• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LIQUIDFREAKLost Ark
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    LIQUIDFREAK: to byl nejspíš tank... mě bavil kapitán a runekeeper
    pak byl minstrel OP, top healer a solo i top dps... zatímco s trpošem guardianem si tam pořád tahal kačera a šlo to pomalu
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    CHORCHE: S tema skinama to chvili potrva no, kdyz se podivas co maj v koreji tak tam je bambilion skinu pro kazdou classu. Tady ve western releasu sou zatim asi 3. Celkove je toho obsahu tam zatim asi pulka
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    CHORCHE: twe lotro, to sem hral hooooodne davno a taky bavilo. Ale jakysiho trpaslika gimlyho sem mel se stitem, ale uz moc nepamatuju :D
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    LIQUIDFREAK: já hraju hocico, často support
    když sem měl slabší pc, tak sem v Lotro atp. stejně nemoh hrát tanka nebo něco podstatnýho, support for life :)
    a když jsme u toho, ten červenej kapitán v Lotro mě bavil jako málo co jiného v MMO - chvíli to trvalo, ale pak už jsem byl dál než veterání, vymák rotaci, emblemy a legacy a lidi nechápali, jakej overkill je to v t2 instancích občas
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    CHORCHE: jj no, zel bohu hraju wary nejcasteji napric hrama :D
    CHORCHE: Todle dela ramdac na grafice, zaruka asi uz nebude ne? Mi to delalo na 580ce take a po reklaaci a vymene ramdacu to prestalo. Myslim MSI sem mel
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    ELIDOR a EVILMIND: za mě humus a nutné zlo... a jeslti mi to bude pořád vypínat hru, jako teď v karlaje, než jsem si došel na cígo, tak ty s časovým limitem budou peklo

    imho je úplně čuráckej obsah, když to jedeš podle návodu
    já na to teda fest kašlal, začal sem až včera zlehka ve Feitonu, protože potřebuju song na dost mokoko kolem... a přesně, pořadí (takže jsem si tam 1 dung dal opakovaně - jsou tam jumpy a pak není cesta zpět, jedno mokoko bylo v návodu zakreslený trošku jinak, než jsem pochopil a musel sem jít znova) atd. atd.
    todle mi moc zábavné tedy nepřijde :(

    ad ty kostýmy, proto sem si chtěl koupit, ale žádný se mi nelíbil, nakonec je ten free a jediná cosmetic drop ze hry je pro mě duplicitní čapka (ty mám 3, většinu slotů prázdno)
    největší špek na staty je prej Rapport u Sashy
    což je vlastně taky zajímavý, když do někoho nasypeš hodně rapport itemů, tak můžeš poskočit o x levelů, co se ti po jednom nepovede - npc skočí o lvl a zvedne ti požadavky na staty. taktéž divné, ale taky moc neřeším

    pri teď mokoko, souly, adventure tomy... a zapojení altů, akorát tu hru musím fixnout :(
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    hodne me pobavilo ..

    JANDOS
    JANDOS --- ---
    ELIDOR: Hodne charisma je ze skinu no. Ja mam dohromady asi +40 charisma ze skinů. Potom to jsou ty ruzny hidden stories a taky achivmenty. Treba za kazdej song zahranej 250x dostanes nejaky charisma :D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tradicni ctvrtek - jsem pobral vsechno co slo, skoro se mi to neveslo do batohu... a mam 2x uspech, oboji az pri artisanu na 100 procent sanci :-) nastesti jsem uz nic jinyho ani necekal

    ELIDOR: kdyz budes delat adventure tome tak naberes statu spoustu, pripadne se muzes v codexu soustredit na veci, co pridavaji +10 necemu - ja mam ted 298/324/288/290, aniz bych se nejak extra snazil, na 3 kontinentach jsem s hidden story jeste vubec nezacal, takze to bude v klidu, jsem i prestal sbirat ty darky na preskoceni tehle kontrol, protoze to je zbytecny
    potrebujes 310 ne nejaky nejtezsi, a tusim jednou 330, s tim ze nejvic je aktualne 350 na nejaky mokoka

    u hidden story bacha na to, ze maji za prve casovej limit (tj. nemuzes sebrat jednu cast a cekat moc dlouho - nekde je to i umyslne presne tolik abys stihnul bezet jen od jednoho ke druhemu), a za druhe jsou ruzne akce, ktere ten progres prerusi (treba ta promena na mnicha), takze musis znova od zacatku
    tusim asi 2 chainy se mi zatim nepodarilo dat vubec, hlavne ten jak je 3./4. cast kazda v jinym dungu, tam nevim kde failuju, ale predpokladam jsem pomalej proste... :-(
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    narazim na aktivity vyzadujici treba 300 charisma (mam 120) .. jako chapu endgame, ale sakra, tohle je hodne daleko :)

    btw travim dost casu dodelavanim Adventurers Tome a Raportu .. tohle je z velky casti zajimavej obsah ve hre, vcera jsem delal nejaky recepty a tady bych mel teda velkou vytku .. bez youtube to fakt v nekterych pripadech nejde udelat. proste nejde.
    podobny to je i s hidden story .. dost cca 60-70% mam diky naklikavanani kdyz expim, ale ... zejmena ty pribehy, ktere na splneni vyzaduji vice casti (1-x) tak se musi hledat i ve spravnem poradi, takze v nekterych pripadech proste neni nakliknutelne nic, dokud neobjevite predchozi cast .. tohle je na palici (tim spis ze neni k mani prehled kterou cast uz mate splnenou, ale vysviti se az komplet splneno)

    tzn bez youtube bych fakt ohromnou cast obsahu nedal .. respekt k tem co ano
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    LIQUIDFREAK: to je asi obecné u warriorů, sme želvy
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    EVILMIND: jo včera sem dostal první klíč a pak si to tady přečet, asi sem měl před tím vždy smůlu (nedojel to cele atp.)

    akorát sem zaktualizoval ovladače k radeonu 580rx a hra začla padat skoro při každé cutsceně, či se mi zavírá klient i když jsem jen chvilku afk ve strongholdu, nebo 2x za guardiana, takže to failnu a promarní se mi pokus na sebrání soulu
    před tím to bylo párkrát týdně, teď už je to úplně v kopru. a jelikož tomu moc nerozumím, tak by to možná šlo nastavit nastaveními (?? ve hře, u radeon sw, něco konkretního?) už sem to nejspíš psal, dělo se mi čas od času i u BDO (kde byly ale vysloveně známá místa crashe, 1 world boss atp.)
    většinou mi to vypne obě hdmi LCD a musim tvrdej restart (ty LCD uz jen blikaj standby a vzkrisit vypnutim/zapnutim to nejde...) to se znásobilo, ale občas se mi prostě jen zavře hra (to do včera nikdy)

    a fixnout bych to měl, když sem si zaplatil auru na půl rok :D budu dnes sbírat tedy jen mokoko
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    EVILMIND: Hele hraju prave gunlancera toho pseudotanka a mam movement skill jen maly a dozadu a to casto nestaci. A obecne sem pomalej jak prase, takze dost trpim nejen v pvp ale i pve. Necemu uhnout je fakt kumst :D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    CHORCHE: klice vidis v inventari v tom poslednim tabu, sailing items, uplne dole... jestli se vyplati nevim, me prisly vsechny ty coop saily jako nic moc, pokud jde o prisun vsemoznych namornich coinu. V podstate tam chodim jen kdyz to zrovna zacne a ja nahoudou jedu kolem... :)
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    plus když jsem v karanténě, tak si říkám nastudovat PvP na víkend- ono to je fakt dost otravný, dojít na tu Tier1 - to si mohli odpustit a hrálo by to víc lidí, kdybys byl Ranked hned
    na nějaká videa jsem koukal, ale kdyby měl někdo opět nějaké easy, kratší, tak sem s tím - vím že je třeba tak trochu tušit, kdy uhejbat atp. těm nejvíc CC skillům (chodit se tam pořád válet po zemi tě do 2 hod přestane bavit, když si paladin a vlastně želva bez dmg - i když jsem přeházel tripody, tak mi toho pořád hodně přerušují)
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    PEDROBEAR: jo tam ty itemy byly peklo a pak s těma seasons, to bylo po 3 nuda, stejně sem se ty alty nikdy pořádně nenaučil, moc skillů a rozdílů... pak sem to do LA půl rok logoval jen kvůli daily rewards a to zabil Anticheat, co maj obě hry a už si nemůžu hodit BDO do traye a rybařit na pozadí

    no uvidíme, teď sem 1340, dám novýho guardiana, ale už mě to trošku utahalo - rng u těch soul k ostrovům a pak tam mám vysloveně věci, co mě nebaví - kostým a jdi se vyhýbat někam... dojdeš na konec, RNG? nepadlo, tak si dej znova
    ale nelámu nad tím hůl, třeba Daily Adventure island zpřístupnili po chvíli lépe - měl sem mít práci od 19, tak by to pro mě bylo de facto neřešitelné

    teď jen zvažuju, jestli mám jít po Ghost ship (dám jí za pár dny přes ty tickety) a i Astray, nebo je to zaráz blbost (kvůli matroši, upgradu, i coinům na Crew)


    a nějak nerozumím těm Gate of Harmony, máte nějaký easy návod? sem tam jednou dojel, neměl klíč a zas odjel... jde to nějak snadno řešit a vyplatí se tyhle Brány? holt sem to do teď ignoroval
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    CHORCHE: BDO by byla super hra kdyby nebyla vystavena kolem shopu a ten cancer upgrade system.
    LA mi prijde hodne rozstrelenej s kontentem ale bavi me zatim dost
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    EVILMIND: sem koupil včera, měl ho 1 merchant u Puniky... už sem o něm ale něco čet před 2 týdny, když sem nadával na pirate ship

    JANDOS: sem koupil Legendary Shirley, abych druhý den viděl u mercha Relic Shirley a na to už nemám pirato coiny :D
    upgradovat je by bylo samozřejmě lepší

    popravdě musím říct, že mi LA přijde dost vyhypovaný... much či občas blbou QoL vidíš tady a tam (a to UI guildy/una/mapy/strongholdu mě už fakt vytáčí) - v dost věcech mi přijde BDO prostě líp smontovaný, open world atd. - u obou mě neskutečně vytáčí duplicitní itemy, ne bound, bound, bound to rooster. tyhle věci bych fakt zjednodušoval
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    ELIDOR: Nejdou upgradovat, ale nekteri existujou ve vice raritach
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    kdyz jsme u namorniku, (negooglil jsem jeste) jdou upgradovat?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam