• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LIQUIDFREAKLost Ark
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    btw nepodarilo se vam vygooglit vylepseni ostrova? budu mit tento tyden 50 lvl a nejak me posledni upgrady nenaplnuji stestim :) na 45 lvl zpristupneni vychodniho pobrezi ... bez toho, ze by to cokoliv prineslo me opravdu nepobavilo, tak jsem zvedavy co vlastne budouci upgrady prinesou, jestli to ma vubec nejaky smysl
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    ELIDOR: jo no, to sem rad ze uz to mesic nehraju :D

    Btw kdo chce majitele diskuse? dyztak posta
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    btw pokud by nekdo nezaregistroval, tak pristi tyden je reset jiz ve stredu, ne az ve ctvrtek tak jako dosud.
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    CHORCHE: photosenstivity mod
    How To Enable/Disable Photosensitivity Mode Lost Ark
    https://www.youtube.com/watch?v=mIXLWnXP8rA&ab_channel=Linnet%27sHowTo
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    ELIDOR: pockej, kde to jde vypnout? nebo jen nevim, co myslis


    ELIDOR: jo kawai a infantilni jebka no. ani neotviram
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    btw tohle je zlo .... fakt epicky zlo

    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    souhlas, btw v asijskych hrach, snad neexistuje normalne vypadajici postava ani combat efekty.
    obrovskej respekt, ze v lost arku lze aspon ty efekty vypnout a taky tu neni moc hekani ... tedy na asijskou hru
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    TAJEN: to je slušnej fetish. mně ti martial artisti/assasini přijdou vesměs jako close combat na jedno brďo, když tam vidím ty efekty
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    ELIDOR: V prve rade toje proste dager ....assassin jak ma byt ne zadne meciky a nebo trapny fisty ... v druhe rade kdyz vidis ty skilly toje proste nadherne stve me sice ze bude mit kokotsky predimenzovano dageru na zadech a ne dual dager jako ta s puniky ale snad seo spravi nakym skinem ...a vazne verim ze mne bude bavit zani hrat ...
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    TAJEN: v cem ma byt tak dobra, ze cekas zrovna na ni?
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    ELIDOR: Ja uz loguju jen daily reward a weekli kuli goldum a i to sem minuli tyden nedal meto proste nebavi hrat zaty classy dyz vim ze tam ma bit dagerka :-(
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    ELIDOR: toho mam za sebou, ted sem nestih forpe a jdu radsi pomalu na pivo. spis me stve, ze mi to porad pada a grafiku na vymenu sem nikde nesehnal, takze je to masochismus

    i kdyz me zacal bavit sharpshooter a konecne tech 1415, tak sem porad nebyl jeste ani argose :(
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    ja uninstall zatim nezvazuju, jen odehravam daily, ale koupil jsem si komplet zaklinace III a rochnim si blahem :)
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    CHORCHE: ne botovat, Blokovat* :D se prehrivam jak moje grafika
    a to sem se vcera doklik na 1415 ale uz tejden zvazuju uninstal
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    TAJEN: budou rádi když to dneska rozhejbou
    a přidaj Captcha, páč to s botama nezvládaj, dementi. takže mám plný mail a ani tam ty boty nemůžeš nijak reportit, či botovat. den po bloku 600k botů tam jezdily vláčky znova
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    Hmm patch...a nic ..... tu assassinku pridaji az na vanoce ne ? :-(
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    CZ | Lost Ark | DATUM VYKAS POTVRZEN!
    https://www.youtube.com/watch?v=pVCA6fr2h7Y
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    ELIDOR: https://papunika.com/world/?id=00000


    todle, nevim jeslti sem to link dobre... obecne to linkuje na tu starou a musis to tam nekde prepnout, jinak tady si najedes na lokaci co chces a rozkliknes, v pravo muzes povypinat, co tam nechces zobrazovat... a pak kliknes zas pravym a vyjede to o uroven vejs jak mapa ve hre
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    CHORCHE: das link na to co pouzivas?
    no ja nepouzivam obecne nic, ale tohle me zaujalo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam