• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOJAProgramovani 40+
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Mám tohle

    FARIN
    FARIN --- ---
    kdyz uz jsme u tech knih, kdo z vas me doma tohle?
    BURAN
    BURAN --- ---
    JINX: dobře Ty! :)
    Jináč jsem taky zrovna zjistil, že v 21. století jsou antikvariáty online (jak jinak neasi) a že ten klenot co položil základy mému komposkilu je skutečně možné získat ve fyzické podobě :)
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    ANT_39: 1:1, ta chyba byla myslím, že ty cesty měly zadané jednosměrné, ale už si to moc nepamatuji.
    ANT_39
    ANT_39 --- ---
    KOLCON: "Bez chyby" ve smyslu, i bez te chyby, co tam autori meli, nebo 1:1? :)
    ANT_39
    ANT_39 --- ---
    JINX: To je ono.
    BURAN
    BURAN --- ---
    ANT_39: wow, to bylo rychlý :)
    Náhodou ňákej exemplářík online nemáme? Nebo search the antikvariát?
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    ANT_39: Jo taky jsem četl a taky nechápal, ale v podstatě jsem to opsal (bez chyby) do maturitní práce.
    ANT_39
    ANT_39 --- ---
    BURAN: Programátorské poklesky. To vyhledávání cesty jsem taky nedával a autorovo tvrzení, že "pizornější čtenář již jistě ví, kde máme chybu" byla tvrdá rána pro mé ~desetileté ego. Ale aspoň jsem chápal Hanojské věže.
    BURAN
    BURAN --- ---
    Čau dědulové :)
    Hele co to bylo za knížku vosumdesátkovou, vzpomínám si, že se tam řešila úloha vyhledání nejkratší cesty mezi městy (což jsem v té době absolutně nechápal o čem to ten člověk píše), a ve slovníčku pojmů bylo "cyklus nekonečný - viz. nekonečný cyklus" a "nekonečný cyklus - viz. cyklus nekonečný"?
    Možná byla modrá, ale ruku do ohně za to nedám...
    Dík!
    LARS_GUNNER
    LARS_GUNNER --- ---
    Chapu, poptavka nemuze rust donekonecna, kdyz neni uspokojovana. V mym oboru porad velky nedostatek. Lidi se software vedomostmi jeste jakz takz, ale hardware prakticky uplne vymizel.
    LARS_GUNNER
    LARS_GUNNER --- ---
    TOOMIX: Dik. Na mym Androidim strepu to nebylo vidno.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LARS_GUNNER: stačí dát, že chceš pokračovat bez registrace
    LARS_GUNNER
    LARS_GUNNER --- ---
    JARDABEREZA: Je to za branou pro predplatitele.
    JARDABEREZA
    JARDABEREZA --- ---
    Když jste se tu ptali na to proupoušení a práci v ČR... https://archiv.hn.cz/c7-67188100-11um3n-273c839a2c9d592
    KLEINZACH
    KLEINZACH --- ---
    heh, extreme remote:

    How do Russians avoid the war and how is life in hiding or abroad? | DW News
    https://www.youtube.com/watch?v=mB4_pwzetaI
    JANFROG
    JANFROG --- ---
    MLEKAR_STEIN: Diky moc!
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    JANFROG:
    co si pamatuju, tak se nastavovalo u externich veci taky akorat scsi ID. ale nidky jsem nemel na externi ksande vic, nez jeden device. ale nejsem si jistej, ze ted mluvime kazdej o tom samym.

    chyby co jsem delal u scsi kabelu:
    1. spravne nacvakane konektory. kazdej jsme aspon jednou museli precvakat obracenej konektor. cervenej prouzek byl 1, je dobry to dodrzovat.
    2. minimalni vzdalenost mezi konektory. nevim kde vyhrabat, kolik bylo minimum, zapomnel jsem to. ale neco jako 20-30cm.
    3. terminace je trochu tricky. je trochu popsana treba tady

    akorat mzslim, ze to ze dvou radicu najednou nebude moct pristupovat k diskum. (reakce na to `zaroven` v zavorce)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VONTRIX: bere to celkem s usmevem, rikal, ze byl stejne problem sehnat mlady lidi,ktery by se chteli mainframe ucit a taky jak uz byl pred duchodem tak ho stvaly vikendovy pohotovosti. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam