• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LIQUIDFREAKLost Ark
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    REFLEX: ne
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    PEDROBEAR: a tohle jde delat za kazdou postavu? :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PEDROBEAR: prida ti 7% critu, coz je dost jako. Ale ani za 30% to samozrejme nedelam, to radsi pockam az napadaj nahodne... :-)
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    CHORCHE: prvni power pass dostanes za prvni postavu na 50tce se skoncenym main story pred rohendel.
    druhej power pass dostanes na te druhe postave na ktere pouzijes prvni power pass a dostanes ho do mailu kde ho musis claimnout a pouzit.

    Treti power pass byl ted rovnou na 960 (hotovej feiton), tkaze zbyva vyhonit na 1100 a jit tancit mumuland.

    k tomu vsemu je jeste super express pass, kterej se hodi na novou postavu kde mas hodne znatelny boosty na honeni + materialu, penez.

    Pak zbytek muzes pouzivat knowledge transfer ve strongholdu za 600g po T1, a jednotlivy dalsi zony jsou pak za 1000g a vic
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    PEDROBEAR: no ja chci hrat socku, jen sem to zas blbe precet :D uz sem to klik na ni a 3. powerpass sem nejak prokaucoval, ale me bude stacit paladin, socka.... okrajove mam k t2 sharpshootera, ale uplne mi tam ta gameplay nesedi, stejne jako u gunslingera, takze budu dal cekat na summonera :)
    a melee me nezajimaj ted vubec, staci tahat paladina
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    CHORCHE: posledni power pass ten co davali ted si hod na postavu klidne hned po vytvoreni cerstve. Necha te to vybrat a completne T2 vsechno.
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    EVILMIND: to je sice moznost ale casove je to picovina. Myslim ze vsichni mame tisic jinych veci co zlepsovat nez 1 kartu solase co ti prida 0.000hovno
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ad dlouhe a nikdy vic - jsem koukal jestli se nekde neda farmit dalsi karta z toho setu co vsichni chteji, krome Seria, a da - ta zelena karta Solas je garantovana nekde v pribehu cca kdyz dojdes do vychodni Luterry

    tj. lidi to farmi tak, ze zalozi novou postavu, 5 hodin se s ni probijeji pribehem, vezmou kartu a postavu smazou
    a to cele 14x
    hmm
    myslim ten set tak moc jako nechci :-) prestoze by mi ted uz jen nasbirat Solas dalo set s 12 awaken
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    EVILMIND: ted sem to klik, pred polednem mi socka spadla v Chaos dungu (sla podruhy). uz sem v Trixionu. me ta Stern story bavila a potreboval sem dosbirat mokoko a nejaky dungy na druhou obtiznost, ale je to hodne dlouhe a uz nikdy vic
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    CHORCHE: tak jestli nechces jinej char tak to muzes zkusit, mozna to pujde kdyz jsi T1 furt. A neni to proti nicemu, tam neprichazis o odmeny zadny.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    EVILMIND: takze uz sem to zoslil? mi prislo, ze to chce char na lvl50. dalsi alty z tech prvnich passu uz mi to nechtelo powerlevelit (maj lvl53 protoze sem je klik v SH)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    CHORCHE: power pass ti rovnou hodi char do T2 ve Feitonu na 920, tj. nejlepsi je to na uplne cerstve zalozenou postavu. Pro neco, co uz pobiha po Vernu, by se ti spis hodil ten express pass.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    kdy je nejlepsi zacit ten posledni Power pass? pripadne ste tu psali nejake omyly
    mam socku na lvl50 a beham po Vernu - muzu zacit powerpass hned, nebo doject Vern, ci?
    nerad bych se do toho zamotal, ci si to jeste vic komplikoval :)
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    EVILMIND: aha tak mozna proto ji nevidim :) to me nenapadlo. thx
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw koukam papunika konecne predelali ten jejich nepouzitelnej wandering merchnat web na neco chytryho

    Wandering Merchant
    https://www.mpb.rip/wandering_merchant
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ELIDOR: ghostship ale je jen jednou tydne, takze to ani vickrat nedas... :)

    adventure island se minimalne vyplati hlidat kdyz tam je gold (to jsou presne znamy data), je to proste 500-700g zadarmo
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    + jsem delal Hypnos island, ale mam uz tam vsechno .. ten me vcelku bavil, skoda jen te male obtiznosti
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    REFLEX: jsem absolutne netypicky hrac, hraju si ... item level neresim, nehraju v parte, takze tenhle tlak tu nemam (naopak mit partu, tak je to zcela jiste uplne jina hra).

    kazdy den delam:
    daily questy se zamerenim na reputaci
    rapporty (emote, hudba, obcas darky)
    nevynechavam ostrovy blackfangs den, azure wind a angished
    pochopitelne chaos gate a field bosse kdyz mam stesti a lognu vcas
    docela kaslu na daily adventure islands .. kdyz je vidim ze budou za par minut, tak nekdy jdu, ale jinak me to netankuje
    to same ghost ship, nenastavuju si budika, abych nezmeskal, takze ji davam tak jednou tydne

    jinak delam absolutne vsechny questy ktere mohu, odehravam trade skilly, abych nenechal propadnout energii
    kdyz mi vyjde cas, tak teprve koukam co bych zabil s pugem

    bohuzel pocatecni naval lidi v guilde opadl asi po mesici, ted tech par co hraje, ani neodpovida na pozdrav, natoz aby se neco delo, ... nevim zda je jen u nas, nebo obecne. takze holt solo hra.
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    REFLEX: nesoustred se na item level ale delej ostrovy. Maxroll.gg speedrun to T3 navod ti ukaze ostrovy ktery maji strasne moc materialu jako odmeny. Una tasky jsou ruzny, nektery jen kliknes amas hotovo jiny sou opruz. Delej co te bavi a ser na zbytek.

    Speedrun to Tier 3 - Lost Ark Maxroll.gg
    https://lost-ark.maxroll.gg/resources/road-to-rohendel
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Co vlastne delate kazdy den kdyz mate 50?

    Odbehnu chaos dungeony a pak una tasky? Mam 302 zatim

    Una tasky jsou peknej opruz, to me nebude bavit delat kazdej den
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam