• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRAASHEKDALL·E mini je mrtvé, Dejve, ať žije Craiyon, mage.space, Stable Diffusion atd. - having sex with AI since [date format unknown]
    Having anal sex with AI be like:



    Twitter Weird Dall-E Mini Generations
    https://twitter.com/weirddalle

    AI model generating images from any prompt!

    I Hope This Does Not Exist (spřízněné auditko @ Nyx)

    Lexica - Databáze obrázků vygenerovaných AIčkem Stable Diffusion s prompty a vyhledáváním. Dobrá věc na inspiraci.
    rozbalit záhlaví
    MATT
    MATT --- ---
    PRAASHEK: prvni dreamstudio a druhy stable diffusion

    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    sCaRy









    JORGES
    JORGES --- ---
    stable diffusion - snake plissken in desolate new york, shot from below

    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    KAMAHL: Hmm, přemýšlím o nové ikonce!:)
    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    VOZKA: zapomněls mu ostříhat knírek!
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    This is now a dancing Hitler thread?

    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    jo při googlení jsem narazil na tohle, jenom jsem na to zběžně nahlídl a je tam pěkně popsaný to NKVD NMKD GUI

    You can easily install the image generation AI ``Stable Diffusion'' on Windows for free - GIGAZINE
    https://gigazine.net/gsc_news/en/20220902-nmkd-stable-diffusion-gui-usage/
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    *_a !
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    VOZKA: ok, vyzkouším. k_dpm_2 jsem tam napálil čistě náhodně (aby tam bylo něco jiného, než předtím :)
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    PRAASHEK: Sampler k_dpm_2_a dává unikátní výsledky, ale je z nich nejpomalejší, jestli jsi ho nezkoušel cíleně kvůli tomu, tak doporučuju spíš něco jiného. k_euler a DDIM oba někdy produkují ten 90s kalendář mlžný efekt, ale jsou mnohem rychlejší a fungují docela dobře i s 20 steps.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    CABOWITZ: sorry, já jsem rád, že jsem se dostal k funkční win verzi. Linuxu jsem byl vždy jen uctivý BFU :)

    btw ten prompt obsahoval nakonci "black and white photograph", ale očividně si to AI aplikovala i na hitlýrovu garderóbu :) na první zkoušku vtipné výsledky

    CABOWITZ
    CABOWITZ --- ---
    PRAASHEK: nejaka podobna varianta pro linux ktera funguje out of the box a nepotrebuje delsi python/conda/konfiguracni fu uz existuje, nevite? taky bych to rad zkusil, ale nechci se norit to bazin rady tutorialu z nichz treba nektere uz nejsou aktualni...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    //nvidia 3070/8GB vRAM
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    s tímhle nastavením trvalo vytvořit čtyři obrázky skoro přesně dvě minuty

    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Okay, tak nejspíš byla chyba mimojiné v tom, že cesta pro ukládání výsledků byla do adresáře /images v adresáři s tou aplikací, ale ten adresář tam nebyl (myslel jsem, že když je to nastavené jako default, tak si ho při první generaci sám vytvoří). Když jsem si vytvořil dir jinde, tak už to jede. Taky jsem trochu pošteloval jiná nastavení a už to jaksi funguje.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    //ten progress bar se za tu dobu ani nehnul, pc je kvalitně zpomalené
    update: teď to vypsalo:
    "Generated 1 image in 9.03s (5/5)" nicméně pracuje to dál, progress bar kompletně zmodral
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    VOZKA: ne ne, ten balíček to stáhlo za 1:33 - je tam okýnko s logem a aktuálním stavem - a teď už tam je "generating". A kecal jsem - až teď je to dvacet minut.
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    PRAASHEK: Jestli si to dotahává a doinstalovává (to taky fakt trvá) pythoní balíčky při prvním spuštění jako ty ostatní gui, tak to 20 minut klidně může trvat. Jinak bys to měl mít odhadem do pěti minut spočítaný.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam