• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XBAHNOSpolečnost pro oslavy neobvyklých svátků - 16.9. Mezinárodní den ochrany ozónové vrstvy a Den sbírání kamenů
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Já si dnes večer zapálím svíčku a budu zírat do plamene za účelem odbourání stresu. Jo a... nejsem vegan.
    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Dnes je i den octa a den skořice. A též den spisovatelů. Zdroj ČRo Dvojka. Jo a o veganech taky mluvili i když se jich na to nikdo neptal.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    I dnešní den je vhodný pro kombinování: Mezinárodní den umělců a Světový den těstovin. Tak zalovte ve spíži a nezapomeňte se pochlubit svými výtvory!

    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    Omg
    Mole Day - Wikipedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/Mole_Day
    Mole Day is an unofficial holiday celebrated among chemists, chemistry students, and chemistry enthusiasts on October 23 between 6:02 a.m. and 6:02 p.m.,[1][2][3][4] making the date 6:02 10/23 in the American style of writing dates. The time and date are derived from the Avogadro constant, which is approximately 6.02×1023, defining the number of particles (atoms or molecules) in one mole (mol) of substance, one of the seven base SI units.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    F1GURK4: Ne, sorry, chyba z loňska, nedal jsem si k tomu hvězdičku a den tchýní je plovoucí - si to umí zařídit, aby to byla vždycky neděle... Opraveno
    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    XBAHNO: V pondělí je taky den tchýní?
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Kdybych byl balbutik, chtěl bych, aby se má tchýně jmenovala Kotová...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MAR_TINA:
    It is a curious fact, and one to which no-one knows quite how much importance to attach, that something like 85 percent of all known worlds in the Galaxy, be they primitive or highly advanced, have invented a drink called jynnan tonyx, or gee-N'N-T'N-ix, or jinond-o-nicks, or any one of a thousand variations on this phonetic theme.
    The drinks themselves are not the same, and vary between the Sivolvian 'chinanto/mnigs' which is ordinary water served just above room temperature, and the Gagrakackan 'tzjin-anthony-ks' which kills cows at a hundred paces; and in fact the only one common factor between all of them, beyond the fact that their names sound the same, is that they were all invented and named before the worlds concerned made contact with any other worlds.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    já si tady přihřeju koktejlek [Gin a tonic]
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    _ANT_
    _ANT_ --- ---
    XBAHNO: zrovna tohle slavím skoro každej den
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    To jako dneska nikdo neslaví?

    EKG
    EKG --- ---
    To jsem ani nevedel, ale mam nove bryle.
    BLABOUS
    BLABOUS --- ---
    MAR_TINA: Ten byl uz desateho, na narozeniny Aleksise Kiviho. Hyvä Suomi!
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    NELLAS: Kokeile Arto Paasilinnaa, Lukaa
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MAR_TINA: No conozco autores finéses...
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MAR_TINA: A neříkejte, že na četní špatně vidíte, bolí vás klouby a to je pro vás španělská vesnice! Muchas gracias.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    dneska je taky Day of Finnish Literature.
    Co si kdo přečtete? :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    XBAHNO: To víš, že mám. Nemám vysavač, tak věčně jen zametám...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam