• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KAMAHLProkremelská propaganda, dezinformace a manipulace
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Hele a odkud vůbec Lísková původně je, ví se? Já tam prostě vidím evidentní východní rysy. Ale že by byla z Ruska jsem nikde nenašel.

    JON
    JON --- ---
    HARDCABB: Nela Liskova a spol - nejaky penize a pocit dulezitosti.
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    zajimalo by me stejne co je to za lidi, casto je jejich cestina dostatecne dobra na to ze jde videt, ze to nejsou jen rusaci pouzivajici translator

    takze jsou to fakt cesi, zijici v cesku? pokud ano, delaj to zadarmo? a obecne, dostavaj nejaky instrukce/penize/..?
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    DNF: jj, jen je otázka, jestli ten trus rozhazují plošně stejně, nebo targetují konkrétní skupiny. Asi tak i tak, jak to sleduji.
    DNF
    DNF --- ---
    YBUKO: No tak alespon ta cast co je za to placena proste leze vsude, jsou v praci, zejo ...
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    SYNTAX_TERROR: lezou všude, lezli i na Mimibazar...
    SYNTAX_TERROR
    SYNTAX_TERROR --- ---
    Takže lezou i do specializovaných diskusí? To mě poser. Já vim, že svoboda slova a whatever shit a že mám trochu zatemněný mozek vztekem, ale jako provozovatel těch serverů bych je na férovku banoval. Min. bych dal do podmínek, že tvl do diskuse o energetice žádná politika nepatří a lup ho tam jeden za druhym. Sice je to takový okamura style zákrok, ale nic jinýho mě nenapadá.

    J, pláču tu na špatnym hrobě a u serverů typu SZ by to ani nešlo. Tyhle trolly v diskusích ale nedokážu zkousnout už radu let a sere mě, že s takhle (dlouho) známým fenoménem provozovatelé těch webů / skupin nic (moc) nedělají. Nebo třeba jo a jen to nevnímám.
    CDR
    CDR --- ---
    KEB: těch toxických diskuzí je strašně moc
    na fb byla třeba zajímavá skupina, eeh, něco jako "velké stroje", různé scrapery, obří nákladní auta, lodní motory. Především obrázky.
    Teď je to skrz naskrz zasyflený prosuskými čúráčky.
    KEB
    KEB --- ---
    SYNTAX_TERROR: stejné je to se serverem oenergetice.cz. diskuse tam bývala super lidi od fochu občas se tam objevil atomový Wagner, jednise tam pohádal se snobrem atd.

    Pak zavedli registrace a teď se tam nehodí jít. Sama pro ruská pakaz...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    VAGABUND: to je boží, jak jí z Ukrajiny přiveze ten telefon :)) pračku a záchod přinese v druhém díle
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    SYNTAX_TERROR: IMHO to souvisí s tím, že Babiš rozjel "lidi už něchců Ukrajince, něchců válku" jako silný prvek své prezidentké kampaně...
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    SYNTAX_TERROR: SZ melo na celym ceskym internetu posledni diskuze, ktery byly relativne pricetny a obcas i naprosto normalni. ale jak pises, zhruba pred mesicem se to kompletne otocilo do sracek, imho jasne cilenej utok.
    SYNTAX_TERROR
    SYNTAX_TERROR --- ---
    Do diskuzí na SZ moc nelezu, naposled před ~měsícem, kdy bych přísahal, že tam vládla vcelku slušná věcná diskuse. Dneska jdu do https://www.seznamzpravy.cz/diskuze/domaci-zivot-v-cesku-cesi-vybiraji-na-terenni-sanitku-pro-ukrajinu-cilem-je-milion-korun-221825 a koukám, že někdo zase zakřesnul trollnet. Ale asi jsem jen před tim měsícem měl štěstí na článek, který nebyl cílem.

    Zlo tohle tvl
    VAGABUND
    VAGABUND --- ---
    další bizárek

    rulada
    https://streamable.com/7stc4w
    EKG
    EKG --- ---
    Jedna pakaz.

    YOU ARE BEING MANIPULATED by the Russian Opposition - Ukraine War Talking Points
    https://youtube.com/watch?v=2OmrWz-1W3Y
    EKG
    EKG --- ---
    KAJJAK: Ale no tak, je to reklama. To je jako verit, ze novy praci prasek vypere i zauzlovanou spinu. Jasne ze prisel zpatky v pytli a bez telefonu. Dcera si vymyslela tklivy pribeh, aby se zakecalo, ze na telefon si vydelala sama prostituci. Rusko, inu.
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    VAGABUND:

    ty vole on jako riskoval pul roku zivot pro telefon? a ta holka tam vlastniho otce poslala kvuli telefonu? To jsou ti rusi opravdu az takhle vypatlani?
    VAGABUND
    VAGABUND --- ---
    Náborový video a/nebo Ruská soda

    rusoda
    https://streamable.com/6mxm33
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    PRAASHEK: pak jsou ty pytle úplně zbytečný,.... stejně jako ten tvůj :P
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MINERWA: já bych je klidně házel do různých pytlů a ty pytle bych pak házel z hodně velké výšky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam