• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KAMAHLProkremelská propaganda, dezinformace a manipulace
    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    VON_GILOTINE: Směrem dovnitř to jede zjevně víc. Ale navanek teď docela tlačí třeba vyhrožování směrem Finsko+Švédsko. Ale to jede v trochu jiném duchu, jak říkáš.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    driv mi nedochazelo ze ta agrese a nabubřelé vyhrožování není určené pro publikum venku, ale pro to domácí, aby žili v te iluzi, že ruska se kazdy boji a ze je mocne. how vacant.
    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    Popojedu, pravidelná denní dávka zastrašování

    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    KAJJAK: Je tady prostor na debatu a názorové střety třeba v následujících tématech:

    • Jakým způsobem je vhodné se propagandě bránit?
    • V jakých ohledech trollové škodí nejvíc?
    • Diskuse, zda je daný troll trollem z přesvědčení nebo z prospěchu.


    Atd.

    Jinak doufám, že toto auditko časem zemře následujíc smrt putinismu.


    PRAASHEK: OK, asi může být. RO ale hodlám dávat nadále.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Já jsem taky pro, aby zde podobné věci zůstávaly. Dyť to je právě krásný obraz toho, o čem tahle diskuze je.
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    KAMAHL:

    sice te chapu, ale bez nejakeho umirneneho oponenta tipuju ze to auditko casem umre, podle mne, kdyz jsou oponenti ochotni vecne argumentovat bez nejakych argumentacnich faulu tak se muze clovek i neco zajimaveho dozvedet... Ale je to tvoje auditko a tva pravidla, just saying...
    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    KAJJAK: Je to zde jednoduše off-topic, viz záhlaví definující smysl tohoto fóra. Kdyby ty svoje bludy vkládali do, já nevím, třeba [obrazky, co mne rozstipou - CTI ZAHLAVI !!! (tzn. primárně formou či obsahem nadpruměrné, nikoli vtipné, morbidní a WTF)] taky je tam smažou a nejspíš dostanou RO.
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    KAMAHL:

    proc jim rozdavas ta RO, dyt oni to pisou i kvuli tomu aby byli umlceni a sobe i dalsim ve svych ocich dokazali ze na tom je neco pravdy... Takhle ti konspiracni fanatici obecne funguji, cim vice jsou umlcovani tim vice se v tech nesmyslech utvrzuji... Me taky v te jejich skupine nikdo RO nedava a kdyby dal tak si taky reknu ze to je za to ze rikam pravdu
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    KAMAHL: já už ne, viděl jsem to z mobilu :)
    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    KID_MCHUTT: Můžete poslat screenshot, jestli to máte někde ještě nakešovaný 🤷
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    KAMAHL: na druhou stranu, neměls to mazat, byla to krásná ukázka prokremelské propagandy a manipulace
    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    KAMAMURA2 uděluji RO na neurčito. Asi si zapomněl přečíst záhlaví :-(
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Tak je tu správně :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    IXTREMIST: v receptu jsou mimojiné i čečenci, jedni hodní a jedni zlí. A dalo by se pokračovat, protože na obou stranách bojují i další ingredience. Ale to lajfstalový anti-idealista znát nemusí :)
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    KAMAMURA2: A to ruské vojsko tam je proč? Máš v té teorii díru, Steirlitzi.
    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    Trollové na youtube v comment section jedou stále vytrvale, malá ukázka

    #propaganda
    SWIST
    SWIST --- ---
    HWLLFFRDD: PIT-404 je super název. :D
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    tady je vyborna analyza bellingcatu ohledne podpory valky ze strany ruskych konspiracnich kanalu. dost mi to pomohlo se celkove zorientovat, protoze na jednom mezinarodnim discordu, kde se pohybuju, nemala skupina lidi tvrdi s vaznou tvari tvrdi, ze valka na ukrajine neni jak vypada, ze je to dilo "globalistu" a bud skryte nebo otevrene fandi putinovi.

    Russia’s QAnon Followers Can’t Make Up Their Minds About Ukraine - bellingcat
    https://www.bellingcat.com/news/2022/04/15/russias-qanon-followers-cant-make-up-their-minds-about-ukraine/
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    XARGH: spíš by měly chybět nohy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam