• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LIQUIDFREAKLost Ark
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    Skins Up For Vote RIGHT NOW in Lost Ark
    https://youtu.be/yUtiRJGH9Lw
    DANII_DP
    DANII_DP --- ---
    hurray, možnost přehodit super express mise na jinou postavu

    pro jelita jako já, který rozespalý klikaj a až pak čumí :))
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    EVILMIND: asi to bude beznejsi

    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    EVILMIND: novidis, ja zas nakoupil t3 booky co uz sou mi k nicemu :D a ten guardian, kdyz mi to tam v pulce pripadu spadne, tak 200 tokenu a jinak zadnej loot, me moc nelaka
    resp. me stve, ze tam davaj bedny, nebu u obyc guardianu soul - k cemu to je dobry, krom toho, ze pri padu nedostanes zadnej loot???
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    koukam prodlouzili event o 3 tydny
    na jednu stranu dobre, protoze se mi vcera pres snahu nepodarilo spotrebovat vsechny T2 knihy, co mely dneska expirovat
    na druhou stranu jsem pocital, ze NPC zmizi, takze jsem po vybrani merchanta celej tejden guardian raid nesel, ted abych ho sjizdel vsema :-(
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    Dnes údržba do 14:00
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    Jen je skoda zesou do monstrdementi.. takze ji tu dageru zase predimenzovali nechapu co si tim lecej a flakli ji to zase na zada :-(((
    Lost Ark Assassin (Reaper) Avatar / Skins Showcase
    https://www.youtube.com/watch?v=I5ReAbJpisw&ab_channel=AndysToe
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    Zdase ze jsem byl vyslisen takze muj budouci main

    Lost Ark Reaper New Class Extended Trailer
    https://www.youtube.com/watch?v=hwFNDEbpF5g&ab_channel=T-Party
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    EVILMIND: paladin je na skilly easy, vetsinou ti to poresi cooldowny, ze stejne nemuzes nic jinyho a kam na zem hodit ten plosnej stit, vetsinou bokem - resis tam max to, ze prvni davas Wrath of god (aoe+buff) a druhy davas Heavenly blessing(aoe+buff+refresh CD) - akorat nestackujou, takze vic paladinu zaraz je proste kontraproduktivni, vic se nenabuffujem, jen jsem extremne zashieldeni a krom one shotu nas nic moc neda (na coz zabak Moake a dalsi kaslou) - ale i do chaos dunegonu je to proste kontraproduktivni matchmaking
    chce se to naucit jak davat countreatk (kdy). barda neznam, buffuje asi v necem vic, ja vic stitutuju
    ale uz sem byl bossrush se 3paladinama a bardem... je to pak pomaly ale bezepcny to jo (opet blbej matchmaking, i kdyz boss rush je taky proste faceroll)

    ale jak zmrvili ten update a pretizeni, tak sem do boss rushe (vzal sem si ji jako weekly, i jako guild task) nabeh a prvni 4 bossy sem jel sam, ostatni loadovali... 2 to vzdali, jednoho bosse sem rozsek ultimatkou a jinak prichazel o time rewards
    pak prisla socka, a zacala to tam davat na one shot, ve finalu 84% dmg ona... to me obcas dovede takhle trosku vyjebat, sem tak trosku pet :(
    a nenaloadovat to, tak sem skoncil ve chvili, co by se spawnuli 2bossove zaraz (pokud bych je neseradil za sebe a nejel aoe s nejakym stestickem)

    ad ten lvl, sem lempl, nemocnej, tak sem porad 1370, jde o to, ze me to do dalsiho raidu pusti a ten zbytek je sumak (si aspon namlouvam, jako support:))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    CHORCHE: tak support to ma hlavne easy, kdyz se podivas na group find tak tam vzdycky nejaka grupa na nej ceka, a je ochotna vzit i mensi itemlevel, pokud neni od pohledu uplne k nicemu...

    Jsem dneska trosku investoval do altu, kdyz uz jsem dal tech 1385 konecne na tom 1 novym kuse, takze muzu mit postavit 20% sanci na T3 honing budovu, a koukam treba muj bard je uplne na picu, nechapu co jsem si kde cetl kdyz jsem ho delal. Jako nikam zatim nechodi krom una/chaos/raid, ale stejne. Jako maina jako menit nebudu, ale premejslim toho barda ze bych zkusil pushnout jako #2, kdyz vidim jak to maji snadny - teda az se ho naucim hrat jinak nez ze stojim uprostred obrazovky nahodne mackam klavesy a ctu si u toho na veldejsim monitoru... :-)
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    EVILMIND: jojo to tam je porad, ze prvni run je bonus (nebo welcome chllange?), prej je to na 3-4 tydny no
    ja si myslim, ze u supportu na ten gear je to snazsi, i kdyz se mi nedari dat Blessed auru na ten lvl3, awakening jo, ale to mi neprijde tak nutne
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    CHORCHE: Jsem si po dvou dnech marneho snazeni o Argose P1 s random grupou rekl, ze prece jen dam v sanc svuj build ostrizim zrakum na group findu, kdyz uz jsem tolik investoval do nej - a hned s prvni grupou jsme to dali za pul casu, aniz by celou dobu kdokoliv umrel. Takze to nebylo mnou! :-) Fakt staci nebrat lidi co proste maji random equip. Takze cesta fakt je proste na 1370 nakoupit abys vypadal trochu pouzitelne, stejne bys to musel udelat...

    Akorat teda bohuzel fakt na druhej run uz je jen 10 tech dropu, tj. spolu se zbytkem z minuleho tydne staci jen na 1 kus eqiupu... :-( Tj. potreboval bych jeste dalsi 2 tydny, nebo uz ted dat i P2.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    EVILMIND: ja zatim nic nebarvim, kostymi mam hnusny, cekam na lepsi... a gear nemam jeste endgame, porad sunset
    ale taky sem netusil, ze jde neco takoveho
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tady koukam - jak si ten frajer vedle me nabarvil na ten kostym lebky?

    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    tohle me bavi :)

    DANII_DP
    DANII_DP --- ---
    EVILMIND: heled s necitelnosti displaye mam problem celou dobu
    dialogy jsou kolikrat delsi nez vyhrazeny okynko,
    nemoznost nastavit si velikost pisma hudu, jen velikost jako celku
    mno vsak jsem taky rozespalej express mise zacal na t3 mainu
    den potom nahodili vlevo dole notice, ze to uziju pod t3
    misto aby to pro t3 vubec davali jako moznost
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    jinak sou to lemplove, mame uz guildu 8lvl, a na 9 je posledni, kde je neco implementovanyho... na to musi mit taky nejakou statistiku a neco by tam prasknout meli - treba lvl4 guild shop je prinos

    tady me dost mrzi, ze to neni jak BDO - main a vsechny alty v jedne guilde... protoze nechces bejt v x guildach a nebo neni prostor mit x altu v te hlavni (kdyz jich maj lidi 6+ a mista na lvl8 mas 45)
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    EVILMIND: jj to ui fakt nechapu,hl ja dodelam neco, tak uz to nechodim a nez najdu kde a jak si zapnout nasledni questy... je to na kokos
    podobne mas ale i tu neprekrejvajici se Mapu sveta... nebo i SH je hrozne krkolomnej shit, co sem za 10 let nevidel v zadnym mmo - docela me to udivuje a je to skoda, i kdyz to casto spada jen pod QoL

    skipovani statu sem asi nepochopil - zkousim doject ty Hidden stories, tam nejaky stat je vzdy... +10 charisma je docela vzacna, obcas Una atp.
    rapport itemy sem nepouzil z adne, takze mam x beden tady a tam a nekam to vystrilim driv nebo pozdejs - jinak ta Vern queen nebo Sasha budou na veky
    Blackfang kdyz sem delal una tam, tak sem na ni nemel staty a ted za ni nelezu, nejspis tam mam jen 1 - song nebo emotu, tak to je taky na veky


    --- spis sem se ptal, jestli nekdo nezakop o neco sikovnyho, vyzkousel sem toho mraky a stejne nic univerzalniho nenasel
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    CHORCHE: podle me je ten navod na skipovani statu blbost. To je navod pro velryby, co nehrajou horizontalni obsah, absolutne to nepotrebujes - nez nasbiras dost stejnejch darku na rapport bombu, tak v klidu udelas dost virtue na to, abys to vubec nemusel delat...

    Jo bohuzel daily a reputace jsou propojeny dost pitome, nechapu jak to tam muze zustavat kdyz ta hra bezi docela dlouho. Stacilo by uplne aby v Reputation Status byly nazvy questli prolinkovany, nebo zobrazit chain questy stejne jako jsou v reputaci. Je to otravny, a pokud ty questy za sebou nejsou ani ve stejny lokaci, tak to musis proste manualne najit podle nazvu v seznamu, kde se neda hledat.

    Coz me sere na vic mistech, docela casto se otevira nejaky nehledatelny browse, ktery ani neni podle abecedy. Typicky truhly kde je nekolik desitek veci, a ja chci jednu konkretni. Hledam ji rucne a pak jeste casto zjistim, ze ve skutecnosti se jmenuje trochu jinak, protoze stejne veci jsou i uvnitr hry v ruznych menu bezne prelozene ruzne, ehm.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    CHORCHE: brahms mysleno ze mam ty obyc lopang daily uz davno hotove. jen too tam ted nejak musim doladit na ten sutr
    una jedu s main a 2 altama, kdyz stiham
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam