• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LIQUIDFREAKLost Ark
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    REFLEX: padla mi hra, (rano bez fronty) tak, ze lognu zpatky a fronta na Zinnervale je aktualne 12:50 - 9800 lidi :) tak na to kaslu

    hraju sorcku a bavi me hodne moc, je sice v B tieru, takze to v endgame bude asi horsi, ale zatim jsem nenarazil na nic co bych bral jako vyzvu a umrel u toho (tzn zatim bez jedine smrti)
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    ELIDOR: vcera v 8 bylo na Sirius 800 lidi ve fronte, to neni tak strasny

    Btw za co hrajete a jak vas to bavi?
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    Téměř dva týdny po vydání hitu Lost Ark se hráči stále potýkají s obřími frontami – Doupě.cz
    https://doupe.zive.cz/clanek/temer-dva-tydny-po-vydani-hitu-lost-ark-se-hraci-stale-potykaji-s-obrimi-frontami
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    VON_GILOTINE: Jo jasny to je pak jina

    btw Hildebrandt Palace je moje nova nocni mura. Last boss je uplne k posrani, este sem to nedal>
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Aha aha. Sry jsem teprve noobem lvl 20 sotva nq zacatku Yudie
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    VON_GILOTINE: crystal auru ziskas pomerne easily zadarmo.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    jj darku jsem tam mel vcera hodne, vrcholem zatim bylo ziskani FAKYN králíčka! sice mi to furt cpe ze si musim koupit nakou lepsoverzi abych mohl pouzivat pet effects, ale na to mrdam, jsem slusnej clovek, ne p2w
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    Vše, co potřebujete vědět o EU West a dárcích od Amazonu! - Arkesia - Lost Ark CZSK
    https://www.lost-ark.cz/vse-co-potrebujete-vedet-o-eu-west-a-darcich-od-amazonu/
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    je poledne a Zinnervale ma frontu 9000 :) predpokaldam, ze to lidi pousti, aby mohli treba od 15h hrat, jinak si to neumim vysvetlit
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    ELIDOR: hlavně nechápu tyhle problémy, když to jede pod amazonem, kterej má suveréně nejvíc datacenter ve světe
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    dodelal jsem absolutne perfektni linii .. arena 10 souperu, tohle byla totalni bomba. jak pribehove tak graficky, skoda, ze souperi v arene nevzbuzovali vetsi respekt a vyzvu (klidne bych sel do 100) ... ale i tak, paradni!
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    ELIDOR: poslednich 952 lidi .. tzn necelych 6h fronta ..
    tohle neni jen o fronte, ale likviduje to i pripadny guildovni akce .. sejit se, je realne nemozny

    pokud jsem pochopil z vyjadreni RT, tak:
    - pridat nove servery do existujici skupiny nejde
    - posilit server nejde (zvednout limit online uctu / server)
    - prevest ucty nejde - tohle je imho nejvetsi wtf

    z predchozich vyjadreni, kdy lidem nefungovaly aury, tak se to opravuje manualne v okamziku kdy je ucet online, v offline stavu to nejde (dals wtf)

    hra je to fakt hezka, ale to technicky zazemi me neuveritelne fascinuje
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    VON_GILOTINE: Některý povolání na NA/EU nejsou. Budou se prý odemykat postupně.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Dotaz crusader jako povolani se mi odemkne po lvl50 nebo v te eu west sekci proste neni a je jen v korei?
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    CHORCHE: Mno vsak jak psali vcera, ze neumi udelat servery "silnejsi" v podstate. A cekali 200k hracu a je jich 10x tolik no :D
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    LIQUIDFREAK: protože to očividně nějak souvisí s vytížením serveru... nevim proč
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Po relogu zas zmizela aura, zmizelo mi 50 crystalu z petiset. Que na dungy sou zas gay. Nvm esi neni cas si dat mesic voraz a prijit az casem :D
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    hura eu west servery jsou tu.
    mam postavu delam prologue, wow
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    uf fronta 19582 lidi ... to je tak na 5-6h
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam