• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOJAProgramovani 40+
    JARDABEREZA
    JARDABEREZA --- ---
    Zvažuji si pořídit novou židli k PC. Jaká se osvědčila vám?
    AMBIENTIUM
    AMBIENTIUM --- ---
    JIMX: tvl Draconus…. Jedna z mejch nejoblíbenějších her na C64… loudil jsem to přes turbo z kazeťáku, kterýmu se neustále musela malým křížákem štelovat hlava, jinak se to nenačetlo. Jedno ráno o Vánočních svátcích jsem to loadil tak na 20x, než se to povedlo…
    JIMX
    JIMX --- ---
    Dodnes si občas rád dám Kennedy Aproach (byť teda windowsovský port no) ... a Draconus měl naprosto luxusní hudbu, u toho jsem vydržel půl hodiny sedět jenom u intra a poslouchat to :-) ... a The Great American Cross-Country Road Race byla taky pecka :-) ... ježiš ... a málem bych zapomněl na Bruce Lee ... a ten jsem taky ještě nedávno jel furt dokola na wokenním portu ...
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    QWWERTY: Rescue on Fractalus, jedina hra co mi fungovala protoze sem nemel Turbo!
    DELVIT
    DELVIT --- ---
    QWWERTY: ha!! To když vifím, automaticky mě vyskočí Karatéka!
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    ANT_39: jo, neco takovyho jsme meli doma taky :D

    ANT_39
    ANT_39 --- ---
    Ja jel tohle. Tu nemcinu jsem vubec nedaval, ale opisovanim z prikladu jsem se to kodeni postupne naucil :)

    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    DELVIT: to zrovna ... uz ted si obcas prijdu jak deda simpson a to mam ke 40 jeste rezervu


    nedavno jsme se na workshopu s tretakama bavili o ADC a vzorkovani a padla otazka, jestli kdyz maji/stahuji mp3, tak si nekdy vsimli, ze se tam uvadi bitrate.
    nasledovalo naklapeni hlav jak u nechapajicich stenatek, co ze je to "stahovat mp3"

    a to ma otcim doma ve sklepe jeste tenhle poklad
    Consul | Martinův 8-bitový blog
    https://www.8bity.cz/muzeum/consul/
    DELVIT
    DELVIT --- ---
    QWWERTY: To si nech, budeš to ukazovat vnoučatům :D.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    tak kdyz jsme u tech archivalii .. u nas doma pri vyklizeni skrine vypadlo tohle - vcetne genuine hologramu na krabici! :)

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Mám tohle

    FARIN
    FARIN --- ---
    kdyz uz jsme u tech knih, kdo z vas me doma tohle?
    BURAN
    BURAN --- ---
    JINX: dobře Ty! :)
    Jináč jsem taky zrovna zjistil, že v 21. století jsou antikvariáty online (jak jinak neasi) a že ten klenot co položil základy mému komposkilu je skutečně možné získat ve fyzické podobě :)
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    ANT_39: 1:1, ta chyba byla myslím, že ty cesty měly zadané jednosměrné, ale už si to moc nepamatuji.
    ANT_39
    ANT_39 --- ---
    KOLCON: "Bez chyby" ve smyslu, i bez te chyby, co tam autori meli, nebo 1:1? :)
    ANT_39
    ANT_39 --- ---
    JINX: To je ono.
    BURAN
    BURAN --- ---
    ANT_39: wow, to bylo rychlý :)
    Náhodou ňákej exemplářík online nemáme? Nebo search the antikvariát?
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    ANT_39: Jo taky jsem četl a taky nechápal, ale v podstatě jsem to opsal (bez chyby) do maturitní práce.
    ANT_39
    ANT_39 --- ---
    BURAN: Programátorské poklesky. To vyhledávání cesty jsem taky nedával a autorovo tvrzení, že "pizornější čtenář již jistě ví, kde máme chybu" byla tvrdá rána pro mé ~desetileté ego. Ale aspoň jsem chápal Hanojské věže.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam