• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DWAYSTAR WARS seriály - Spoilery povoleny!
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    Tak jo no, film ve kterem zemre Andor se nejmenuje Andor ale Rogue One :D
    DWAY
    DWAY --- ---
    SEJDA: jo tak. No ani mě nenapadlo že by mohla zemřit. Dokonce ani když ji skopl z útesu tak mi to nepřišlo na mysl.
    IKARI
    IKARI --- ---
    SEJDA: jo :D ... otazka byla jen, jestli zemre Baylen, zbytek byl uplne safe (babu jagu nepocitam)
    ARAON
    ARAON --- ---
    SEJDA: Jestli jsme u titulní postavy seriálu, jedné z nejoblíbenějších postav animovaných SW čekali, jestli umře? No určitě. Dýl než do druhé epizody jsem jí nedával.
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    DWAY: Ahsoka prece byla v nekolika soubojich, takze moje otazka zni, jestli jste cekali, ze pokazde prezije.
    DWAY
    DWAY --- ---
    SEJDA: dcera tam nebyla, ale ukazala se tam ta sova na konci
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    jo já si říkal, že to tam někde bude jasný a že to asi bude něco z animáčů, co neznám no :) kouknu pak na nějaky lore videa, kde mi to vysvětlej :D
    DWAY
    DWAY --- ---
    SEJDA: nechapu
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    Fakt jste si mysleli, cely dil, ze to Ahsoka prezije?
    ARAON
    ARAON --- ---
    ANTICLOVEK: Tak ja bych rekl, ze zrovna tohle az takova zahada neni...

    IKARI
    IKARI --- ---
    SEJDA: naopak, myslim ze pozdejsi stazeni to riziko zvysuje - mohl projevit trochu organizacniho skillu a scasovat to, aby mohl odletet driv a zaroven, aby ten prstenec nebyl v atmosfere moc dlouho - jak nakladani beden, tak pripojovani prstence mohlo probihat zaroven ... ale budiz, to bych prezil

    ale co mi vadilo dost bylo to, proc nepreparkoval SD o kus vedle, kdyz uz mel ty bedny nalozeny
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    IKARI: kdyby stahnul prstenec do atmosfery predcasne, vystavil by ho vyssimu riziku zniceni, tehdy nemel jistotu jak se Ahsoka bude chovat, jenom to predpokladal.
    IKARI
    IKARI --- ---
    btw, kdyz pominu to, ze Thrawn mohl pripojit ten prstenec jeste pred tim, nez skoncil s nakladanim tech beden, tak byl nejaky duvod proc s tim star destroyerem neuhnul jeste pred tim, nez ho nasadil? teoreticky mohl byt pryc jeste driv, nez vubec dobehli k te vezi - v tu chvili uz mel nalozeno a mohl v klidu nasadit prstenec o kus vedle
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    ANTICLOVEK: dozvedeli .. vola ho Mortis, nejspise Syn. Naposledy stal Skoll na ruce Otce, po levici mel Syna a po pravici nebyla Dcera.
    DWAY
    DWAY --- ---
    ANTICLOVEK: jojo taky sem nadaval na Disney priposranost. Protoze jak pravis, s tema mecema s nema meli udelat kratky proces.

    A vylozene sem se pousklibnul jak mu usekla tu hlavu za tim obeliskem.

    ANTICLOVEK: Filoni ma tocit dedice imperia ne?
    IKARI
    IKARI --- ---
    KARLOSK: tos teda nechtel mnoho 8D
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    ANTICLOVEK: chci trilogii clone wars, Ahsoka na vandru po galaxii a zakončit to v alternativní realitě, kde ukradnou ten planet destroyer z Exogolu zabijou fotra Ray, a Jedi se zas budou cvičit na Corusantu a ne v nějaký hroudě ze šutrů 😉
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    nemaj to zakončit v nějakym tom Ahsoka filmu?
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    Já jsem spokojenej. Dostal jsem co jsem chtěl a doufám na podzim 2025 v druhou sérii kde to zakončí.
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    - chjo tak jsme se nedozvěděli, co Skolla volá :)
    - Anakin na konci dobrý
    - jsem rád, že Thrawn zdrhnul a že mu to "vyšlo"
    - souboje pěkný, když nad tím člověk nepřemýšlí aneb neměl by kurva světelnej meč bejt naprosto ideální zbraň na tupý zombíky? :D wtf
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam