• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LIQUIDFREAKLost Ark
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    REFLEX: nesoustred se na item level ale delej ostrovy. Maxroll.gg speedrun to T3 navod ti ukaze ostrovy ktery maji strasne moc materialu jako odmeny. Una tasky jsou ruzny, nektery jen kliknes amas hotovo jiny sou opruz. Delej co te bavi a ser na zbytek.

    Speedrun to Tier 3 - Lost Ark Maxroll.gg
    https://lost-ark.maxroll.gg/resources/road-to-rohendel
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Co vlastne delate kazdy den kdyz mate 50?

    Odbehnu chaos dungeony a pak una tasky? Mam 302 zatim

    Una tasky jsou peknej opruz, to me nebude bavit delat kazdej den
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jinak jsem konecne nasel dobrej zpusob jak vydelavat, diky tomu, ze jsem se konecne hecnul a dal si dohromady tripody - tj. nejlepsich 6 co se vyplati pro muj build, resp. jen 5 protoze jsem uz mel jednou 3x3 na necem coz mi bylo lito mazat
    a docela dlouho trvalo je nakoupit, takze si diky tomu ted pamatuju co je dobry, a muzu vizualne rychle projet co napada z chaos dungu (jakmile mate ten tripod na sobe uz to neni tagnute)

    takze za vikend jsem nejenze vydelal na tech, co jsem predtim sam koupil, ale jeste jsem dostal asi 10k z vikendove runy co napadalo navic, a lidi jsou ochotny fakt zaplatit klidne 2-3k za kus, prave proto, ze doufaji, ze to pak zase odprodaji zpatky az si to prekopirujou, tj. toci se to fakt rychle
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    pochybuju, ze boti se tahnou az do Puniky, to spis vic a vic lidi uz je T3 ne?

    jinak jsem o vikendu neplanovane dotahnul hned tri alty na 1100, coz vyustilo v to, ze tam dva furt parkujou, bo nemam silu na to delat Punika questy vic nez jednou za den :-) plus me dobre vypekla postava s express passem, co uz sice je v Punice, ale jeden z tech ukolu tam chce vyslovene udelat neco ve Feitonu, a neni tam "nebo vyssi" jako u jinejch, to uz jsem ale rekl fuck it a zaplatil jsem mu knowledge transfer zpetne... bo ty odmeny tam jsou fakt epic
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    CHORCHE: jj ja vidam neustale hromady rybaricich botu .. to musi byt farmy stovek klientu, jedou 24/7
    zrejme na tom nejak dokazou vydelavat realny prachy, nechapu sice jak, ale asi se jim to vyplati ..
    amazon s tim nic nedela
    nejvtipnejsi je, ze zablokovat (coz jde ruku v ruce s nahlasenim) muzes jen 100 postav .. dal uz musis odmazavat
    v kombinaci s tim evidentnim nezajmem o boty me to spis jen frustruje. takze uz nahlasuju jen ty gold sellery s hlaskou BOT Ark, fu Amazon
    na boty kaslu .. nema to zadny smysl
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    ELIDOR: ja myslim, ze pribejvaj boti zas.... jelikoz taham socku na lvl50, tam ti zerkri behaj uplne vsude
    imho na to dost serou amazon a spol. dost sere a servery sou zas Busy
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    dneska Punika 73 kanalu a absolutni vetsina full .. co se proboha deje
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    CHORCHE: mam 333 awakening, blessed aura, expert. full swiftness build 1402 ted aktualne. Argose zabijime komplet uz par tydnu a ted budu honit na 1415. Akorat jsem to zahajil pity upgradem rukavic :) . Gemy na CD lvl4-7
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    no je cas pritlacit do 1415 na dalsi patch :) spousta paradne vypadajicich veci

    Destined For Destruction - May Update Reveal - News | Lost Ark - Free to Play MMO Action RPG
    https://www.playlostark.com/en-us/news/articles/may-2022-update-reveal
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    PEDROBEAR: ono proste neuhealujes mammlasy, co nedodgujou, dostanou stun, nepouzivaj flasky... kdyz se ty lidi normalne snazi a nemaj blbej gear, tak ty guardiani nejsou problem

    jakej mas vlastne set a engravings? klidne postni, ci do posty, musim odladit kompa a zacit chodit argose. nijak necpu silver do Gemu, takze mam lvl4-5 t3 na cooldowny atp. musim fisnout i transformacky, sem nejak ted zaseklej a jedu jeste vic alt socku (nez pujde feiton pass)
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    PEDROBEAR: ja to taky healnu, sem taky paladin a vzdy to chodim s pugem. jen todle byla nejaka extremni parta dementu (radsi se ani nekoukam na gear a engravings)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    sakra jsem vcera konecne dodela staty ze mam 350+ vsechno coz by melo stacit vsude, a dneska hned prvni NPC, Nia, prej 420 kindness a fuck off... :-)
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    kdybyste chteli na EUC pomoct s liskou, nebo i tim dalsim tak muzu pomoct. Pala 1400+ vam to healnu. Moje guilda na me nechce cekat po vecerech, ale po 21:00 byvam vzdy k dispozici i na discordu
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    EVILMIND: zajimave, ja na to nechvatam, to prijde
    a uz sem crashnul zas, u Khardmina nejaka cinematics u Chaos gate

    prvne sem failnul night fox yoho, dementi neumi dodgovat a ani nebudou pouzivat flasky, dmg minimalni, zbyl sem tam sam, napoprve jeste odhlasovali, ze to neleavnem a ja umlatim... mela 48%+. grrrr to se mi jeste nestalo a toho posledniho sem tam shieldoval awa skillem, coz dava 80% z mych 87k+ hp, na to blessed aura + holy protection. stejne chcip

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    CHORCHE: btw vsechny ty fight skilly do ark passu muzes udelat v te treninkove zone instantne. Ja uz mam hotovo, a ted nevim co jako budu mesic a pul delat, chci dalsi harvest event! :-)

    Ted se snazim nejak matematicky si zduvodnit jaky je nejlepsi dalsi progres (1397.5 po vcerejsku), pro mou situaci kolik jsem ve hre casu apod
    existuje tahle uzitecna aplikace
    Lost Ark tools and resources
    https://oilyark.com/
    Ale problem je, ze na redditu lidi pocitaji bound materialy jako nulovou cenu - tj. jim pak samozrejme vyjde skoro vzdycky, ze se nevyplati zvysovat si nicim sanci. Coz si nejsem uplne jisty, ze je spravne, ze mam neco zadarmo a nemuzu to prodat neznamena imho, ze to ma mensi hodnotu nez stejna unbound vec (pro ucely honingu).
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    EVILMIND: ten je prej tezsi nez Argos a taky ho lidi u nas radsi solujou. ja sem zmrz na 1370, tak zkusenost nemam
    ja uz teda ty guardiany nechodim denne, kvuli crashum, co sem mel. jdu tam 2-3x tydne s REst bonusem a harvestim po 2 soulech. ale tohle je strasne nudny po case
    taky obcas vidim, jak tam lidi chcipaj, protoze nepouzivaj nic, ani flasky - obcas tam trefim stagger, coz se hodilo do Ark passu
    tam sem asi jen lvl19, ty hadry se mi na na mejch charech nelibi... ale potiz je, ze to jsou teda dalsi po tech freebie tucnakach, co se daj barvit - ale proste jako paladin nechci behat ve strakatym tuxedo :D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    CHORCHE: jako treba toho posledniho guardiana co zatim je ve hre od 1385 jsem si jednou pustil video. Pustil jsem si podruhy video. A sel jsem hned googlit "jak vysolovat Velganose jako wardancer", bo odmitam delat milion wipe mechanik s random partou obden kvuli raidu (tj. tusim 1 stonu navic). Takze zatim chodim na pohodu Night Fox Yoho, a na Velganose obcas zajdu solo zkusit, jestli by to uz slo... zatim ne teda, ale uvidime po zmenach equipu co doufam zvladnu o vikendu... :-)
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    EVILMIND: ono tam pri fixu zacly bejt tezsi nejake nizsi tiery, nez vyšši, tema wipe mechanikama - to uz pak musis pouzivat Party finder - bud si vybrat, nebo sam zalozit a dat min ilvl vejs
    ja sam jako support chodit nechci, neni to efektivni
    jak sem byl jednou Boss rush po poslednim velkym patchi, 2 lidi se nenalogovali vubec, socka az u 5. bosse, kde sem mel co delat - tak final dmg mela ona 86%... ja tam byl za peta :D proste sam tu dmg nemam
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    CHORCHE: no to je prave ze lidi delaji ty guardian questy pro goldy, akorat jsem se vcera uplne maximalne vytocil, nejakej ctvrtej guardian, ted nevim z kteryho tieru, ostatni tri pomreli hrozne rychle, tak ho davam sam docela v klidu a najednou nejaka mechanika a zbylo mi 6 hp, tak bezim zpatky na start pres celou mapu, naberu healy, pohealuju, naberu znova healy, a bezim zpatky, a ty pojebany lowlevelove, co jim delam dobrosrdecne carry, dali hlasovat ze quit raid, prestoze zbejvala polovina casu - a kdyz to prohlasovali tak to napsalo ze mel 3% HP. Tak jsem se vratil a solo ho dal za 2 minuty, a dal uz chodil jen sam, protoze to fakt jako... ne proste. Mrtvoly by vubec nemeli mit pravo vyvolat hlasovani! :-(
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam