• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DWAYSTAR WARS seriály - Spoilery povoleny!
    Otevřená diskuse o nove vychazejicích STAR WARS seriálech.
    SPOILERY POVOLENY!
    rozbalit záhlaví
    JADE
    JADE --- ---
    JOSE_MAT: Aha jsem mel za to, ze jsem nekde cetl ze jeden z nich umrel…
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    JADE: Ahmed Best žije a co se Maula týče, tak jak Ray Park, tak Sam Witwer taky.
    JADE
    JADE --- ---
    KARLOSK: Ahmed Best je po smrti ne?! Nebo to byl predstavitel Maula, co je po smrti?
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    KARLOSK: a Jedi Master Kelleran Beq je stejná postava jako v tý dětský show :)
    Star Wars: Jedi Temple Challenge - Episode 1
    https://www.youtube.com/watch?v=dF8mT0RMqDA&ab_channel=StarWarsKids
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    Každopádně ten jedi co zachránil Grogua je představitel Jar-Jara :D
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    flashback order 66 super, Grogu taky, ale celá ta linka s tím .... nevím, pterodaktylem z wishe? fakt otřes.. příběh to nikam vlastně neposunuje, je to jedna seriálová "logika" za druhou... sto mandalorianů cvičí, ale zrovna jedno děcko bokem chytne desetimetrovej ještěr, kterýho by museli vidět/slyšet na kilometry.. bezpečnostní poučení z "náhlého" útoku třicetimetrového vodního monstra z minula? nula... pak samozřejmě že pterodaktyla nemůžou dohnat... a samozřejmě že k němu nemůžou letět lodí... a samozřejmě že se v hnízdě objeví zrovna jako oni... a samozřejmě že kluk je ještě živej, přestože jim to trvá den se tam dostat... prostě tohle mě sere na Star Wars seriálech :) asi jako v Obi Wanovi ta neprostupná laserová brána uprostřed ničeho omg. míň filler sraček prodlužující stopáž a víc příběhů a důležitejch dialogů a originálních postav a všeho... a když to chtějí vzít pomalejc, tak ať to je alá Andor prostě... já vím, chci toho moc, končím rant, sry za spam
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    SEJDA: už jsem měl v deset vyděláno, tak čumím doma. SW na pracovní 24" nepřipadají v úvahu :)
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    KARLOSK: to si se dival na noveho Manda v obedove pauze? :D
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    Tvl ten útěk z Corusantu?! Mazec!
    CLUMP
    CLUMP --- ---
    LORDPEET: Podle me byl. Ale jina rasa nez Grievous vzhledem k odlisnymu oku a jinymu tvaru zornice.
    CELLINDRA
    CELLINDRA --- ---
    ARAON: ZIGI: Mně ten robot strašně připomněl Gethy z Mass Effectu.
    DWAY
    DWAY --- ---
    ARAON: mi hlavne přijde, ze v nem zacina videt vudce.
    PAJAOVA
    PAJAOVA --- ---
    CLUMP: mi uz tam trochu vadi to zamereni na Grogu. V predchozich seriich tam na nej byl obcas roztomily zaber, clovek na nej i cekal, pritelkyni jsem ho treba musel pretacet :D Tady uz je to kazdou chvilku, ze tim castecne prichazi o sve kouzlo.
    CLUMP
    CLUMP --- ---
    Krome kyborga, kterej byl fakt super, bych vyzdvihl i Grogua a jeho vyrazy. Koukal jak fakt nasrana a podrazdena kocka chystajici se seknout. Mimika, vyraz oci a postaveni usi... fakt dobra loutka. Pro udrzeni vyvazenosti ale musim rict, ze Peli Motto je dost cringe a osobne bych se bez tehle konkretnich pokusu o taskarici opravdu obesel. I kdyz scena s rodianem jeste sla...
    IKARI
    IKARI --- ---
    jak rekl Picasso, umeni je kradez :D
    ZIGI
    ZIGI --- ---
    ARAON: hele nevim, ja celkem jasne slysel "Danger, danger, Will Robinson".
    ARAON
    ARAON --- ---
    ZIGI: Robot byl pomerne jasna kopie Grievouse, liznuta Veci.
    ZIGI
    ZIGI --- ---
    PUKPUK: robot je bohuzel celkem dost jasna kopie robota (robotu) z posledni verze Lost in Space... coz mne dost mrzelo, protoze mi to prislo zbytecny... a teda musim rict, ze me vcera vyznamne vic bavil Bad Batch nez Mando... ale tak co uz, zejo... oboji jsem ten cas venoval rad :-)
    PUKPUK
    PUKPUK --- ---
    Bavil mě hodně ten android. Nevím jestli ve SW jsem někde takto cyberpunkového robota viděl. Mělo to takový Matrixovsko/Ghost in Shell feel. Jinak povedený díl. Sice Mando je tam krapet za joudu, ale Bo Katan aspoň ruluje. A teda jak vlety do atmosféry, tak scéna pod vodou moc pěkně trikově provedené.
    Trochu mě bylo líto IG-11. Chudaka ukradnou z piedestalu, pak ho ještě rozstřílí, aby ho nakonec nahradila stará plechovka co se klepe strachy.
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    Nevím čím to, ale nějak mi na mysli leželo slovo Morlok. :)
    ARAON
    ARAON --- ---
    NEVILL: Myslím, že ani nemá dost velké ručičky. Leda by to zvedl pomocí Síly.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam