• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LIQUIDFREAKLost Ark
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    CHORCHE: jo at si to kazdej hraje jak chce, me treba hrat za ruzny classy bavi a nemam za cil vymaxovat jednu na max co nejrychlejc.

    Btw je tu nekdo i na EUW nebo ste vsichni na EUC? Ja se presunul na west asi po 5 dnech protoze me sraly ty fronty
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    JANDOS: já si to moc nemyslim... půlka krámů je bound, nebo musíš cpát ještě bedně do storage, či je to nezajímavé t1 po pár týdnech
    taky mít x malejch levelů je spíš horší a ztrácíš tím moře času na t1 věcech

    za mě je ok je někam poslat, kde chci dávat třeba Rapport, una daily, či do Strongholdu jsem dal lvl10 socku, abych nemusel zbytečně cestovat a víc neřešim
    návody i uvádí, když už teda tenhle No life, tak dávat alty stejnou classu jako main, protože sdílíš i engravings

    obecně si myslím, že hrajou tyhle hry už starší lidi (myšleno 30++, ne primárně teenageři) a prostě tolik času na nějaké přiblblé alty tomu dávat nechci
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    Celkove ta hra primo vybizi hrat ji s vice charakterama naraz. Vetsina tech systemu je roster bound jako rapport, collectibles, strongold, virtues atd. atd. Po dohrani North Vern story line poslou 2 powerpassy na lvl50 a dalsi boosty jde delat ve strongoldu za goldy pres ''knowledge transfer'' nebo jak se ten stroj jmenuje.
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    ELIDOR: Je tam milion veci co muzes udelat s jednim charem x krat za den pripadne x krat za tyden. Kdyz mas alty tak to muzes delat i s nima a ten loot napr. poslat na main co nejsou bound.
    NOWITCH
    NOWITCH --- ---
    LIQUIDFREAK: Je to o nahode. Jsem na T2 +14 a obcas mi proslo na prvni pokus vylepseni s sanci 50%, jednou mi 4x za sebou neproslo pri sanci 70% (zvysovano za neuspechy). Kamarad ma naopak stesti a bez problemu uz je taky na +14 bez vetsich problemu.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Jak vam jde zlepsovani itemu? Mne na tieru este jakstakz, problem byl az na 14-15, ale tier 2 to je teda pain, faily na -8-9 uplne bezne.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    LIQUIDFREAK: já to zkouěl minulý týden od 3 ráno před resetem. 2 jsme dali - já i jeden další člověk koukali vždy i na utube a všichni odkývali, jak to pojedem (do jakých směrů běhat, kdo sbírá první, druhý)... pár wipů, ale v klidu
    až u třetího to bylo na kokot, to sme už nedali, protože týpci to sic vždy odkyvali a pak dělali opak (a rook nás místo bishopa asi 4x zastřelil - a to už jsem ho s partou před tím dal, ale nedali jsme Kinga a groupa se rozpadla, tak jsem zkoušel znova)

    na druhou stranu problém není v tom f2p, problém je v tom, že bez těch raidů ti zamrzne progress, nebo minimálně zpomalí - takže je to nutné, není to jen vyprcávka, co potřebuješ na PvP, ale
    wipe mechanika je naprosto v pořádku, protože u Chaos dungeonu je max shit mechanika a faceroll, kde si nesmrtelný - nepotřebovat shardy, tak to nechodíš, protože je to nudný a o hovně - zabít tě tam může max vlastní debilita
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    jj zrovna u nas jsem poslouchal grupu jak si nadavaj, kdyz wipnou na mechanice pred koncem .. a to to nejsou zadny novacci :)

    hele jak je to s tema altama, co je vyhoda alta (krom batohu, kdyz je malo mista v bance)
    z videii jsem pochopil, ze maji alta na ruzny gathering skilly, jede kaci drevo, druhej kope, dalsi lovi ...
    ale pokud je sdilena energie, tak to imho nedava smysl (nebo to proste jen nechapu, to uz by bylo lepsi mit na jedny postave ne?)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    CHORCHE: je tezky udelat f2p hru, dat pristup kazdemu a pak se divit, ze to lidi nedavaj. Guardian raidy se jeste obcas ukutaj,ale abyssal dungy to je hrozny pain teda. Nekolik pokusu nez clovek najde partu co ma aspon trosku poneti i tech wipe mechanikach. Ktery jsou podle mne zabijak hry a chuti lidi to vubec hrat.
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    z videi jsem pochopil, ze je dobre udelat si alta kvuli gatheringu, u me je ale ta energie sdilena, takze v cem je tedy vyhoda alta? dekuju
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    smutný, je ale fakt, ze fox guardiana při ilvl584 s pugem nedám, ti dementi to většinou ani nečtou, nebo neví, že můžou používat flašky a hrajou to vše EZ mod (čím dál častěji vidím umírat lidi i v chaos dungu... chodím v partě, jako paladin)
    u pár mmo už sem tohle nerfování pro mainstream viděl - hra trošku chcípla, protože to začlo být o ničem a pro hc hráče vesměs po chvíli nuda

    Lost Ark ~ Amazon is ALREADY Nerfing Guardian Raids & Abyss Raids, Thoughts from a RU Vet.
    https://youtu.be/mU253Tn5PSc
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    PEDROBEAR: boha to jsem prehledl, jsi poklad, diky moc
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    ELIDOR: pokud zmacknes alt, prehodi ti tooltip na druhej prsten. Pokud neprehazuje, znamena to ze porovnavas identicky pojmenovanej prsten / nausnici s tim co uz mas nasazeny a nemuzes mit 2 stejny takze ukazuje jen 1 porovnani
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    mel bych dotaz .. mam v baglu nejaky item, pomeruju jestli neni vyhodny, u parovych itemu (prsteny, nausnice) to vzdycky bere ten ktery je v profilu "nahore" ten pod nim to nepomeruje, existuje nejaky addon, nebo zpusob jak by mi to bralo v potaz oba parove itemy? (viz addony ve wowku)

    pochopitelne neni problem pomerit nejdriv prvni z parovych itemu, pak dat P, prohodit je a pomerit druhy, ale .. no, prijde mi to tak primitivni, ze se mi nechce moc verit, ze by na to vyvojari nemysleli ... zkusil jsem to i s ctrl, alt .. nic

    predem diky
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    51! :P
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    ELIDOR: https://lost-ark.maxroll.gg/resources/cube-guide
    dycky to chodte v parte. Pac jak tam 3 umrou a jeden prezije, dete dal :D coz se stava casto, resuje vas to na dalsi patro. Pokud je ten posledni uspesny
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    ELIDOR: jo de. Proste nuke. Ale sou tam move mechaniky, dost dmg in kdyz neuhejbas, celkem sranda imo. Pac dostavas bufy i debufy.
    ELIDOR: to mne taky sere a nevim jak s tim pryc, schovava mi to bary
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    jeste jeden dotaz - potreboval bych soupnout efekt lootovani z prostredka obrazovky nekam na kraj .. je to dost obtezujici pokud z monstra padne vic lootu, tak se mi stava, ze misto zeme nakliknu ten efekt lootovani. netusite nekdo?
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Je nejaky dobey web s buildama?
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    ELIDOR: chodi se to v parte hlavne, a potkama nesetri, muzes si je dobre craftit ve strongholdu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam