• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LIQUIDFREAKLost Ark
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    to npc je tady (pod Royal guard - pod pismenem D ve Vern Castlu) - Sylmael Bloodstone Exchange

    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    koukam, ze taham porad vsechny HP flasky... protoze bound :(
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    MAWERICK: dismantle na sutry atp., z tech ti to dava ty barevny powedry a pak za ne muzes i neco zas slozit
    - zbytek bordelu hazim do bedny, Dismantle na vsechny armory/sperky a ty sutry - i tak taham nejaky kramy, co uz nejspis nikdy nepouziju
    Z dismantle je tech 5 itemu v pravem dolnim rohu na vysku (modry/fialovy/zlaty jsou hl, z ability stones, protoze z chaos dungu toho pada docela dost, tak po 2 vzdy semelu)

    oser sou ty currency, ale vyplati se vam za guild bloodstony nakoupit bednu ve ktere je Cube tiket (exchange npc) - da se weekly, asi za 540 bloodstonu, to neni tolik. a v guilde davejte Donate a pak jeste Aid research a bude jich dost
    a reset je zitra v 11, mozna i nejaka udrzba/patch

    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    MAWERICK: děkuji Ti
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    ELIDOR: úplně do hloubky jsem to nepočítal ale myslím že dismantle je výhodnější. Aspoň na low levelu
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    chtel jsem se zeptat, co delate s itemama ktery nepouzijete? (gear/weapon/necl,ring, ..) rozkladate to? (Dismantle) nebo prodavate vendorum?
    mam cerstve 50, dosud jsem to prevazne prodaval .. ale penize z toho pochopitelne zadne nejsou. predem diky
    MEKKZ
    MEKKZ --- ---
    Wei ted fronta 2,9 k, Mokoko bez fronty.

    Hral jsem Artillera cca 35, Wei, a ten me bavil, zdal se mi pomaly a staticky, ale to pricitam tomu, ze jsem nevedeil jak na to. Je dobry vedet kam se monstra hnout, nebo je stunnout a pak tam napalit raketu, takze to chce trosku vice planovani.

    Gunlance, 50, Mokoko, je pomalej ale vzhledem k podobnosti s MH, me bavi ale chce to lepe planovat kde clovek je vzhledem k jeho "back" leapu. DMG nemuzu posoudit, nehral jsem DPS. Vetsinou si udelam pack, trochu kituju moby a pak je odpalim 2-3 schopnostma kdyz jsem ve stitu.

    Ted si jen tak blbnu s female Gunslinger a je to takove zivejsi. Jeste by me zajimal monk a sharpshooter.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    MAWERICK: po vikendu, pred vikendem ne. Udelali totak jak byl problem ze aura padala.
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    LIQUIDFREAK: to slo vzdycky... resp urcite driv nez ode dneska...
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    REFLEX: gunlancer a pomalu prestava. Dmg to ma ale ten movement je sick@slow. sme taky na siriusu btw. Liquigod kdyztak si mne pridej

    Jinak rozhovory dou uz mysoklikat, nejspis ode dneska nemusis Gckovat jak debil. Crystaline aura mi funguje cross server v EU a que sou taky trosku umoudrene.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    TRAZE: co ja vim, ale funguje to dneska
    TRAZE
    TRAZE --- ---
    CHORCHE: Jak muze byt MM ok, kdyz je to EU central?
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    po lvl50 jsou casto i nejake wipe mechanismy (u abyss raidu), ci obca snejaky boss dava one shot (nebo ti da stun a pak te odstreli) - takze o nesmrtelnosti to neni :)

    v pul 3 log na Wei bez fronty, aura ok, matchmaking taky ok... takze fronty uz me netrapi a stehoat se stejne nebudu
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    There MUST be free transfers - NOW - if character creation is being limited - #3 by Roxx - Game Feedback - Lost Ark Forums
    https://forums.playlostark.com/t/there-must-be-free-transfers-now-if-character-creation-is-being-limited/62148/3
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    gunslinger female a bavi me to. uz jsem parkrat chcipnul z lenosti v tom yudia dungeonu kde se upousti ta voda, ale ta komba se mi hodne libi
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Ja hraju Sorcku taky, teď level 40 q je to super. Hlavně mě baví ty její vizuální efekty a že se sice castí dlouho, ale pak se rozpoutá na monitoru úplný peklo a všechno lehne. :)
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    REFLEX: padla mi hra, (rano bez fronty) tak, ze lognu zpatky a fronta na Zinnervale je aktualne 12:50 - 9800 lidi :) tak na to kaslu

    hraju sorcku a bavi me hodne moc, je sice v B tieru, takze to v endgame bude asi horsi, ale zatim jsem nenarazil na nic co bych bral jako vyzvu a umrel u toho (tzn zatim bez jedine smrti)
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    ELIDOR: vcera v 8 bylo na Sirius 800 lidi ve fronte, to neni tak strasny

    Btw za co hrajete a jak vas to bavi?
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    Téměř dva týdny po vydání hitu Lost Ark se hráči stále potýkají s obřími frontami – Doupě.cz
    https://doupe.zive.cz/clanek/temer-dva-tydny-po-vydani-hitu-lost-ark-se-hraci-stale-potykaji-s-obrimi-frontami
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam