• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XBAHNOSpolečnost pro oslavy neobvyklých svátků - 22.9. Světový den bez aut,Světový den nosorožců, Den hobitů a Světový den řek*
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    Hm, já si v každý zmrzlinárně dávám to nejmíň ortodoxní, ale v rámci sladký chuti. Lososovou s koprem jsem ochutnala jednou a bylo to takový to "pomazánka by to byla dobrá, ale proč to musí bejt studený". Dík, ale ne.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    TILIO: Kdyz jsem linej varit poctivou zmrzlinu, nakrmim zmrzlinovac jogurtem s lzici medu a trochou skorice. Dobry, hlavne deti se po tom muzou utlouct.
    Ale obecne je to bida, najit neco jinyho nez klasiku je hrozne tezky, pritom ja bych si dal neco podivnyho, podivnejsiho nez jsem schopen vymyslet. Napada nekoho neco dostatecne podivnyho, u ceho si rika, ze by to mohla byt zmrzlina(nebo treba sorbet)? Ty nejpodivnejsi napady klidne realizuji!
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Tak dnešní volba: koprová
    Docela dobrá, kopr to chtělo nasekat ještě malinko víc na jemno, ale dobrý.
    Během roku jsem dal mrkvovou, loštickou, nivovou, hovězí... A co vy? Jakou podivuhodnou zmrzlinu jste si kdy dali?

    AMANES23
    AMANES23 --- ---
    pozde ale preci, 29/6 byl mezinarodni den blata
    Mud Day – World Forum Foundation
    https://worldforumfoundation.org/workinggroups/nature/mud-day/
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Tak tropy dneska nebyly(zaplatpanbuh) a doufam, ze ani zitra zadny asteroid neprileti.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    Tak aspoň pár rybích přísloví:
    En liten fisk på bordet er bedre enn en stor i fjord (Malá rybka na stole lepší než velká ryba ve fjordu)
    prendere a pesci in faccia ("uhodit někoho rybou do tváře") - být drzý.

    A v neapolském dialektu prej je "pesce" i synonymum pro penis, což taky rozšiřuje možnosti, ehm, rybaření.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Pokud by se někdo divil podtitulku auditka, tak zitra jsem - alespon doufam - na vode a tim padem ho nemuzu zmenit. Ale aspon je to stylovy duvod.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Tři sudičky stojí u postýlky malého prince. První mu předpoví, že až mu bude patnáct let, vyroste mu z pupíku šroubek. Druhá mu předpoví, že bude krásný a spanilý. Třetí mu předpoví, že když přejde sedm hor, sedm řek, tak v jedné bažině potká žabičku. Tu když políbí, stane se z ní princezna a ta mu ten šroubek vyšroubuje. Jak bylo předpovězeno, tak se i stalo. Když mu bylo patnáct, vyrostl mu z pupíku šroubek. Tak prošel sedmero hor, sedmero řek a našel žabičku. Políbil ji, stala se z ní princezna, ta mu šroubek vyšroubovala... a upadla mu prdel.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    No, teda nejak nic moc dneska tady - cekal jsem vic.
    A zejtra OSN pro den veřejné služby, Mezinárodní den vdov a Mezinárodní den růžové barvy? To jako mam jako verejnou sluzbu spachat sebevrazdu, cimz bych vytvoril vdovu a pak si nechat natrit rakev na ruzovo? Dlabu na to, maximalne ubalim ten zbytek white widow co mi tu zbyl.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    Asi chyba, ale po 30.6. jde 1.7. ne 1.6. ?
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    XBAHNO: nasadím si růžové brýle
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    BALAENA: Mas ho tam, tak doufam v nejaky ruzovy prispevek.
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    Právě mi přišlo v jedné tiskové zprávě, že zítra je Mezinárodní den růžové barvy
    v záhlaví to není
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    TILIO: jj. Teda jestli se veci z aliku da rikat kilt, oficialne je to "utility kilt". Ale je fajn a ma dve kapsy.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Byť mi tento svátek není tak úplně určen, je tak hezký, že jsem se rozhodl ho alespoň podpořit. Slavíte?

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    XBAHNO: Ehm, to si pleteš písmenka, tentokrát to bude na Péčku.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    QUANTI: S déčkem nemám nic společného, snad jen občas na něj koukají moje děti. Ale jsem zvědav, jestli tam bude jingle i na zítra.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    a teď mi řekněte, jestli se správce inspiroval na Déčku, nebo sem chodí někdo z Déčka :D zrovna tam byl jingle, že si máme zacvičit jógu, obléct oblíbené tričko, vzít skejt a jet objevovat trpaslíky ;D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam