• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LIQUIDFREAKLost Ark
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    ELIDOR: bomba? vetsi sracku jsem v te hre nepotkal teda, a podle diskuzi na netu nejsem sam. Tak dlouho me nesralo jako glitchy shitty quest tohohle kalibru. Asi 4x jsem se kvuli bugu nebo glitchi nekde zasekl a neslo progressovat a to ze je to tak umorne dlouhy je na palici
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    btw rad bych se podelil :)
    Lost Ark, Metus Islands, Werner's Grand Manor. Playthrough + Tips.
    https://www.youtube.com/watch?v=kBdWfUw8EaA&t=811s


    bomba quest .. fakt je, ze jsem vemeno a nemuzu odolat delat achivy a diky tomu umiram, coz u takhle neskutecne dlouhyho questu, kde smrt znamena znovu na start zamrzi .. takze mam vsechno vysbirane v prvnich dvou castech ... nektera mista jsou rozhodne vtipna.
    btw kdo jeste nedelal, tak kaslete na ten video navod, ochudite se o spoustu mist v tom questu co stoji za zkouknuti / navstevu, to video jede ciste racionalne :)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    ELIDOR: To mě taky pěkně štve.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    FORTRESS: No všímám si, že se mi to vypíná špatně, no. :D
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    ALONSY: Je to hroznej time sink, dal bych si na to pozor ;)
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    dobrej namornik, jak vypada na vetsim ranku bych rad videl

    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    ALONSY: hele tady je skvele, ze si muzes hrat opravdu jak chces, ... nemusis chodit raidy, nemusis delat questy, nemusis hrat pvp, nemusis nic co nechces, protoze te system nenuti. ja bych ty hre dal sanci.
    vlastne je tu neco co te hra nuti a to je (alespon pro me) neprijemnej diablo pohled na postavu... na tohle se mi spatne zvyka
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Už od začátku jsem z té hry dost zmatená a když vás tak čtu, tak si říkám, jestli to radši nezabalit ještě včas. :D
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    ahoj mel bych dva dotazy, predem dekuji
    - patram po vyuziti maker a nejak me nic moc nenapada
    - neni nejaka stranka (klidne externi co cte db) s prehledem postavy? viz treba ve wowku:
    Clickzblue - Character
    https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/eu/tarren-mill/Clickzblue
    https://www.wowprogress.com/character/eu/tarren-mill/Clickzblue

    dekuji
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    masakr, ze existuji boti co stoji a strili, jako jo, ale ted jsem potkal boty, co probihaj texturama a jsou tak rychly, ze ani na koni je nemam sanci stihat vic nez jednotky vterin a to oni bezi pesky :)
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    EVILMIND: Mrkni na tohle

    Lost Ark PvP: CC & Resistances In-Depth Guide (Crowd Control)
    https://www.youtube.com/watch?v=dGmopHtG-C8&ab_channel=Lin-0
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: jsem si az ted vsimnul, ze ten casovej limit u hidden story tam je napsanej odtikava na ikone tam co jsou buffy z peta - a zjevne se resetuje po kazdem dalsim sebranem itemu, takze jsem konecne dal v klidu ten co prochazi vsechny dungy v Punice... :-)
    79.6%, bez cookingu a druhe another story (ta je az za mesicnim Una), takze tam jde ten skillpoint nakonec uplne v pohode, staci mi 1 rapport dokoncit
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    ELIDOR: ja expim na 50 a potkavam furt (SIrius server)
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    a dalsi, nejak se zas rozjizdi

    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    po dlouhy dobe boti

    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    btw přep sem po pár týdnech na alta, neumím ho, jen 302 ilvl, ale divím se, že tam jdou Claim všechny reputační odměny atd.? silver, pirato coiny?
    zajímavé
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    JANDOS: jojo viděl sem, maj toho mraky... imho měli odložit T3 a nechat lidi chvíli farmit v T2... to se jeví teď jako plonkové a pak přijde t3 honing frustrace (už nám na tom odpdaaj hráči)
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    LIQUIDFREAK: to byl nejspíš tank... mě bavil kapitán a runekeeper
    pak byl minstrel OP, top healer a solo i top dps... zatímco s trpošem guardianem si tam pořád tahal kačera a šlo to pomalu
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    CHORCHE: S tema skinama to chvili potrva no, kdyz se podivas co maj v koreji tak tam je bambilion skinu pro kazdou classu. Tady ve western releasu sou zatim asi 3. Celkove je toho obsahu tam zatim asi pulka
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    CHORCHE: twe lotro, to sem hral hooooodne davno a taky bavilo. Ale jakysiho trpaslika gimlyho sem mel se stitem, ale uz moc nepamatuju :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam