ročník, který tyhle "hlouposti" ještě řešit vůbec nemusí.
    Právě proto říkám, jezdi dokud to jde!
    STRIX
    STRIX --- ---
    CUKI: já to mám asi i do budoucna v pohodě co se projektu kde sem týče. Nikdo totiž nechce chodit do kanclu pac tam každý dem chodí jeden nový vývojář který jednou zmínil (asi to byl vtip ale nikdo neví), že kdyby mi to systém umožnil, tak by každý den šel se psem k řece..... A tam ho rozsekal na kousky a poslal je po ty řece.

    :|

    Ve spojení s tím, kdy chtěl pak nakrájet syr a vytahl na to kudlu asi s 20cm cepeli, máme dobrou vymluvu i po covidu na to, proc si kanclu ne :D
    STRIX
    STRIX --- ---
    TEAPACK: jaká dodávka? Jaký náklaďák? :D já chci někam odletět :D
    CUKI
    CUKI --- ---
    KOC256: Já na počátku nepochopil o čem je ten název klubu, ale výdělek přes internet se řešil hned v několika klubech najednou a pak k tomu vznikl další. Pár příspěvků a pak to utichlo. Nesleduji to takže to teď nemůžu najít. :-(


    STRIX: To určitě udělej, pak už to bude jen těžší a těžší, ale jak píše TEAPACK: nikoli nemožné. Ale až na pár případů jako Mlčochovi (které nedoporučuji), je to časově velmi omezené.
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    STRIX: ono to jde i se závazky, jen místo dodávky pojedeš 12t náklaďákem a na výrazně omezenější dobu =)
    STRIX
    STRIX --- ---
    INDIAN: jn. Já právě chci využít ještě čas, kdy nemám žádný závazky :/
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    INDIAN: ... nicmene priznavam ze rad do kanclu chodim porad (a driv pred covidem sem se HO vyhybal uplne)... me by vyhovoval v tomhle pripade nakej klidnej coworking plac nez naka karikaturni chatrc na plazi
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    KOC256: Ja treba delam do architektury a automatizace v infra v on-premise / privatnich cloudech a kdybych nemel deti co musej do skoly a zena denne do kanclu, tak uz sem davno vyvalenej nekde pod palmou taky...
    vzhledem k tomu ze sem v zadnym datacentru jeste nebyl a ty servery co mi prosly "pod rukama" se daj pocitat ve 4 cifernych cislech, tak je fakt uplne jedno kde sem 😁
    Navic povetsinou moji nadrizeni+kolegove byli bud pul zemekoule odemne nebo aspon stovky kilometru kdy dorazili do kanclu max 2x za mesic este pred covidem, tak by se pro me asi moc nezmenilo
    KOC256
    KOC256 --- ---
    JINX:
    Principielne to, co muzes delat sam… Treba Copywriting, rentier, investor do akcii/BTC/…

    Neco kde potrebujes kontakt se spousty lidma, neni uplne mozne no, jak pises…
    KOC256
    KOC256 --- ---
    CUKI:
    Ja to nikde nezaznamenal… asi chodim do jinych auditek nez ty no…
    STRIX
    STRIX --- ---
    CUKI: tak nehudruj :)
    CUKI
    CUKI --- ---
    STRIX: Já proti té diskusi nic nemám, jen jsem podotknul, že se ty věci řešili i jinde, no offence.

    Ale vlastně asi neřešili, protože jsem se pod tím představil něco úplně jiného. :-)
    Tedy řešíš kam jet, kde je internet a lineálně s někým podobně zaměřeným....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam