• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LIQUIDFREAKLost Ark
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    poradite mi? chci se vratit k nedokoncenym questum, ale prestoze jsem v dane lokaci / meste byl mam tam aktivni porty, tak mi to hlasi ze se nemohu portnout a port je "nevysviceny" .. muze expirovat? (to by bylo podivny), nebo jsem treba na jinem kontinentu a proto to nejde?
    zcela jiste mi to den dva zpet nedelalo problem treba z ostrova ...

    predem dekuju za nakopnuti

    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    February 20 - Update on Current Top Issues - Official News - Lost Ark Forums
    https://forums.playlostark.com/t/february-20-update-on-current-top-issues/186470
    WRATA
    WRATA --- ---
    LOJZEE: Jo pravda, jeste Engravingovy bedny schovavam
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Je to tu 9+ dni. Doufejme ve svetlejsi zitrky no.

    Kazdopadne protip, matchmaking u cehokoli mackej JEDNOU a pockej si chvili. Kdyz to zmacknes 140x jak je zvykem, zkazis 140 partam que pac se tvaris ze si nejoinnul :)

    PEDROBEAR: neni no, ale meli by vymyslet nejaky trasnfery nebo aspon aby todle fungovalo cross. protoze to vsechno jde za nema.
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    LIQUIDFREAK: neni to cross server. Ale i tak tohle chce realm transfer protoze EUC je v poradne riti

    nejvetsi problem je nefunkcni matchmaking
    Aura
    Store
    zabugovany party kdy se neda v chaosu projit dal protoze parta je v lagu a clovek ztrati entrance zbytecne
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    ilvl mam jen 460+, podprumer u nas, ale protoze se to neda moc hrat a az po pulnoci dam chaos dung a guardiana, kde padaj krystaly na upgrady... takze me to dost brzdi, i to, ze mi nejde aura dost brzdi (2 porty pres auru) nebo 120min cd na song do mesta ktery si vyberes, misto 60minut
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    LOJZEE: tam sou ty packy na legendary-uncommon karty, oteviram po 5-10 a legendarky sou mytus :D (bude to 1 ciselny %)
    na vic sem za tim neprisel, ale skatule hazim do bedny, takovy na vyber bomb ci jinych matrosu, u kterych nevim ceny, ci ktery sou nutny
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    WRATA: a tod vse? cetl jsem, ze si mas schovavat jeste naky veci, co ti daji na vyber konkretni kartu nebo tak neco?
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    potreboval bych ted nejak poskladat ty Una daily - jake chodit, je toho strasne moc (a itemu tez, snad horsi nez BDO, kdyz vemu v potaz, kolik to ma currency druhu) - sem myslel, ze v dnesni dobe je QoL i o tom, aby kazda picovina nebyla raketova veda a vono ne :D

    a Store samozrejme taktez neotevru
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    HONZA09: paladin, lvl50, rooster 30+
    mel bych plavat do Rohendelu ale jebu na to a jdu na pivo. za dnesek mi ani 1x nenabehla aura a ten matchmaking je tak vyjebanej, ze do 1:30 rano nejsem schopnej dat ani 1 chaos dungeon, nemluvim o guardianovi, nebo abyss raidu

    snad se to po vikendu rozjede, fronta je tenhle vikend tretinova, co ten minulej, ale stoji to za picu - hl. me to do chaos dungeonu nepusti ani solo a vykopne me to protoze matchmaking - tohle se jim fakt nepovidlo
    WRATA
    WRATA --- ---
    LOJZEE: Veskery bedny co obasujou battle itemy nechavam zavreny v bance
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Ahoj. Co hrajete za classu? Já Sorceress, jsem teď na 38 lvl, takže ještě ani nejsem v end game.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    MAWERICK: Neni no. Uz jen ted s tim server bordelem a presunama by tim vyresili mnohe.
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    LIQUIDFREAK: noi dalo se to cekat... :) imho to neni nejlepsi system...
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    MAWERICK: tak je ot tak, je to jen na server
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    LOJZEE: nope :) zatim ne, ale taky cejtim ze by to mohla bejt chyba... :) no chybama se clovek uci :)
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    nechavate si nejaky bedny az na lvl 50 nebo vsechno otevirate? nebo co tak obecne je eibry si nechavat v inventari na endgame z prubehu lvleni? abych neco omylem nescrapnul nebo neprodal)
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    Lost Ark - Don't Miss This Insane Store Deal! 6-Months Of Crystalline Aura For DIRT CHEAP
    https://youtu.be/pw9iOu4F1AY
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    LIQUIDFREAK: rooster je imho per server. Per region je 100%.
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    Já teda založil na US... Protože mají jiné prime timy než evropa. Zatím úplně bez problémů :)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam