• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOJAProgramovani 40+
    SATAI
    SATAI --- ---
    JARDABEREZA: Musk očividně v nechápe...
    JARDABEREZA
    JARDABEREZA --- ---
    Když jsme tu měli tolik diskuzí na téma work/life balance a vyhoření... https://arstechnica.com/tech-policy/2022/11/musk-tells-twitter-staff-agree-to-work-long-hours-at-high-intensity-or-quit-now/

    Dává vám to smysl? Já si nemůžu pomoct, ale Twitter není SpaceX... je to jen další sociální síť. Google a Facebook se oba vytahují s tím, jak svoje zaměstnance rozmazlují, zatímco Musk se "vytahuje" s tím, že z nich vymačká všechno co může. Nebo to chápu špatně?
    FARIN
    FARIN --- ---
    JARDABEREZA: myslim ze tohle taky zalezi dost na povaze deti a nejde uplne generalizovat. Z nasic dvou deti bych asi i tech 2k usel, s tim druhym bych si to dost moza po 50km musel hodit :-)
    JARDABEREZA
    JARDABEREZA --- ---
    Já si zase říkal, že s dětmi se nedá cestovat... ale s některými to asi jde... na tohle jsem narazil, když jsem si dělal přípravu na cestu: https://www.stuff.co.nz/travel/125192888/sixyearold-girl-walks-2300km-with-family-on-length-of-new-zealand-trail :-D

    A tohle je zase jiná trasa: https://www.dvtv.cz/video/s-detmi-usli-dva-tisice-kilometru-je-osvobozujici-zjistit-ze-s-nimi-muzeme-delat-blaznive-veci-rika-daley

    Ale asi bych na to neměl nervy.
    VOY
    VOY --- ---
    INDIAN: tak je fakt že někdy do té představy že něco neděláš nebo to nejde protože máš děti zapadnes tak, že už to od reality nelze úplně snadno rozlišit. někdy se mi stane že mám třeba týden bez dětí a pak s překvapením zjišťuji co všechno se mi ale vůbec nechce dělat i když mám volného času mnoho. např. Číst klasiky nebo cvičit každý den :-)
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    JIMX: Nene, jako ty ve statni sprave

    Ackoli to co sem psal je fakt, melo to bejt tak trochu sarkasticka poznamka k ty vseobecny tendenci svadet vcecko na deti, tj. nemam love protoze mam deti, nemam na nic cas, protoze mam deti, atp :P
    JIMX
    JIMX --- ---
    KOC256: no spíš jakože moje žena vydělává (byť ve státní správě) tolik, že si pokreje nejenom "svoje" výdaje, ale pokrývá i část celorodinného rozpočtu ... takže se ženou jsme v důsledku v plusu.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    JIMX:
    Jakože neví co roupama co? :-D
    JIMX
    JIMX --- ---
    INDIAN: zenu mas v domacnosti?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    JARDABEREZA:
    Nebo to znamená, že místo ložnice, obýváku, pracovny a herny máš jen ložnici, pracovní kout v obýváku a děcka mají každý vlastní pokoj :-D
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    QUANTI: cca jednou tolik nez obe deti, tj. asi jako kdybych mel 4 a byl sam :)
    aneb dusledek jiz nekolikrat zminovanyho faktu "vyssi prijmy, vyssi vydaje"
    LARS_GUNNER
    LARS_GUNNER --- ---
    SUCHRE: Drahy privat.
    SUCHRE
    SUCHRE --- ---
    Kamarad rikal, ze rozdil mezi mit devce a nemit devce je 200k/rok.
    JARDABEREZA
    JARDABEREZA --- ---
    INDIAN: Já měl vždycky za to, že děti = koupím si 3+kk místo 2+kk... (prostě něco, kde se vejdete :-D ) a pak tě ve velkém městě každý metr čtverečný stojí cca 100 000 Kč.
    MALANIUS
    MALANIUS --- ---
    INDIAN: Manzelka na subscription? Kde? 😂
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    INDIAN: tyjo a co tě stojí manželka?
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    Me teda stoji daleko vic manzelka nez deti, aneb jak se rika, kdyz nevis co s prachama, porid si auto a zendskou

    Deti byly drahy jenom behem jesli ktery staly sisku ... ted (jedno skolka, druhy skola) uz moc nestojej, mezi stalejma vydajema jako sou obedy nebo druzina vydaje jako sou hadry nebo naka volnocasova aktivita (sport, atp) placeny jednou rocne, vyjdou nula nula nic.
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    My meli asi stesti, kluk se tehdy dostal hned do dvou statnich skolek, takze jsme si mohli i vybrat (: (Praha 5)
    Jidlo mel vlastni ze zdravotnich duvodu, takze skolka byla vicemene zadarmo (opravdu, stalo to par stovek na pul roku nebo tak neco).
    Ted jsme na P10 a budeme za chvli resit skolku znovu, tak jsem zvedav. Nicmene statni skolka nejlepsi (:

    Jinak k mym "vydajum" patri i 17% cisteho platu na alimenty (pocitano jiz pred nejakou dobou, takze ted uz to je mene), ale protoze syna mame ve stridave, tak si alimenty posilame navzajem, ve vysledku to vyjde na cca -12k.
    DRUDRIGER2
    DRUDRIGER2 --- ---
    DAVIDOWITCH: no od skolky a deti neni daleko k manzelce ze jo
    JANFROG
    JANFROG --- ---
    E2E4: Podle me je to celkem jasne podle toho, co lide rikaji :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam