• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KAMAHLProkremelská propaganda, dezinformace a manipulace
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    MINERWA:

    Ty jsi it specialiasta, LGBT nebo student, nebo proste jen mestsky tvor?
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    prosím, mohli byste toto video anebo celý kanál nahlásit?
    Gulyášovy signály: Traktor nepřítel
    https://youtu.be/xcxa1emBGTA?si=ZjvfxCzIJbUNuYWw
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    //ze sveta ceskych idiotu

    https://twitter.com/Aninnnk/status/1757318994237808757
    Nácek: Má na sobě nápis Русь a vlajku carského Ruska.

    Český dezolé: "Já nevím, jestli je to Rus, nebo Ukrajinec..."

    Má to na sobě napsaný, chlape!!! Co víc byste chtěli, proboha?
    Tahle inflace pravdy a schopnosti přemýšlet je úplně šílená.
    Bylo to tady vždycky?🤔


    CDR
    CDR --- ---
    COWBOY: nikdo ti nic nepodsouva.
    Víceméně většina z nás ví, že jses "protisystemovy" ala vlastenec, takze ozvucnice ruske propagandy.
    Někde se tomu rika "kolaborantska mrdka", pardon my french :3
    Vis, co je na tom nejvic legracni?
    Ze muzes mit s linkovanym clankem naprostou pravdu, ale ono to venkoncem nic nemeni ;)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    MADBANANA: Tldr mého oblíbence:
    Tucker & Putin Interview: an HONEST Russian Reaction 🇷🇺
    https://www.youtube.com/watch?v=mRyIIvcjl08
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    KAMAHL: Nedá se to linkovat odjinud, než jim dělat shlédnutí? (Na to rozhodně neklikám, i když by mě to zajímalo)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    MADBANANA: Tucker tam v podstatě nemusel být a Putin třepal nožičkama. Obdoba monologů s velkýma stolama a mlčícíma Rusama v místnosti.
    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    MADBANANA: Neřekl nic moc nového. V podstatě hodně rozplizlým způsobem opakuje sračky, co už padly dřív. Odkazuje se na nějaké pseudohistorické představy o dávné minulosti. Bavili se o možnosti propuštění USA novináře Gershkoviche zajatého pro údajnou špionáž výměnou za jiné lidi. Obviňuje Ukrajinu z neochoty přistoupit na "mírovné dohody". Říká, že USA má dost vnitřních problémů, takže nemá cenu aby podporovali ještě UA a radši se mají dohodnout s RU, které stejně je neporazitelné.
    NAMATHUR
    NAMATHUR --- ---
    MADBANANA: Attention whore gets pounded by Steppenhitler
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    KAMAHL: Nějaký tldr?
    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    KAMAHL: tady ještě nějaký rozbor
    KECAM
    KECAM --- ---
    KAMAHL: bych to ulozil pro pristi generace. jsou to v podstate osnova a zakladni vychodiska pro kazdeho russackeho propagandistu a je to pro ne pristupne worldwide. ten debil co tam putinovi dela stafaz usetril jejich ridicim dustojnikum spoustu prace.
    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    Plné interwiev s Tuckerem včetně transkript #propaganda

    Interview to Tucker Carlson • President of Russia
    http://en.kremlin.ru/events/president/news/73411
    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    COWBOY: RO na 90 dní minule nestačilo, tak teď už natrvalo. Můžeš jít třeba někam brečet o cenzuře.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    COWBOY: ja si myslim, ze ty budes urcite taxikar, ktery nema problem porusovat pravidla silnicniho provozu a klidne parkujes na prechodech pro chodce a na chodnicich. a ani bych se nedivil, kdyby si mel nekde umistenou zprznenou ceskou vlajku, napriklad nekde nacpanou na paluboce jako kus hadru na sklo.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    KAJJAK: já bych především řekl, že základ je na tuhle kolaborantskou slizkou baňku sloních penisů nereagovat
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    : Pochopil jsem, soudruhu. Rozvracet si to tu nenecháte. Tak to má být.
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    COWBOY:

    zaklad je, at s takovymi dotazy nechodis dobudoucna prosim, nikdo tady na tebe neni zvedavy...
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    KAJJAK: Hele, přišel jsem s jedinou otázkou. Jestli to je proruská propaganda a patří to sem. Ty si popsal celou stránku, ale odpovědět si nedokázal nebo nechtěl. Místo toho mi na základě vlastní projekce podsouváš nějaké jiné pohnutky. Místo odpovědi jenom otázky. Neposeru se z tebe, ani z nějakého banu.
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    COWBOY:

    ma to spolecneho to, ze tvuj jediny umysl byl trollit tady, a pokud to chces jeste vic pitvat tak ocekavej ban za 3,2,1...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam