• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DWAYSTAR WARS seriály - Spoilery povoleny!
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    DWAY: mne taky, jeste ted to rozdychavam .. i kdyz to byl strasny vul, ale musel byt fakt ze houzevnaty, nebo mit castesne synteticke telo, kdyz mu ty vibro zbrane nerozslehaly jeho telo uz po prvnim zasahu.
    DWAY
    DWAY --- ---
    Ale ukapla mi slza. Mohl vzít alespoň jednoho praetoriana s sebou.
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    CELLINDRA: i bitva o Mandalore bude :) juhu
    CELLINDRA
    CELLINDRA --- ---
    Na SWC mluvil Doug Chiang (designer Manda i Bad Batch) o těch příšerách - evidentně pro ně má soft spot, jsou podle něj součástí Star Wars a modeluje je a souboje s nima podle starejch béčkovejch filmů.
    Já je taky úplně nemusím... Mnohem radši bych space battles. ;)

    (Zase dáváme mínusy lidem, co mají jinej názor a dovolí si tady říct, že se jim něco nelíbí. Je to fakt nutný? Přece se nám nemusí všechno líbit, ne? Jsem z toho smutná, protože jestli mě na SWC něco opravdu chytlo u srdce, tak to bylo to, jak příjemný lidi fanoušci SW jsou. Mohl se tam bavit fanoušek sequel trilogy s fanouškem original trilogy a bylo to fajn a vtipný.)
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    IKARI: ja uz se tesim, jak Grogu donuti priseru zautocit na Imperium, jak prisera sezere Manda i Bo Katan a ta priseru rozpare dark saberem ze vnitr.
    ARAON
    ARAON --- ---
    IKARI: Protože třeba mega červ žijící v asteroidu, je něco, co by se ve Star Wars nikdy, ale nikdy nemohlo objevit…
    IKARI
    IKARI --- ---
    dneska to byl zachvev nejakeho lepsiho serialu, ale nejak mi to bylo uplne volny (ale porad veci jako uplne zbytecna monstrozni prisera v prostredi kde se zjevne nema jak uzivit - teprv desata nebo kolikata....) - tahle show si me ztratila nekdy mezi predposlednim dilem druhy rady a prvnim tehle ... a napravovat to uz budou asi jenom tezko - skoda
    DWAY
    DWAY --- ---
    Jako dnes bomba
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    omg skvělej díl:)
    ARAON
    ARAON --- ---
    Grogu a IG-12... Yes! Yes! Yes! :-D
    DWAY
    DWAY --- ---
    ARAON: me to prave taky napadlo jak sem to videl, ale pak sme to resili s zenou a seznali sme ze kdyby to byl beskar tak to je odolne i mecum. A wiki nehovoří nic takového. Takze nechci rozporovat, jen me to uprimne zajimalo
    ARAON
    ARAON --- ---
    DWAY: Zdroj "jedna pani povidala". Presneji receno nekde jsem to zahledl a nevim kde. :-/ Tak uvidime.
    DWAY
    DWAY --- ---
    ARAON: a mas zdroj? Blasterum nemusí odolavat jen beskar prece? :)
    ARAON
    ARAON --- ---
    DWAY: Byli. Odolavali blaster fire. Ale protoze slitina, nezastavilo to lightsaber.
    DWAY
    DWAY --- ---
    ARAON: byli? Protoze je Luke krajel jak salam v Kauflandu.
    ARAON
    ARAON --- ---
    CLUMP: To urcite nebyli Mandos. Ti by nepouzivali slitinu beskaru. Ale ti Gideonovi battle droidi z ni byli vyrobeni.
    CLUMP
    CLUMP --- ---
    Chapu, ze tahle epizoda muze byt kontroverzni, Lizzo moc neumi hrat a Jack Black prehrava, ale me hrozne bavila od zacatku do konce. Uz ta uvodni mini lovestory byla sladka. Pak sice prisla dalsi vedlejsi mise, ale nemuzu si stezovat, zvlast kdyz miluju Star Wars politiku a worldbuilding. A detektivka je zanr, na nemz by klidne mohli postavit celej serial. Hrabe Dooku byl vizionar! Konec samozrejme super, elegantni vyreseni. Akorat aby se neukazalo, ze ted Bo-Katan sefuje lidem, ktery pomohli osvobodit Gideona (byt to treba byla zakazka jako kazda jina).
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    wednesday = starwars day :)
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    libovej konec co:)
    DWAY
    DWAY --- ---
    Poslední za me dobry. Takový prijemny star warsovsky dil :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam