• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LIQUIDFREAKLost Ark
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    PEDROBEAR: jo tak mysi to de. ale obecne mne sere to kecani s peti npc v kampu s kazdym 3x vid :)
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    LIQUIDFREAK: na ty mam clicker na mysi :) ale nektery pribehy byly fajn. Ja ztratil zajem o pribeh v momente kde jsem z braneni hradni veze a obsazovani lutera castlu s kušema a mečema přešel do Artentine kde jsou full combat mech warriori s rotačákem. To byl trochu plot twist kterej mi sebral chut to cist :D
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    PEDROBEAR: ELIDOR: Taky mne to bavi, a stale hraju. Ilvl 1010 a pomalu se prosekavam dal. Tou otravnosti myslim az prehnane GGGGGG dialogy. :)
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    tez me to zatim bavi, ale je brzo na soudy, ... za 3 mesice uvidime
    btw ostrovy jsou hodne fajn zpestreni
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    LIQUIDFREAK: me to teda bavi hodne. Je pravda ze to hraju postupne a netlacim se nikam. Napriklad dungy jsou jeden z nejlepsich PVE contentu co jsem snad kdy hral v MMO.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    PEDROBEAR: to vis, f2p. Rychly nabeh, rychly pad. Ve vysledku je ta hra spis otravna nez zabavna imo.
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    ELIDOR: to fakt? si to nejak hackl snad. Je to priserny ten stav
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    ha! patek 16:30+ a nulova fronta na Zinnervale
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    koukam, ze ze vsech regionu (NORTH AMERICA WEST; NORTH AMERICA EAST; EUROPE CENTRAL; EUROPE WEST; SOUTH AMERICA)
    mame udrzbu jen my (EC)

    čas odstávky do 13:00 našeho času
    chtěl jsem vypsat novinky, ale je to fakt zbytecně dlouhý a mam migrénu, tak čtěte sami :)
    Weekly Update - March 3 - News | Lost Ark - Free to Play MMO Action RPG
    https://www.playlostark.com/en-us/news/articles/march-3-2022-update
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    JANDOS: aha pecka diky ♥
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    LIQUIDFREAK: Ten druhej poslou tomu altovi co boostnes
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    JANDOS: ja dostal jen jeden power pass a sem daleko za vernem. Asi sem neco zkonil.
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    CHORCHE: No ja byl na Zinnervale coz je nejvetsi server vubec a bejvaly tam i 20k fronty a co sem se dival tak vecer byvaj porad.
    Kazdopadne uz sem posbiral tolik mokoku na westu ze na central se asi vracet nebudu pokud west nejak neumre.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    VON_GILOTINE: maxroll je obecně asi nejlepší, na vše, dobře popsané ostrovy na 1 odkazu, od mokoko, po questy a další + i raidy dobře
    mam radši psané, než pořád koukat na utube

    i ten build guide je tam vesměs to samé, co jsem našel na paladina jinde
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    REFLEX: maxroll a icy veins
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    JANDOS: na Wei už nejsou fronty druhej týden... nikam se nesunu
    problém je, že tady ti pak zbyde hromada t1 fragmentů atd. a to si můžeš pak strkat někam - proto sem se poučil a radši natáhnout něco na vyšší level/ilvl - akorát sem 4 dny nemoh dokončit ilvl600, pořád smůla a fail. tak sem byl už trošku otrávený, většina guildy mi ujela na ilvl1000+

    alt jsem dal jen sharpshootera přes Powerpass na 50, ale vůbec mi to nesedlo (většinou ten archer bejvá stabilně dobrej ve většině MMO, ale pár chaos dungů a ne, počkám si na Summonera)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    JANDOS: euw, protoze na euc jsem se nemophl dostat.

    nicmene mastim ted elden ring a lost ark proste bohuzel musi pockat no
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    CHORCHE: jo at si to kazdej hraje jak chce, me treba hrat za ruzny classy bavi a nemam za cil vymaxovat jednu na max co nejrychlejc.

    Btw je tu nekdo i na EUW nebo ste vsichni na EUC? Ja se presunul na west asi po 5 dnech protoze me sraly ty fronty
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    JANDOS: já si to moc nemyslim... půlka krámů je bound, nebo musíš cpát ještě bedně do storage, či je to nezajímavé t1 po pár týdnech
    taky mít x malejch levelů je spíš horší a ztrácíš tím moře času na t1 věcech

    za mě je ok je někam poslat, kde chci dávat třeba Rapport, una daily, či do Strongholdu jsem dal lvl10 socku, abych nemusel zbytečně cestovat a víc neřešim
    návody i uvádí, když už teda tenhle No life, tak dávat alty stejnou classu jako main, protože sdílíš i engravings

    obecně si myslím, že hrajou tyhle hry už starší lidi (myšleno 30++, ne primárně teenageři) a prostě tolik času na nějaké přiblblé alty tomu dávat nechci
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    Celkove ta hra primo vybizi hrat ji s vice charakterama naraz. Vetsina tech systemu je roster bound jako rapport, collectibles, strongold, virtues atd. atd. Po dohrani North Vern story line poslou 2 powerpassy na lvl50 a dalsi boosty jde delat ve strongoldu za goldy pres ''knowledge transfer'' nebo jak se ten stroj jmenuje.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam