• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LIQUIDFREAKLost Ark
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    hura eu west servery jsou tu.
    mam postavu delam prologue, wow
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    uf fronta 19582 lidi ... to je tak na 5-6h
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    todle je dobrý sumárum po lvl50 a na daily. jaký ostrovy a co kde měnit pokud možno týdně (hodně výměn má totiž týdenní limit)

    How I got to 1100 Item Level (T3) in 9 Days without P2W (Lost Ark Gear Guide)
    https://youtu.be/JV3nIRibjHo
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    PEDROBEAR: cooldown hodinu, když ti zrovna funguje ta aura teda :) bez ní 2


    LIQUIDFREAK: tam je nějaký jeweler, co nemám odemčeno - buď to mění, nebo aspoň resetuje, sem chtěl vyzkoušet Adrenalin a uplne sem ten jedinej šutr, co s tím mám, zkurvil - tohle bude hodně o nervy
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    ELIDOR: portovat se muzes pisni - song of return kam si nabindujes return point - 2 hodiny cooldown
    bifrost Alt + W defaultne mas 3 lokace co si muzes ulozit
    a pokud si objevil uz pristav tak se na nej zpravidla dostanes z ostatnich pristavu pres toho port liner managera ikona papiru a pera - a mas fast travel z pristavu do pristavu
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    CHORCHE: solovat se to da kdyz to jinak nejde, ale nektery mechaniky sou teda docela pfff.

    Mne hlavne serou ty facet stony, pada toho milion a je dobrej jeden z 50
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    btw jen abych to nenechal vyhnit portovat jde jeste pisnickama ..
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    LIQUIDFREAK: tak mi ten náš ilvl1000+ nabízí kdykoliv pomoc, ale takhle to taky nepujde denně, páč jemu to je k prdu chodit todle
    ještě mi říkal, ať jdu sólo - to imho pujdu na dps/modrou a do pár minut one shoty a wipe :D a nebo žlutou a shielding, ale to ho zas neupižlam
    je teda fakt, že tenhle želvocucák je pro ilvl460 a já mam teď 470 (je to tab raid lvl2 první) - lootem se to liší jen Ability stonem, proti předchozímu je tam možnost na Legendary (a tam ta šance správných Engravings... stojí ledatak za ignor)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    CHORCHE: hele taky s tim bojuju, hraju gunlancera tedy tanka a zpravildla mne to namatchuje s trema dpskama bez suportu a at se snazim suportit sam sebevic (jakoze toho moc nemam) stejne dpska strasne rychle vychcipaj a pak to clovek pizla chivli sam nez mu dojdou hpcka. Je to na prd, spousta lidi ma velky oci a ty raidy a jejich ilvl rozhodne neodpovidaji.
    Resit to fakt s guildou a i to neni casto upe easy, zalezi kde a co.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    jak bojujete s raid guardianama? matchmaking to dělá ze všech servrů, chtěl sem udělat Chromanium (v neděli sem to nespustil, protože přetížení) a včera v noci a dnes dopol prostě bída - 3x wipe po 20 minutach v průměru a nebaví mě to (poprvé zůstalo 20%, podruhé pod 10%)
    ono i když sem tam zůstal sám, tak jako paladin si můžu vesměs nakašlat (chodím spíš jako buffer, Expert engravings)

    problem je, že tam nejdou používat flašky na HP a některé mechanismy jsou prostě one shot - začnu řešit víc s guildou, ale už teď tuhle daily proklínám
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    ELIDOR: lodí většinou a pak právě jsou ty Bifrosty porty, kde si ukládáš třeba ty poslední
    jinak questy není třeba dodělávat, dá ti to gear, co za hodinu vyhodíš... to bych si nechal na dýl, kdy se musíš vrátit stejně dodělávat na daném kontinentě vše pro Adventure tome
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    WRATA: dekuju tak nejak jsem tu spatnou zpravu tusil, nicmene, nemohl jsem se tam predtim portovat z ostrova? zcela jiste jsem skakal na timer na ostrov a pak zpet dodelavat questy.
    btw jak se dostanu na jiny kontinent? musim lodi? zacinam se absolutne ztracet :) diky za trpelivost
    WRATA
    WRATA --- ---
    ELIDOR: Musis byt na danem kontinentu :)
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    poradite mi? chci se vratit k nedokoncenym questum, ale prestoze jsem v dane lokaci / meste byl mam tam aktivni porty, tak mi to hlasi ze se nemohu portnout a port je "nevysviceny" .. muze expirovat? (to by bylo podivny), nebo jsem treba na jinem kontinentu a proto to nejde?
    zcela jiste mi to den dva zpet nedelalo problem treba z ostrova ...

    predem dekuju za nakopnuti

    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    February 20 - Update on Current Top Issues - Official News - Lost Ark Forums
    https://forums.playlostark.com/t/february-20-update-on-current-top-issues/186470
    WRATA
    WRATA --- ---
    LOJZEE: Jo pravda, jeste Engravingovy bedny schovavam
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Je to tu 9+ dni. Doufejme ve svetlejsi zitrky no.

    Kazdopadne protip, matchmaking u cehokoli mackej JEDNOU a pockej si chvili. Kdyz to zmacknes 140x jak je zvykem, zkazis 140 partam que pac se tvaris ze si nejoinnul :)

    PEDROBEAR: neni no, ale meli by vymyslet nejaky trasnfery nebo aspon aby todle fungovalo cross. protoze to vsechno jde za nema.
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    LIQUIDFREAK: neni to cross server. Ale i tak tohle chce realm transfer protoze EUC je v poradne riti

    nejvetsi problem je nefunkcni matchmaking
    Aura
    Store
    zabugovany party kdy se neda v chaosu projit dal protoze parta je v lagu a clovek ztrati entrance zbytecne
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    ilvl mam jen 460+, podprumer u nas, ale protoze se to neda moc hrat a az po pulnoci dam chaos dung a guardiana, kde padaj krystaly na upgrady... takze me to dost brzdi, i to, ze mi nejde aura dost brzdi (2 porty pres auru) nebo 120min cd na song do mesta ktery si vyberes, misto 60minut
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    LOJZEE: tam sou ty packy na legendary-uncommon karty, oteviram po 5-10 a legendarky sou mytus :D (bude to 1 ciselny %)
    na vic sem za tim neprisel, ale skatule hazim do bedny, takovy na vyber bomb ci jinych matrosu, u kterych nevim ceny, ci ktery sou nutny
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam