• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DWAYSTAR WARS seriály - Spoilery povoleny!
    Otevřená diskuse o nove vychazejicích STAR WARS seriálech.
    SPOILERY POVOLENY!
    rozbalit záhlaví
    ARAON
    ARAON --- ---
    IKARI: Tady vylozene koukas na vesele plapolajici vez na super star destroyeru, [ARAON @ STAR WARS seriály - Spoilery povoleny!]. Ten taboracek tam treba porusil privod kysliku. Co ja vim. To je ve svete Star Wars tak debilni nitpicking, ze vubec nechapu, jak mohli lide kterym to vadi, prezit vsechny ty ostatni SW nerealisticnosti.
    IKARI
    IKARI --- ---
    ARAON: pokud si ale vybavuju dobre, tak ohen ve vesmiru ve Star Wars jsou aspon ve sve vetsine exploze, porad to neni fyzikalne realisticky, ale to je burt, dulezity je jak to je dramaticky, to tomu rekl bych dodava na uveritelnosti - clovek ma pocit, ze z ty lodi tryskaji ruzny provozni tekutiny, jako kdyz z rany tryska krev... tenhle "vesely taboracek", co je tady v Akolitce, mi ale prisel dost nemistny, mozna je to tim jak clovek nejdriv nemusi postrehnout, kde to vubec je, takze podle toho ohne automaticky vylouci, ze to je ve vesmiru, ale pak si vsimne zbytku te sceny a nejak to do sebe intuitivne nezapada - vubec se nedivim, ze se nad tim lidi pozastavuji

    nejde jenom o to jestli tam plamen je a nebo neni, je myslim dulezity podivat se na to jak to vypada v pohybu:
    Super star destroyer crash and death star destroy
    https://www.youtube.com/watch?v=sMqR0ANOSVM
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    ARAON: To je dost pravděpodobné, třeba nakonec udělají spin-off co se bude odehrávat před tímhle seriálem.
    ARAON
    ARAON --- ---
    NEVILL: Vzhledem k udalostem bych cekal mozna i nekolik flashbacku, ve kterych porad muze byt.
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    NEVILL: kdysi natocili jeden Western, kde hlavni hvezdu zabili hned jak vesla do kantyny, a potom jeste 2x ukazali zaber na "mrtvolu". Celkove tam byla hlavni hvezda ca 20 sekund.
    Carrie-Ann Moss dostala par minut. A to jeste neni vylouceno, ze uvidime nejaky zaber z "minulosti", kde bude zase.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Acolyte vypadá celkem dobře, akorát jsem teda myslel že Carrie-Ann Moss je tam jako hlavní hvězda a oni ji zabíjou hned na samém začátku. To nějak nechápu...
    ARAON
    ARAON --- ---
    CELLINDRA: Dvě klasiky…

    IKARI
    IKARI --- ---
    KARLOSK: je rozdil mezi tik kdyz je neco psano pro deti a kdyz je to psano detmi :P
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    Hyperdrive .. a ted muzete zacit s fyzikou :D
    CLUMP
    CLUMP --- ---
    Tady jsou dalsi uzitecny odpovedi na zasadni otazky od Pabla:

    Compiled thread of useful and interesting Tweets from Pablo Hidalgo. | Fandom
    https://starwars.fandom.com/f/p/3100000000000114396/r/3087807785175549810

    Napriklad toto je zasadni informace:

    VanerShanSW
    ·
    2. 1. 2018
    @_alfrediano

    "@pablohidalgo how does Finn and Rose manage to travel (go, aventure and return) from D’Qar-Crait space (south) to Cantonica (north) in less than 18 hours?"

    10:33 PM 1 Jan 18

    @pablohidalgo
    Replying to @_alfrediano

    The same way Palpatine travels from Coruscant to Mustafar in the time it takes Anakin to crawl over a foot and half of gravel. Ships travel at the speed of plot. :)
    CLUMP
    CLUMP --- ---
    JOSE_MAT: Nasel jsem to:

    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    CLUMP: Kdyby to byl utíkající vzduch, tak by to asi vypadalo spíš jako hořák. O tom éteru už jsem taky četl, jen jsem nemohl najít kdo to říkal.
    CELLINDRA
    CELLINDRA --- ---
    ARAON: Fakt? Ty jo, jsem si zatím otevřenýho ohně nevšimla. Se picnu. :)
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    KARLOSK: je to pohadka 12+

    CELLINDRA: myslis jako hloupy bodybuilder, mrnava sprtka, mistr ze saolinu, pracovita introverka, ktera ma sestru mafianku, ta ma sveho kmotra, a ten ma pod palcem vice lidi, nez se na zacatku zda?
    To je podle mne dej na kterych bych se 100 % podival az by to byl jakoli zanr, protoze to muze nabyt neskutecne temnych rozmeru. Najde se nekdo z tymu A, kdo bude spolupracovat s mafii? :) Bude to nekdo z rady Jedi?
    Ja jsem za lacinou cosplay rad, kdo ma zhanet penize na drahou cosplay? :D
    CLUMP
    CLUMP --- ---
    Pozor, v tyhle galaxii totiz vakuum ve vesmiru neni, ale neco jako eter. Rikal Pablo Hidalgo ze story grupy, ze si muzem rikat, pokud potrebujem nejak ospravedlnit tyhle pavedeckosti. Ve skutecnosti neni mozny, ze hori diky vzduchu, co unika z lodi? Ale asi bych to radsi nepitval. Jeste me napadlo, ze uvnitr stitu se muze drzet vzduch, ale to je taky blbost, kdyz projektor stitovyho pole prave opravovali.
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    Logiku neřeším, je to pohádka. 😉
    ARAON
    ARAON --- ---
    CELLINDRA: Oheň ve vakuu je Star Wars standard již od začátku. Něco jako zvuk ve vakuu. Tohle rozhodně není první případ.
    CELLINDRA
    CELLINDRA --- ---
    Za mě zatím nic moc. Očekávání mám celkem nulový, takže se ráda nechám příjemně překvapit.
    Postavy mi většinou nejsou sympatický (a za Carrie Anne Moss, na kterou jsem se fakt těšila, bych na ně poslala obchodní inspekci za klamání spotřebitele) a zatím mě moc nezajímá jejich backstory, možná akorát Master Sol je lehce zajímavej.
    Kostýmy a masky vypadají lacině, jak levnější cosplay (oproti CGI, který je standardně super).
    Na druhou stranu příběh existuje, i když děsně přímočarej, ale to není na škodu. SW klišé a fanservis se konají přiměřeně, souhlas s KARLOSK. Zmínka o Nar Shaddaa potěšila.
    Logika dost hapruje, což mě nepřekvapuje. Ale překvapuje mě, že v celým produkčním týmu zjevně neexistuje člověk, kterej by věděl, že oheň ve vakuu nehoří. :)))
    Zaujala mě hudba.
    Uvidíme, jaký to bude dál.
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    Ja jsem po prvních dvou dílech docela nadšenej. Nezklamalo mě to.
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    KARLOSK: uz jenom ucesy to silene tlaci na vychodni trhy. Je to paradni show. Miluju zabery na prsty. :D
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    Acolyte:
    Za mě super. Konečně něco mimo Skywalker ságu, která je už totálně vyždímaná.
    Je to nový, svěží. Po dvou epizodách přiměřeně akce, známé lokace, přiměřený fan service. Netlačí to na pilu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam