• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XBAHNOSpolečnost pro oslavy neobvyklých svátků - 20.9. Den smažené rýže, Den provázkových sýru(včetně korbáčiků) a Světový den uklízení
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Konečně jsem se trefila, něčím. Krysy už v lidlu neměli.

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    XBAHNO: Ti byli odchycení jen tak venku nebo chovaní na jídlo?
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    NELLAS: Tak tady ji máš. Není sice na špejli, ale bylo to moc dobrý. K tý první fotce se váže super hláška, když jsme tak stáli kolem toho grillu, vylez z baráku kolega a ptal se, co tam děláme. No a kamarádka s mašlovačkou v ruce hlásí: "Já tady potírám potkany!"

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    XBAHNO: To je super, ale některé nenosí podprsenku kvůli cudnosti, spíš kvůli pohodlí a tak :D
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Jeden odkaz k tématu:

    VIDEO: Prádlo je zbytečné, na party stačí nalepovací páska - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/zpravy/revue/zajimavosti/nalepovaci-paska-pradlo-moda-experiment-usa-party-joel-alvarez.A170517_143912_zajimavosti_zar
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    NELLAS: :-) vydrž, všechno bude, 4.4. je tu za chvili.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    XBAHNO: Na špejli jedině krysu!
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    SHEALA: Transparentní trasparent Transparent. Hustý!
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    XBAHNO: V angličtině jsou rodiče trans lidí pruhledný(Trans parent) (někde na to byl takový comics). Připadně si kámoška vyráběla transparent na akci sdružení Transparent která podporuje trans lidi. Nevím jestli byl průhledný.

    Pastelky mám, u Eifelovky jsem byla, a jak jsem byla vysoká, na jedné akci pro děti mě nějaký animátor říkal Eifelovka. Zemedělstvím nevládnu, i pokojový rostliny přeliju nebo usuším, na rozdíl od kočky se nehlásí hlasitě, když jim něco vadí.

    A někde se mě povaluje záložní disk, je na něm záloha záloh.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Dnes je Mezinárodní den viditelnosti transgender osob, Den Eifelovky, Den pastelek, Den zemědělců a Světový den zálohování.
    Tý jo, myslel jsem si, že o trans lidech něco vím, ale on(o/i/y) umí být i neviditelný?!? To jsem netušil... Možná, že by jim pomohlo obtáhnout se pastelkou a ani to nemusí být pod Eiffelovkou!
    Samozřejmě všem zemědělcům i zemědělcům v utajení přeji hodně úspěchů do nadcházející pěstební sezóny!
    A už jste dneska zálohovali? A zálohy záloh taky máte?
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Dnes máme Mezinárodní den mořských panen. Sám nevím, stvoření sice elegantní, ale pořád zůstává ta hlavní otázka: Jak? Kromě toho je dnes i Den piana, který je vcelku příhodně plovoucí. Ale podle mě vlhko nedělá hudebním nástrojům dobře.

    XBAHNO
    XBAHNO --- ---

    Dnes je Den nečeho na špejli. Šašlik i ražniči jsou rozhodně in, ale na špejli lze napíchat i jiné dobroty. A nezapomeňme na legendárního Leguána na špejli!

    Kromě toho je i Den vířivky. Protože to furt někde vidím napsaný blbě, přidávám pomůcku.
    No a v našem kalendáři je i Den učitelů. To je ovšem lokální, československá záležitost, protože právě tady má Jan Ámos Komenský(blahopřejeme k nedožitým 431 narozeninám!) nejsilnější tradici. V jiných státech jsou to jiné dny a OSN a UNESCO prosazují 5.10. I tak, učitelům a učitelkám zdar!

    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Odkud je den vířivky? Vážně uvažuji, že bych ho dnes oslavil. 🙃
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Tematicky.

    Saturday Morning Breakfast Cereal - PIE
    https://www.smbc-comics.com/comic/pie-2
    (If anyone does this, please pour out a glass of eggnog antecedent beverage for me.)

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    XBAHNO: To bych nesměla mít svoje rodiče :D
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    F1GURK4: Budu zcela upřímný - ke vzniku tohoto klubu mě primárně přivedl Mezinárodní den bez kalhotek. Ten mne zaujal a vzbudil ve mě ten zájem o oslavy.

    NELLAS: Nedáváš pozor! Na HO máš slavit Working naked day, naopak Dnem bez podprsenky máš přitáhnout k prsům pozornost, on totiž poměrně úzce souvisí s tou mamografii. Ale faktem je, že u žen jsem zaznamenal mnohem větší odpor ke dni bez podprsenky než ke dni bez kalhotek.

    TRISSIE: OK, to je vcelku pádný důvod. IMHO nebude uplně málo lidí, který mají tenhle klub ve sledovaných a vůbec ho nečtou, stačí jim ten podtitul.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    F1GURK4: Den bez podprsenky můžu slavit leda na HO. Nechci, aby mě vyrazili za hromadné pohoršování...
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    XBAHNO: mě tenhle klub loni dokopal objednat se na mammograf, takže když to tu budeš periodicky připomínat, moje děti ti poděkujou :-)
    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    XBAHNO: Každý rok se může někomu napsat něco zajímavýho, což využívám. Je to fajn auditko a těším se zase na nějaký hambatý dny. Třeba den bez podprsenky a tak...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam