• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LIQUIDFREAKLost Ark
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    ELIDOR: nedosly ti? :D ressovat se za crystaly se mi teda jeste nestalo
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    v posledni dobe cca mesic se mi stava, ze v absolutni vetsine pripadu nemuzu pri smrti pouzit ress z Phoenix Plume, ale musim se resnout za modry Crystaly .. delam nekde nejakou chybu?
    DANII_DP
    DANII_DP --- ---
    NYRLEM: však jo, beru to jako klikačku
    když to zvládaj i boti :)))
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    DANII_DP: promin, nechtel jsem te demotivovat.. ja jsem dosel na t3 1360 a uvedomil jsem si, ze jen nobrain klikam. Ne ze bych to predtim nevedel, ale v jednu chvili mi to prislo natolik dementni, ze jsem to zavrel, ani neodinstaloval, a proste jsem to prestal delat. Denni questy jsou natolik imbecilni, ze hra pro me ztratila smysl. A to raidy me celkem bavily. Poe nebo diablo je v tomhle mnohem zabavnejsi ..
    DANII_DP
    DANII_DP --- ---
    mnohem větší voser bylo obíhání batůžků s houbama v yornu :)
    DANII_DP
    DANII_DP --- ---
    NYRLEM: daily a weekly na všech charakterech jsem měl v tu chvíli hotový
    tak jsem si vzpomenul, že jsem na kutání z ledu neměl pánev :)

    jednou rukou spam C a koukal jsem u toho na youtube :))))
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    DANII_DP: to zni vyslovene jako kvalitne straveny cas ..
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    DANII_DP: misto do katalogu muzes mit taky zadara, kdyz koupis krystaly za gold...
    ale s tim goldem sem ted v prdeli a i jak mi pada albion, tak jedu jen klauna... argose sem vynechal a na dalsiho bosse mi chybi lvl
    hl gold za fusion itemy i ty upgrady s minimalni %, sem 1390 a zacinam padat do prcic :(

    potreboval bych se sockou kvuli tem ufison itemu dat express misi a to je celej paradise, to sem endal ani s paladinem ten treti.... a je to uz dost opruz, takze se nekde pleskam a je treba trefit aspon 1415+
    DANII_DP
    DANII_DP --- ---
    ELIDOR: endgame nevim, jsem tak měsíc dva pozadu
    1370 na mainu socky, 1350 blade, 590 bard z dlouhé chvíle… a ještě něco akčního rozjedu, když to sype roster

    první abbys dungeony, který mě baví jsou snad až t3, klaun a albion

    včera mi padlo 6 island tokenů, jeden z nich byl 25 minut mlácení pánví do ledu :))

    jediný co jsem zatím nakoupil, tak byly rozšíření místa do katalogu karet, jinak je to fajn hra zadarmo :)
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    ELIDOR: jinak se clovek musi hlidat aby si to neznechutil prilis mnoho altama a FOMO hranim. Seru na to a hraju jednou za 3 dny vzdycky alty kdyz maji rested.
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    ELIDOR: valtan hodne pekny. Musim rict ze fight dal zabrat tak akorat, a vyzaduje peknou koordinaci. Celkove me to raidovani bavi mnohem vic nez klasicky 3D mmo rpg
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    btw jakpak hodnotite endgame v lost arku?
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    dnes udrzba v delce 5hodin
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    ELIDOR: chod to jedine v parte :) odmena se ti nasobi poctem lidi se svitkem.
    plati ale pro Epicky a legendarni
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    btw ma nejakou vyhodu delat hidden dungeony ve vice lidech?
    pokazde Chaos gate je v chatu spam LFG a dany svitek co pada ..
    predpokladam, ze udelat ho solo je jednoduchy, takze me napada jen, ze by se nasobila odmena?
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    CHORCHE: sick wallet skills
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    1490 sick

    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    Heroes of Arkesia,

    We know that bots have been causing frustration within the community, and we share in that frustration. Over the past few months we’ve made a number of changes to Lost Ark in order to combat bots. We know that there’s still work to do, and we want to share some detail on how we’re approaching this ongoing issue so we can give Lost Ark players a better experience.
    Since Lost Ark launched, we’ve been fighting a war against the bots infiltrating Arkesia. Addressing bots can be especially challenging in free-to-play games because it’s so easy to create an account and enter the game, but we’re working on multiple fronts to fight them. Here are some of the measures we’ve taken so far:
    Permanently banned several million accounts that participated in botting, hacking, or gold selling.
    Level-gated area chat to keep brand-new accounts from spamming gold-selling advertisements.
    Actively updated the game’s automatic chat moderation with lines and phrases that we know are commonly used by gold sellers.
    Changed the reward structures of quests and events to add a stronger deterrent against using bots to farm gold.
    Updated and improved Easy Anti Cheat detection capabilities to better identify and act against bots.
    Enabled a native detection system to help quickly identify bad actors and take action against them.
    Improved reporting tools in-game to help our players report bots and our support staff act more quickly on reports.
    Blocked IP from regions where we do not have publishing rights that have shown large amounts of bot activity.
    Blocked VPNs to stop bad actors from working around IP bans.

    While each of these tactics has shown some measure of success in removing bots from the game, our work is far from over. We can’t share all the details, because we don’t want to help bot users more easily adapt to our tactics, but we’re working closely with Easy Anti Cheat to improve their support of Lost Ark and with Smilegate RPG to improve the native bot detection system, while tuning events and rewards to prevent or remove paths for bot abuse. We’re also exploring new ways to help combat bots natively at scale.

    We’ve heard some questions from the community about tools like Captcha or two-factor authentication. These tools would require sizeable platform and architectural changes to implement in Lost Ark. Real-world account owner identification is another method used in some regions, but the global scale of the Western version of the game and varying laws in the territories where we operate Lost Ark make this a less realistic solution for us. We’re continuing to explore our options for additional tools that are scalable and could make a significant impact.

    As we continue our quest to rid Arkesia of bots, we are also conscious of possible pain points some of these measures might cause for our players, and are working to balance this. We appreciate your patience as we continue working to bring the best possible Lost Ark experience to our players.
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    REFLEX: hned jak je ten research dostupnej jak dodelas quest nasledujiciho tieru a obliknes gear z chaosu. Takze na 600 des na dalsi T2, tam dodelas questy, udelas si 1 chaos a okamzite mas 802 a muzes pustit research. To samy pak na 1100 skoncis T2 des do T3 a dostanes 1302 a spustis dalsi research.

    T3jkovej je az od 1370
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    REFLEX: uz jenom tim, ze furt posilas lode, ho expis, neni treba vyvijet nejakou extra snahu. Vlastne ani nechapu, proc to nekdo nedela, nic to nestoji skoro, ani casove ani materialove - a ze jsem videl nejakou 1460+ whale co mela stronghold lvl 9, proste... divny. A prave expy odtud tvori drtivou vetsinu, z crafteni das prd pokud to nejedes vyslovene nonstop.

    Jedine, nad cim se da asi vahat, je jestli stavet/zkoumat treba kucharsky recepty, co stoji goldy, a i vyrobky z nich goldy, a cena vyroby je vyssi nez zakolik jsou na marketu. Jsem to teda udelal stejne kdyz jsem zrovna mel na to, abych do toho tech par tisic goldu dal, protoze mi ty 3 kucharsky recepty v tom seznamu spoustely OCD... :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam