• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XBAHNOSpolečnost pro oslavy neobvyklých svátků - 19.9. Mluv jak pirát a Mezinárodní den poslouchání *
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    QUANTI: Zajímavý, zase jsem o něco chytřejší. Dík. A teda jestli ses živila jako korektorka, tak tě obdivuji, to u těch mých dřístů musíš trpět jako pes.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    XBAHNO: technická: někdo zalitý nějakou tekutinou (potem, krví) je zbrocený. Je to jiný slovo než zborcený = sesutý, zničený. Přišla jsem na to teda taky až v hluboké dospělosti (a to jsem dělala profesionálně korektury, ehm).
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Hovězí lůj, hranolky... žlučníkový kámen je taky kámen.
    A jeden tématický:
    Rozvášněný dav se chystá kamenovat hříšnou ženu.
    Ježíš gestem zadrží dav a říká: "Hoď kamenem, kdož jsi bez viny!"
    Z davu vyletí dobře mířený šutr a žena se sesouvá na zem zborcená krví.
    Ježíš se obrátí do davu s vyčítavým pohledem: "Ale no tak, mami."
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    XBAHNO: Pytlík se šantou?
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    XBAHNO: Pišta je kočka
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    MAR_TINA: Kocour a "dostat na hraní pytlík" ve mě teda evokuje... No radši nic.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Pišta teda slaví jednoduchým bílým oděvem a večer může dostat na hraní pytlík :)

    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Prostě a jednoduše: Den jednoduchosti,Den papírových pytlíků a Den heterochromie. Takže si to nekomplikujte a pokud vám to pomůže, dejte si klidně papírový pytlík na hlavu.

    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Dnes je Den módy. Tak se nějak kreativně vycajchnujte... Vzhledem k tomu, že módě rozumím jak koza petrželi, tak by mě stačilo, kdyby nějaká hezká móda dorazila i k nám na venkov.

    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    87HIGHFLYER: plocha 2200x2000, bohužel milimetrů... Přistáváme tam každý večer. Ale jinak bydlím vedle LKPL a k lítání mám pozitivní vztah, bohužel už jen pasivně.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    XBAHNO: co je "naše letiště"?
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    87HIGHFLYER: Proboha né mě! Copa jsme se spolu cicmali?
    Mimochodem mě vcelku zaujalo že naše letiště má 3 RWY, to taky není běžný....
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    87HIGHFLYER: dle rozkazu!

    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    87HIGHFLYER: Kuš a naváděj na letiště. WX CAVOK
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    XBAHNO: to jen v USA, riditka vsude jinde to maji tusim 20.10. :)
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---

    Dnes je Světový den polibku! Tak se do toho pusťte po hlavě! A pokud se vás po žhavé líbačce někdo bude snažit navést na přistání, tak poslechněte. Je totiž i Den řídících letového provozu a letadla musí řídící poslouchat...
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    TILIO: Taky bych spíš potřeboval neopren. Jsem byl předevčírem uklízet v naší nádrži na vodu a ačkoliv to má nahoře přes 20⁰C, tak 25 minut na dně a klepal jsem se jak drahej pes. Ale o mezinárodním dní neoprenu bohužel nevím.
    TILIO
    TILIO --- ---
    XBAHNO: Zrovna se nachazim nekde, kde more ma asi tak 10 stupnu a venku je asi tak 15 a v jednom kuse lije. Takze si to asi taky necham ujit... jo kdyby byl den neoprenovejch oblecku... :)
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Atol bikiny
    https://youtu.be/P0ckHDmZ03c

    Dnešní svátek budu bohužel muset absolvovat pouze jako divák (né diviak). Je tu totiž Den bikin. Tak přeji těm, co mají do horního dílu tohoto úboru co vložit (dříve známé jako ženy) hezké prožití tohoto svátku. Ať žije Jára Cimrman!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam