• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KAMAHLProkremelská propaganda, dezinformace a manipulace
    MATT
    MATT --- ---
    KOC256: Včera mi uklízečka z UA říkala, že to je celý mocenská hra vyprovokovaná z USA. Jak to vyvrátíš?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MATT:
    Protože to pastuješ do diskuze:
    "Prokremelská propaganda, dezinformace a manipulace".

    Proto jsem čekal že u všeho budeš i psát v čem to je dezinformace :-)
    MATT
    MATT --- ---
    To je zajímavý, že automaticky uvažujete, že propaganda musí být lživá.

    Jak chcete vyvrátit údajnou existenci čehokoli?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    OOHN:
    napiš to MATTovi :) Mi to je jasné. ;-)
    OOHN
    OOHN --- ---
    KOC256: pro mě taky nemá hodnotu, pokud není ta propaganda zároveň vyvrácená. Ale to chce víc práce, samozřejmě. Dívat se na proruský weby zvládnu sám, k tomu nepotřebuju tohle auditko.
    MATT
    MATT --- ---
    ted jsem hlídal UA uklízečku ve firmě a ta si jela linku, že to celý vyprovokovalo USA . "my jsme pro ty nahoře jen maso". vlastně taková středověká mentalita nevolnictví, věřím a doufám, že je západ přecejen dál.
    PER2
    PER2 --- ---
    "The Ukrainian Armed Forces struck the substation and power lines supplying the Chernobyl nuclear power plant." - Russian Defense Ministry.
    MATT
    MATT --- ---
    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    Z twitteru @CTHH_MV

    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Mi to pastovani uplne staci, aby zaznel i druhy nazor.
    JONY
    JONY --- ---
    "ТУПИК в соотношении сил или изменения намерений": Кедми задаёт ОСТРЫЕ вопросы по спецоперации
    https://www.youtube.com/watch?v=_2Em7pUCWi8
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MATT: oceňuju především statistický zpracování dat a intepretaci v širším měřítku. třeba ten začátek války a otoč z covidu na mír
    MATT
    MATT --- ---
    PALEONTOLOG: z podobnyho soudku bych doporucil Frantisk Vrabela a jeho Semantic Visions
    CUKI
    CUKI --- ---
    MATT:
    KOC256:
    Oni jsou drasticky zkreslený obě strany, o mnoho víc než bych čekal. Když jsem tam byl na začátku konfliktu, tak jsem zjistil, že je zbytečný tam bejt dýl než cca 3 tejdny, protože si ty informace nedáš nijak do souvislostí.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MATT:
    MATT:
    V poho. Nečerti se…
    Já mám svůj názor jak na čtení proruských tak proukrajinských zpráv.
    A jen jsem psal jak mi to přišlo :-)
    MATT
    MATT --- ---
    Kdybych byl kremlobot, tak screenshoty posilam do 3. svetovy a tlacim jim, ze verej fejknjůz.
    Pokud touzite po hlubsich analyzach, tak ctete treba bellingcat a ne nyx.
    MATT
    MATT --- ---
    KOC256: Byl to výcuc z X tisíc zpráv, který měli demonstrovat, co ruská strana šíří. Spousta lidí to netuší nebo si to neumí představit. Ale od chvíle kdy jsem zjistil, že UA se chová dost podobně, tak jsem rezignoval na hodnocení, co je opravdu pravda a co ne, protože to bylo nad moje možnosti a schopnosti a závěr nechávám na každym jedinci.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MATT:
    Tak jinak.
    Jaký přínos dle tebe mělo mít, to co jsi tu dělal?

    Najít si to umíme všichni - ti kdo ne, tak jsi jim to tu právě napsal. Ale takto to je k ničemu. Chce to napsat co si z toho odnášíš ty? Rozporuješ to? Proč to je dezinformace? Nebo není?

    Já ze začátku si myslel, že jsi jeden z těch poťapanců co tomu věří, když to nijak nerozporuješ...
    GORG
    GORG --- ---
    Popravdě tomu taky moc nerozumím.. aby se upozorňování na ruskou propagandu nestalo jejím šířením;)

    Já už radši geopolitickou scénu ted moc nesleduju ani média, i kdyz občas mi to nedá namítnout do zpráv, co se děje.. ale teda nějaké konkrétní záležitostí z bojiště ani nemám v kontextu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam