• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XBAHNOSpolečnost pro oslavy neobvyklých svátků - 20.9. Den smažené rýže, Den provázkových sýru(včetně korbáčiků) a Světový den uklízení
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---

    Co dál?


    Instrukce:
    Za týden je tu roční výročí klubu a já přemýšlím, co dál... Baví to tu vůbec někoho dalšího? Má smysl jet další kolo? Nebo něco zásadně proměnit? Nebo by se toho chtěl někdo ujmout a začít to dělat místo mě, lépe a radostněji?
    2 hlasy povoleny, výsledky veřejné

    27 hlasy od 27 respondentů
    • 100.0% / 27 hlasů
    • 0.0% / 0 hlasů
    • 0.0% / 0 hlasů
    • 0.0% / 0 hlasů

    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    TILIO: Bylo mi to jasný, že je to tak v originále míněný - což mě ale vůbec nebrání slavit to po svým a svébytně.
    TILIO
    TILIO --- ---
    XBAHNO: oy vey, chtela jsem se zeptat na to s tema detma, ale pak jsem pogooglila a zjistila ze je to protipotratova agitka... meh
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    25.3. je Mezinárodní den nenarozeného dítěte, Mezinárodní den památky obětí otroctví a transatlantického obchodu s otroky, Mezinárodní den solidarity se zadržovanými a nezvěstnými členy mírových misí a Mezinárodní den waflí. Konec března je evidentně období svátků s dlouhými názvy... Wafli si bohužel nedám, v čemž ale budu nejspíš solidární se zadržovanými a nezvěstnými členy mírových misí. Klidně vzpomenu na všechny, kdož přišli o život při transatlantickém obchodu s otroky. A slibuji vám všem, že dnes žádné další dítě nepočnu!
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    DEEFHA: já asi 14h
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Týjo, teprve teď jsem si všimnul, že v pátek byl světový den spánku. Ze čtvrtka na pátek jsem sice spal necelé dvě hodiny (jsem koukám toho Patrika slavil o den dřív...), ale z pátka na sobotu asi dvanáct, protože spánkovému deficitu se nedá utéct. Tak snad mám splněno :-)
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    A taky Světový den žab. Nevím, ale jestli to má souvislost s tou frankofonií a kdo je v takovém případě ten šťastný.
    O existenci žab, které po olíz... ehm, zkrátka co se toho divadla pro děti týče: Milé děti, pokud olíznete žábu, může se vám zdát, že se promění v krásného prince a budete šťastné. Ovšem do rána se z toho zase vyspíte.
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    BALAENA: (ano, ten odkaz je na loňský, ale v perexu článku je shrnuto, co a jak)
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    v newsletteru lékáren dr.Max tvrděj, že dneska je i Světový den ústního zdraví

    a jak to tak ověřuju, asi to tak i bude...

    Světový den ústního zdraví 2022 | ČeskéNoviny.cz
    https://www.ceskenoviny.cz/pr/zpravy/svetovy-den-ustniho-zdravi-2022/2180850
    TILIO
    TILIO --- ---
    Ma St Patrick's Day je zajimavy hlavne to, ze se slavi vsude jenom ne na ostrovech. Je to takovej zahranicni svatek. :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    XBAHNO: Myslíš, že mi zelené oblečení pomůže usnout?
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    NELLAS: Já si myslím, že kdo bude poctivě slavit dneska sv. Patrika, ten oslaví i Světový den spánku dost důkladně.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    To jsem to dneska moc neoslavila. A zelené ponožky jsem si taky omylem vzala včera. Ach jo.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    OMNIHASH: jj, jak se rozjedu, lokam v rytmu. Ale bohuzel spatne ho drzim a zrychluji.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    XBAHNO: hoši s váma musí bejt na parties strašná legrace, věřím, že když to jó rozjedete, dojde i na přirozený logaritmy!
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    KURE: Normalne tomu zlomis vaz jak kralikovi. Coz je legalni zpusob usmrcovani hlodavcu. Podotykam, ze morce neni (dle vykladu KVS se kterym tak uplne nesouhlasim) jatecnim zviretem. Tedy majznout ho a snist ho je v pohode, ale prodat jatecne opracovany trup legalne temer nejde. Takze kdo chce morce v CR jist, ten si ho musi zabit, nebo musi tvorit spolecnou domacnost s nekym kdo ho zabije.

    NELLAS: Tak morce ze zveraku ma 500-700g. Muj chovnej samec mel 2.7kg. To je dost podstatnej rozdil, jestli to bude morce na osobu a necim se dojez, nebo se naji cela rodina.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KURE: Rdousit... Normálně to podřízneš jako kuře nebo tak něco...
    KURE
    KURE --- ---
    NELLAS: nejsem si jistej, že rdousit podomácku morče je ideální způsob jak to zviřátko odbavit na onen svět.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KURE: Zverimex jsi zkoušel?
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    KURE: Asi 10 let zpatky jsem zakladal chovnou skupinu 2 samice + samec a koupil jsem je na inzerat od nejakyho chlapa z Chrudimi. Dneska jsou trochu beznejsi, hledej Cuy v inzerci, bazos, teraporadna a tak.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam