• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRAASHEKDALL·E mini je mrtvé, Dejve, ať žije Craiyon, mage.space, Stable Diffusion atd. - having sex with AI since [date format unknown]
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    KID_MCHUTT: takže Little Boy okay, ale Fat Man už nic...
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    "high body mass index" je taky inappropriate :D holt tlusťoši neexistují
    JARDABEREZA
    JARDABEREZA --- ---
    KID_MCHUTT: Zkus "high body mass index" :-D
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    takže ChatGPT aktivně provozuje fat shaming a schovává se za něj, super :) je čím dál víc jako lidi v korporátu, co ho mají pod palcem.

    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    tak cokoliv je obese, fat, overweight, je špatně.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    MAKROUSEK: nevím, nezkoušel jsem to, ještě to přeformuluju tak, jak jsem přeformuloval tu USS Enterprise

    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    KID_MCHUTT: A kdyz reknes o ty obezni lidi desetkrat, zablokuje si te to?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    MAKROUSEK: si odložím.

    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    JARDABEREZA: Pokud chapu spravne technologii, tak ono to vlastne nevi, co to vygeneruje.
    JARDABEREZA
    JARDABEREZA --- ---
    MAKROUSEK: Takže Copilot v má v data setu fotky celebrit s jejich psy... když chceš psa můžeš dostat obojí. Pokud to detekuje celebritu, tak dostaneš ban... super! :-D Měli by si v těch tréningových datech udělat pořádek, aby pak nemuseli zpětně detekovat, že vygeneroval něco co nechtěl :-D :-D
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    Pohled do blizke budoucnosti:

    JARDABEREZA
    JARDABEREZA --- ---
    ARAON
    ARAON --- ---
    JARDABEREZA: Ta helma by se rozhodně měla klepat víc. Most taky končí ve vzduchu. Ale i tak dost dobrý.
    JARDABEREZA
    JARDABEREZA --- ---
    ARAON: Přemýšlím jak moc musíš kroutit volantem ve formuli :-D Jestli to má nakoukané správně nebo ne.
    ARAON
    ARAON --- ---
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Odložím si tu kolekci vybraných tweetů pána na pozici product lead Gemini projektu. Účet který je sebral je trochu víc antiwoke než já a pohoršuje se nad věcmi, nad kterými bych se nepohoršoval, ale i přesto, člověk co má potřebu dělat tenhle typ twitter aktivismu to podle mě nemá v hlavě úplně v pořádku. Nepřekvapuje mě, že to "odstranění" (otočení) biasů takhle nesmyslně vyhrotil.

    GORG
    GORG --- ---
    PAN_SPRCHA: jak pise [JARDABEREZA @ DALL·E mini je mrtvé, Dejve, ať žije Craiyon, mage.space, Stable Diffusion atd. - having sex with AI since [date format unknown]]

    Mě nejdřív napadlo, že je AI zmatený z woke postů na internetu o affirmating action atd. ale pak jsme zjistili, že Gemini uměle upravovalo každý query prompt, že ho chceš mít diverse a inclusive. Idiocie, kterou si samozřejmě naběhli na vidle
    Takže netřeba spekulovat

    Druhá forma ovlivňování těch výsledků jsou feedbacky, které dělají zaměstnanci OpenAI apod.... kteří flagují obsah a response, takže AI se učí, co je správná odpověď. O tom by asi nejvíc mohli vyprávět levní hodnotiči z Keni, kteří teď asi zpracovávají nějakou kvalitní PTSD
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    AODHFIN: černobílou
    AODHFIN
    AODHFIN --- ---
    PAN_SPRCHA: opravdu je naprostá samozřejmost, jakou barvu měli nacisté z Japonska nebo Freies Arabien? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam