• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XBAHNOSpolečnost pro oslavy neobvyklých svátků - 22.9. Světový den bez aut,Světový den nosorožců, Den hobitů a Světový den řek*
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    QUANTI: ideálně. spojovat to dohromady by mohlo vést... k poněkud nepříjemným následkům! :-)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    QUANTI: Kočky jsou pro všechny...
    ... orgasmy by měly být taky (mělo by to upozornit i na to, že to pro každou není samozřejmost a dámy by se kvůli tomu neměly stydět nebo cítit méněcenné).
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    EL7334: Jakože pro každou něco? 😁
    VOIKUKKA
    VOIKUKKA --- ---
    V eravbyl den omalovánek, říkali na rádiu beat.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Jinak se předem omlouvám všem sledujícím, že příští dva týdny budou aktualizace podtitulku a i oslavné příspěvky slabší až nulové, páč jsou prázdniny. Pokud byste se toho chtěl někdo ujmout místo mě, tak PM.
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    A taky prý dnes je mezinárodní den deště... Tak už aby...
    Anglicky prší kočky a psi (It's raining cats and dogs), francouzsky prší žáby (Il pleut des grenouilles), stejně tak polsky (Leje żabami), maltsky se doslova otevírají dveře do nebe (Infetħu bibien is-sema), srbsky déšť padá tak silně, že zabíjí myši (Пада киша уби миша [Pada kiša, ubi miša]), španělsky prší moře (Está lloviendo a mares), portugalsky prší žabí vousy (Está chovendo a barba de sapo) a islandsky prší oheň a síra (Það rignir eld og brennustein).
    FIFI
    FIFI --- ---
    Píše mi aplikace Rossmann, že mám slavit Mezinárodní den rtěnek :-D
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    With great power comes great responsibility. Use sudo wisely! A ne že se všichni vožerete a půjdete měnit hesla...
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    XBAHNO: tak pokud to zůstane u boje preventivního, tak to jo! ten aktivní kurativní je trochu víc otrava a poněkud delší karanténa :)
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    TRISSIE: Ale, proc ne? Umyji si dukladne ruce!
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    XBAHNO: tak hlavně abys nemusel slavit i dneska!
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Dnesek, dnesek mi kurva sere. Na chudach chodit neumim a hubu uz jsem si na nich rozbil vickrat, takze zkouset to znova nemusim. Ale Vezmi kvetinu na vylet, to bylo nosny tema, to mohlo byt fajn a kreativni... Akorat vcera dopoledne volal chlapik, co jsem s nim travil vikend, ze lezi doma s horeckou a pozitivnim testem v ruce. Takze me vypakovali z prace na HO a vylet jsem mel tak akorat na druhej konec pozemku. Fuck. Tak si teda dam panaka, ale tu pravou radost mi to nedela.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    2% lidi s kazdym okem jinym timto prejeme hezky den.
    A hlavne nezapomente na KISS.

    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    [GRANTORINO @ Zjištění]

    K cemuz PM dosel i text:

    "Dnes je Mezinárodní den Kebabu! A jak jinak ho oslavit než kebabem 😄 "Kabáb, kabábí" persky znamená "pečený na ohni" a může to být maso, ryby i zelenina a je to jeden z nejstarobylejších způsobů přípravy jídel.

    امروز روز جهانی کباب است!

    Today is International Kebab Day! And how else to celebrate it than with a kebab 😄 "Kabab, kababi" in Persian means "roasted on fire" and it can be meat, fish or vegetables and it is one of the most ancient ways of preparing food."
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    XBAHNO: ja mel na mysli spis fotky ze stylovych oslav, ze treba nejaka chytra horakyne hodi ISM, no nic :P

    tak aspon decentni pripominka :)

    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    HRAFNAIN: 1.84mSv/rok, to je tak level Příbram, proti Jáchymovu docela málo. Na dovolenou úplně v pohodě. Já bych sem chtěl spíš dát tohle: NELLAS:
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    dneska nikdo neslavi? :D

    Bikini po šedesáti letech: radiace pořád zvýšená | Týden.cz
    https://www.tyden.cz/rubriky/veda/planeta-zeme/bikini-po-sedesati-letech-radiace-porad-zvysena_386519.html
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    PROUTECKA: aha, tak to byl moucnak, měřítko mate. Ty jsou dobrý, jíme je doma, no běžně ne, ale občas ano. Zoophobas vypadá stejně, ale je 3x větší a na můj vkus moc chininu.
    Kozí zmrzlina taky zajímavý nápad, obecně proč se vlastně omezovat na tuk z krávy? Fakt dobrá inspirace!
    PROUTECKA
    PROUTECKA --- ---
    XBAHNO: Byli pražený a fakt dobrý. Byly jen jako posypka a dobre to spolu fungovalo. Jinak za me top espresso s pomerancem. To me skvele probudilo. Jo a kozí kefírová byla taky fantasticka

    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    PROUTECKA: wow. Zmrzlina posypaná zoophobakama mě nedojme a myslím, že moucnaci jsou lepší, ale inspirace je na těch cedulích hromada. Díky moc!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam