• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LIQUIDFREAKLost Ark
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    Vše, co potřebujete vědět o EU West a dárcích od Amazonu! - Arkesia - Lost Ark CZSK
    https://www.lost-ark.cz/vse-co-potrebujete-vedet-o-eu-west-a-darcich-od-amazonu/
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    je poledne a Zinnervale ma frontu 9000 :) predpokaldam, ze to lidi pousti, aby mohli treba od 15h hrat, jinak si to neumim vysvetlit
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    ELIDOR: hlavně nechápu tyhle problémy, když to jede pod amazonem, kterej má suveréně nejvíc datacenter ve světe
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    dodelal jsem absolutne perfektni linii .. arena 10 souperu, tohle byla totalni bomba. jak pribehove tak graficky, skoda, ze souperi v arene nevzbuzovali vetsi respekt a vyzvu (klidne bych sel do 100) ... ale i tak, paradni!
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    ELIDOR: poslednich 952 lidi .. tzn necelych 6h fronta ..
    tohle neni jen o fronte, ale likviduje to i pripadny guildovni akce .. sejit se, je realne nemozny

    pokud jsem pochopil z vyjadreni RT, tak:
    - pridat nove servery do existujici skupiny nejde
    - posilit server nejde (zvednout limit online uctu / server)
    - prevest ucty nejde - tohle je imho nejvetsi wtf

    z predchozich vyjadreni, kdy lidem nefungovaly aury, tak se to opravuje manualne v okamziku kdy je ucet online, v offline stavu to nejde (dals wtf)

    hra je to fakt hezka, ale to technicky zazemi me neuveritelne fascinuje
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    VON_GILOTINE: Některý povolání na NA/EU nejsou. Budou se prý odemykat postupně.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Dotaz crusader jako povolani se mi odemkne po lvl50 nebo v te eu west sekci proste neni a je jen v korei?
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    CHORCHE: Mno vsak jak psali vcera, ze neumi udelat servery "silnejsi" v podstate. A cekali 200k hracu a je jich 10x tolik no :D
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    LIQUIDFREAK: protože to očividně nějak souvisí s vytížením serveru... nevim proč
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Po relogu zas zmizela aura, zmizelo mi 50 crystalu z petiset. Que na dungy sou zas gay. Nvm esi neni cas si dat mesic voraz a prijit az casem :D
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    hura eu west servery jsou tu.
    mam postavu delam prologue, wow
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    uf fronta 19582 lidi ... to je tak na 5-6h
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    todle je dobrý sumárum po lvl50 a na daily. jaký ostrovy a co kde měnit pokud možno týdně (hodně výměn má totiž týdenní limit)

    How I got to 1100 Item Level (T3) in 9 Days without P2W (Lost Ark Gear Guide)
    https://youtu.be/JV3nIRibjHo
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    PEDROBEAR: cooldown hodinu, když ti zrovna funguje ta aura teda :) bez ní 2


    LIQUIDFREAK: tam je nějaký jeweler, co nemám odemčeno - buď to mění, nebo aspoň resetuje, sem chtěl vyzkoušet Adrenalin a uplne sem ten jedinej šutr, co s tím mám, zkurvil - tohle bude hodně o nervy
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    ELIDOR: portovat se muzes pisni - song of return kam si nabindujes return point - 2 hodiny cooldown
    bifrost Alt + W defaultne mas 3 lokace co si muzes ulozit
    a pokud si objevil uz pristav tak se na nej zpravidla dostanes z ostatnich pristavu pres toho port liner managera ikona papiru a pera - a mas fast travel z pristavu do pristavu
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    CHORCHE: solovat se to da kdyz to jinak nejde, ale nektery mechaniky sou teda docela pfff.

    Mne hlavne serou ty facet stony, pada toho milion a je dobrej jeden z 50
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    btw jen abych to nenechal vyhnit portovat jde jeste pisnickama ..
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    LIQUIDFREAK: tak mi ten náš ilvl1000+ nabízí kdykoliv pomoc, ale takhle to taky nepujde denně, páč jemu to je k prdu chodit todle
    ještě mi říkal, ať jdu sólo - to imho pujdu na dps/modrou a do pár minut one shoty a wipe :D a nebo žlutou a shielding, ale to ho zas neupižlam
    je teda fakt, že tenhle želvocucák je pro ilvl460 a já mam teď 470 (je to tab raid lvl2 první) - lootem se to liší jen Ability stonem, proti předchozímu je tam možnost na Legendary (a tam ta šance správných Engravings... stojí ledatak za ignor)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    CHORCHE: hele taky s tim bojuju, hraju gunlancera tedy tanka a zpravildla mne to namatchuje s trema dpskama bez suportu a at se snazim suportit sam sebevic (jakoze toho moc nemam) stejne dpska strasne rychle vychcipaj a pak to clovek pizla chivli sam nez mu dojdou hpcka. Je to na prd, spousta lidi ma velky oci a ty raidy a jejich ilvl rozhodne neodpovidaji.
    Resit to fakt s guildou a i to neni casto upe easy, zalezi kde a co.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    jak bojujete s raid guardianama? matchmaking to dělá ze všech servrů, chtěl sem udělat Chromanium (v neděli sem to nespustil, protože přetížení) a včera v noci a dnes dopol prostě bída - 3x wipe po 20 minutach v průměru a nebaví mě to (poprvé zůstalo 20%, podruhé pod 10%)
    ono i když sem tam zůstal sám, tak jako paladin si můžu vesměs nakašlat (chodím spíš jako buffer, Expert engravings)

    problem je, že tam nejdou používat flašky na HP a některé mechanismy jsou prostě one shot - začnu řešit víc s guildou, ale už teď tuhle daily proklínám
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam