• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XBAHNOSpolečnost pro oslavy neobvyklých svátků - 22.9. Světový den bez aut,Světový den nosorožců, Den hobitů a Světový den řek*
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DEADSLUT: A taky den, kdy máš vzít kočku k veterináři, ale nechtěla jsem to překombinovávat :D
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    NELLAS: a k tomu Den rostlinného mléka, tam se určitě nějaká spojnice najde...:))
    WORLD PLANT MILK DAY - August 22, 2022 - National Today
    https://nationaltoday.com/world-plant-milk-day/
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    XBAHNO: Tak třeba...
    International Day Commemorating the Victims of Acts of Violence Based on Religion or Belief | United Nations
    https://www.un.org/en/observances/religious-based-violence-victims-day
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Tak jsem z5 a vse bude zase jako obvykle.
    Nemam nic rozumnyho na 22.8. - ozdrojovane napady vitany.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    XBAHNO: když můžeš počítat, nestojí to za to ;)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    KURE: tak jestli kočičku pak ještě osprchuješ, tak jsi synem smrti, to dá rozum! :-)
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Tento krásný svátek mě přiměl k vyždímání skrovného přídělu mobilních dat. Tak všem ženám bohaté zážitky! Mmch kolik máte rekord za den?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    XBAHNO: Díky za ozdrojování :))
    KURE
    KURE --- ---
    TRISSIE: ?? takovejm? :)

    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    NELLAS: Rozšířený výklad,[5][6] zároveň ovšem často odsuzovaný jako lidová etymologie, odvozuje slovo od francouzského spojení petit chat (vyslovováno „ptý-ša“) – „malá kočka, kočička“, které se mělo dostat na Moravu během napoleonských válek. Takto říkali francouzští vojáci tehdejším prostitutkám, či přímo ochlupené vulvě (srov. anglické pussy i české číča). - z Wikipedie
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TRISSIE: V souvislosti s tímhle jsem si vzpomněla na kdysi omílanou historku, že prý slovo pro dámský pohlavní orgán k nám přišlo z francouzštiny: petit chat (kočička). Absolutně netuším, co je na tom pravdy, ale anglicky se tomu taky říká pussy (což ví i náš pan prezident).
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    QUANTI: ideálně. spojovat to dohromady by mohlo vést... k poněkud nepříjemným následkům! :-)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    QUANTI: Kočky jsou pro všechny...
    ... orgasmy by měly být taky (mělo by to upozornit i na to, že to pro každou není samozřejmost a dámy by se kvůli tomu neměly stydět nebo cítit méněcenné).
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    EL7334: Jakože pro každou něco? 😁
    VOIKUKKA
    VOIKUKKA --- ---
    V eravbyl den omalovánek, říkali na rádiu beat.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Jinak se předem omlouvám všem sledujícím, že příští dva týdny budou aktualizace podtitulku a i oslavné příspěvky slabší až nulové, páč jsou prázdniny. Pokud byste se toho chtěl někdo ujmout místo mě, tak PM.
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    A taky prý dnes je mezinárodní den deště... Tak už aby...
    Anglicky prší kočky a psi (It's raining cats and dogs), francouzsky prší žáby (Il pleut des grenouilles), stejně tak polsky (Leje żabami), maltsky se doslova otevírají dveře do nebe (Infetħu bibien is-sema), srbsky déšť padá tak silně, že zabíjí myši (Пада киша уби миша [Pada kiša, ubi miša]), španělsky prší moře (Está lloviendo a mares), portugalsky prší žabí vousy (Está chovendo a barba de sapo) a islandsky prší oheň a síra (Það rignir eld og brennustein).
    FIFI
    FIFI --- ---
    Píše mi aplikace Rossmann, že mám slavit Mezinárodní den rtěnek :-D
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    With great power comes great responsibility. Use sudo wisely! A ne že se všichni vožerete a půjdete měnit hesla...
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    XBAHNO: tak pokud to zůstane u boje preventivního, tak to jo! ten aktivní kurativní je trochu víc otrava a poněkud delší karanténa :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam