• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XBAHNOSpolečnost pro oslavy neobvyklých svátků - 16.9. Mezinárodní den ochrany ozónové vrstvy a Den sbírání kamenů
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Kdybych byl balbutik, chtěl bych, aby se má tchýně jmenovala Kotová...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MAR_TINA:
    It is a curious fact, and one to which no-one knows quite how much importance to attach, that something like 85 percent of all known worlds in the Galaxy, be they primitive or highly advanced, have invented a drink called jynnan tonyx, or gee-N'N-T'N-ix, or jinond-o-nicks, or any one of a thousand variations on this phonetic theme.
    The drinks themselves are not the same, and vary between the Sivolvian 'chinanto/mnigs' which is ordinary water served just above room temperature, and the Gagrakackan 'tzjin-anthony-ks' which kills cows at a hundred paces; and in fact the only one common factor between all of them, beyond the fact that their names sound the same, is that they were all invented and named before the worlds concerned made contact with any other worlds.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    já si tady přihřeju koktejlek [Gin a tonic]
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    _ANT_
    _ANT_ --- ---
    XBAHNO: zrovna tohle slavím skoro každej den
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    To jako dneska nikdo neslaví?

    EKG
    EKG --- ---
    To jsem ani nevedel, ale mam nove bryle.
    BLABOUS
    BLABOUS --- ---
    MAR_TINA: Ten byl uz desateho, na narozeniny Aleksise Kiviho. Hyvä Suomi!
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    NELLAS: Kokeile Arto Paasilinnaa, Lukaa
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MAR_TINA: No conozco autores finéses...
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MAR_TINA: A neříkejte, že na četní špatně vidíte, bolí vás klouby a to je pro vás španělská vesnice! Muchas gracias.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    dneska je taky Day of Finnish Literature.
    Co si kdo přečtete? :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    XBAHNO: To víš, že mám. Nemám vysavač, tak věčně jen zametám...
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    NELLAS: ježíšmarjá, to je nadělení, co teď s tím... No tak dobře, budeme respektovat tvoji volbu a přijmi mými ústy vyjádřenou gratulaci k dnešnímu dni!
    A koště, koště už máš?

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Já bych chtěla udělat svůj velký coming out. Jsem dívka (ač mě na nyxu sem tam někdo osloví jako chlapce).
    EKG
    EKG --- ---
    Svetovy den dusevniho zdravi, rikate?


    Petition · MAKE TAPERING PSYCH MEDS SAFER AND MORE HUMANE · Change.org
    https://chng.it/WXkBdK8yZZ
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Dnes je Světový den pošty a Den plísňových sýrů. Myslím, že i když si českou poštou pošlete kus eidamu, tak nakonec obdržíte plísňový sýr. Pokud teda budete mít štěstí a vůbec něco obdržíte, respektive si pro to budete moci vystát frontu na poště a dostanete v práci volno, abyste trefili otvírací dobu pobočky.

    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Dnes je Den vany a Den povědomí o hlavonožcích. Tak si užijete koupání s potvorou, co má 3 srdce a čtvercové zornice - ale jistě má i jiné kvality, což se odráží i v japonském umění: https://en.m.wikipedia.org/wiki/The_Dream_of_the_Fisherman's_Wife

    AUSSIE
    AUSSIE --- ---
    Zrovna dneska jsem si dal k obědu kachní polívku s nudlemi (ještě než jsem otevřel nyx).
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Na dnešní Den nudlí připadl i Světový den úsměvu. Tak jezte nudle s úsměvem a tvařte se u toho jako Zoidberg(nebo létající špagetové monstrum)!

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam