• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KAMAHLProkremelská propaganda, dezinformace a manipulace
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    ELHO_CID:

    vsechny v sedem poli maji byt pravda aby sedely s popisem nahore
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    KAJJAK: ne, proč?
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    v infografice ctu k tomu bloku vysvetlivky: Konfirmační zkreslení

    Konfirmační zkreslení znamená, že se soustředíme na informace, které potvrzují naše již existující názory. Ostatní informace, které byly v rozporu s naším tvrzením, pak přehlížíme, ignorujeme, vytěsňujeme, potlačujeme.
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    ELHO_CID:

    takze i vsechny ostatni v sedem poli jsou nepravdive a modre pravdive = treba "coronavirus je jen chripecka je spravne"?
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    KAJJAK: to je priklad misinformace (chybovost bez zleho umyslu)
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    HARDCABB:

    u konfirmacniho zkresleni je v infografice ze ve svedsku na kovid zemrelo 14x vic lidi nez v cesku, nikde nemuzu vygooglit zadny clanek, umel by to nekdo overit?
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    todle muselo dat hodne prace

    Dezinformace, fake news a hoaxy - jak poznat manipulace a propagandu - Aktuálně.cz
    https://zpravy.aktualne.cz/dezinformace/r~c8dd8d90f88f11eda873ac1f6b220ee8/?
    FRIENDSHIPPOWER
    FRIENDSHIPPOWER --- ---
    weaponizace historie - uzitecne, PhD ukrajinista historik rocnik 77
    FRIENDSHIPPOWER
    FRIENDSHIPPOWER --- ---
    DAVID SVOBODA: Putin rozpoutal válku vůči Ukrajině kvůli svému svéráznému chápání historie | ArmadniNoviny.cz
    https://www.armadninoviny.cz/david-svoboda-putin-rozpoutal-valku-vuci-ukrajine-kvuli-svemu-sveraznemu-chapani-historie.html
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    Když jsme u té propagandy, kde skončili ty dementi Noční Vlci? Vyrazili na Berlín.. jen zapomněli, že teď se ruská armáda stěží dostala i do toho Běloruska.. Viděl jsem že Polsko, Německo zavřeli hranice.. ale oni byli tak velkohubí, že jsem čekal nějakou dohru
    HONZAS
    HONZAS --- ---
    To nejhorší z ruské propagandy. Kdo je Putinův muž, který šíří "šílené bludy" o válce - Aktuálně.cz
    https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/rozhovor-s-expertem-na-dezinformace-romanem-macou/r~50af2756fee411edbe29ac1f6b220ee8/
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    CDR: beznaděj by tě teprvé chytla až bys zjistil kolik lidi tomu v rusku opravdu věří ;) .. to, že tomu tady věří desítky tisíc pomatenců .. to je jen promile. SESTRA mého otce, která žije v Rostově, tomu věří .. přitom můj otec její vlastní BRATR šel do první linie hned druhý den začátku války A ta píča dokonce věří, že jsme chtěli napadnou druhý den rusko... Pro Bratra mého dědy jsme jen podělaný Banderovci co mají hitlera vyvěšeného v obýváku .. přitom všichni jsou původně ze západní ukrajiny.. V rusku to musí být neskutečná masáž už desítky let..
    HONZAS
    HONZAS --- ---
    Kdo se pokusil ovlivnit prezidentské volby? Stopa vede do Ruska, řekla policie - Seznam Zprávy
    https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-kauzy-policie-uzavrela-pripad-e-mailu-o-smrti-petra-pavla-stopa-vede-do-ruska-231937
    překvapivé? nemyslím si
    CDR
    CDR --- ---
    jsem zas brouzdal kralicimi norami a obcas mě z toho chyta beznadej

    Ukrajina vychovává děti v továrnách pro elitní pedofily ‼️
    Ruští vojáci tvrdí, že učinili děsivý objev na Ukrajině, kde jsou podle nich děti ve věku od 2 do 7 let vychovávány na továrních farmách, než jsou ty atraktivní prodány jako sexuální otroci elitním pedofilům a ty, pro které , nenajdou kupce... jsou „rozřezány a vyhozeny jako odpad“, když jsou jejich orgány odebrány a prodávány k použití v evropských a izraelských transplantačních centrech.
    Viditelně emotivní ruský důstojník na videozáznamu z předních linií rusko-ukrajinské války popisuje, jak s dětmi zacházejí jejich ukrajinští věznitelé v okolí města Izium, jako by byly „dobytek, selata nebo králíci“. reklama proběhla ve velkém měřítku byla hlášena továrna na odebírání orgánů pro děti.

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    https://twitter.com/gisat/status/1661654139745497089
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Našel jsem díky tomu nový super web, knihya.cz. Moc lovískuju ♥️ zprávy z jiné alternativní dimenze.

    YBUKO
    YBUKO --- ---
    KEB: řetězový mail, už jsem to viděl 3 měsíce zpátky.
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    KEB: urcite hoax, na tohle klauz nema, to je na klepeta
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    4 z 5 delolatu preposlou retezovy text dale a uznale pokyvaji hlavou

    nechapu jak se z mapy sveta kde sme nepratele ruska my a usa muze prerodit po par mesicich tato drtiva vyhruzka e uz sme tedy fakt jako nepratele ruska ale opravdu!!
    KEB
    KEB --- ---
    KAJJAK: opravdu to vypotil institut VK? Nebo je to nějaký řetězový hoax? Já už nevím čemu věřit, a tomuhle se mi věřit nechce...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam