• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LIQUIDFREAKLost Ark
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    ELIDOR: jo de. Proste nuke. Ale sou tam move mechaniky, dost dmg in kdyz neuhejbas, celkem sranda imo. Pac dostavas bufy i debufy.
    ELIDOR: to mne taky sere a nevim jak s tim pryc, schovava mi to bary
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    jeste jeden dotaz - potreboval bych soupnout efekt lootovani z prostredka obrazovky nekam na kraj .. je to dost obtezujici pokud z monstra padne vic lootu, tak se mi stava, ze misto zeme nakliknu ten efekt lootovani. netusite nekdo?
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Je nejaky dobey web s buildama?
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    ELIDOR: chodi se to v parte hlavne, a potkama nesetri, muzes si je dobre craftit ve strongholdu
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    LIQUIDFREAK: proboha a jde to dat bez healu? ja je nechtel utracet
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    ELIDOR: 40 myslim.
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    zkusil jsem zajit tu kostku a asi fail, kolik to ma levelu?

    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Speedrun to Tier 3
    Speedrun to Tier 3 - Lost Ark Maxroll.gg
    https://lost-ark.maxroll.gg/resources/road-to-rohendel
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    zda se to jen mne nebo nerfli prijem materialu z chaosu, potazmo z rozlozenyho gearu?
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    tak jiz dali info, udrzba bude do 12:00 naseho casu

    Fixed an issue where Royal Crystal refunds could get stuck pending when using the currency Exchange.
    Fixed an issue where players were not receiving the effects of Crystalline Aura despite the system showing it as active.
    Tier 2 Abyss Trade vendors are now available.
    Fixed an issue where incorrect translations were being seen on load screens.
    In our attendance event across all regions, the day 15 reward supplied a rapport item that was intended for higher item levels (1430). We have changed this reward for another rapport item that is more level appropriate. For players who have already claimed the day 15 item, this will be swapped out with the updated login reward during tonight’s maintenance.
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    nepodarilo se mi dohledat do kdy bude dnesni udrzba, hlasena neni, aktualizace tez ne.
    zitra zacina https://www.playlostark.com/en-us/news/articles/legendsoflostark-celebration
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Tak uz jsem zkusil 4 classy a furt nevim co hrat :)
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    a pokud mate tech bloodstonu a dalsich currency dost (treba i Pirate coins), sou tam vsude weekly limity na exchange - tak po case je dobry kupovat co je treba, hl. matrose na Honing
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    to npc je tady (pod Royal guard - pod pismenem D ve Vern Castlu) - Sylmael Bloodstone Exchange

    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    koukam, ze taham porad vsechny HP flasky... protoze bound :(
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    MAWERICK: dismantle na sutry atp., z tech ti to dava ty barevny powedry a pak za ne muzes i neco zas slozit
    - zbytek bordelu hazim do bedny, Dismantle na vsechny armory/sperky a ty sutry - i tak taham nejaky kramy, co uz nejspis nikdy nepouziju
    Z dismantle je tech 5 itemu v pravem dolnim rohu na vysku (modry/fialovy/zlaty jsou hl, z ability stones, protoze z chaos dungu toho pada docela dost, tak po 2 vzdy semelu)

    oser sou ty currency, ale vyplati se vam za guild bloodstony nakoupit bednu ve ktere je Cube tiket (exchange npc) - da se weekly, asi za 540 bloodstonu, to neni tolik. a v guilde davejte Donate a pak jeste Aid research a bude jich dost
    a reset je zitra v 11, mozna i nejaka udrzba/patch

    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    MAWERICK: děkuji Ti
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    ELIDOR: úplně do hloubky jsem to nepočítal ale myslím že dismantle je výhodnější. Aspoň na low levelu
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    chtel jsem se zeptat, co delate s itemama ktery nepouzijete? (gear/weapon/necl,ring, ..) rozkladate to? (Dismantle) nebo prodavate vendorum?
    mam cerstve 50, dosud jsem to prevazne prodaval .. ale penize z toho pochopitelne zadne nejsou. predem diky
    MEKKZ
    MEKKZ --- ---
    Wei ted fronta 2,9 k, Mokoko bez fronty.

    Hral jsem Artillera cca 35, Wei, a ten me bavil, zdal se mi pomaly a staticky, ale to pricitam tomu, ze jsem nevedeil jak na to. Je dobry vedet kam se monstra hnout, nebo je stunnout a pak tam napalit raketu, takze to chce trosku vice planovani.

    Gunlance, 50, Mokoko, je pomalej ale vzhledem k podobnosti s MH, me bavi ale chce to lepe planovat kde clovek je vzhledem k jeho "back" leapu. DMG nemuzu posoudit, nehral jsem DPS. Vetsinou si udelam pack, trochu kituju moby a pak je odpalim 2-3 schopnostma kdyz jsem ve stitu.

    Ted si jen tak blbnu s female Gunslinger a je to takove zivejsi. Jeste by me zajimal monk a sharpshooter.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam