• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DWAYSTAR WARS seriály - Spoilery povoleny!
    CLUMP
    CLUMP --- ---
    Fakt, ze za maskou je Qimir, velky prekvapko nebylo. Ale jinak jich tam par bylo. Jednak, ze ty sermirsky souboje byly fakt dobry. A pak, ze to byl takovej masakr. Necekal jsem, ze to bude takhle brutalni (na pomery Star Wars), ze zabije nejen komaprz, ale i Jecki (jednu z mych oblibenych postav kvuli herecce, designu a taky jeji akcni sceny byly regulerne badass) a zlomi vaz Yordovi (ten me taky bavil). Plus pak prohozeni dvojcat... Naopak to, ze se jeste objevi svinko-mury citlivy na svetlo a budou se krajet, to jsem cekal.
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    CLUMP: mne to doslo, kdyz sel pro vodu a May potom nasla mistra Wookie mrtveho. Servilni chovani mi nestacilo, by mohl byt i Jar Jar Sith :D
    CLUMP
    CLUMP --- ---
    SEJDA: Ja taky! Ono to nebylo tezky uhadnout, me to napadlo hned v prvni epizode, kde se objevil. Dokonce mi to prislo v ctvrty epizode tak okate naznacovany, ze jsem si myslel, jestli to neni naschval, abysme si mysleli, jak jsme chytry... a pak nas prekvapilo, ze je to jinak... A jinak to porad byt muze. Hint:

    SEJDA
    SEJDA --- ---
    Jenom napisu, ze ja jsem vedel kdo je Sith .. tam nekde hluboko v kostech, akorat jsem nemel cas to sem napsat :D
    IKARI
    IKARI --- ---
    ARAON: prave ... Sol se dostal na lod, takze samozrejme prvni co udela je ze posle domu zpravu o tom, co se stalo - druha varianta je, ze Mae predstirala, ze je Osha, jen aby se dostala k Jedijske lodi, aby mohla utyct, to ale znamena, ze musi zabit Sola hned v dalsi scene - na to to ale nevypada, protoze jsme dostali ten zaber s tim hledacem - nebo ho muze omracit, ale porad neresi ten problem se zpravou, jen ho odklada...

    pokud jde o to jestli jsou scenaristi debilove nebo ne, tak oni to nejak zahrajou, aby se dalo aspon tvrdit, ze byla kontinuita zachovana, na cem ale zalezi jak mocl velke idioty budou muset z Jediu udelat, aby toho dosahli
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ARAON: Což se nevylučuje :)
    ARAON
    ARAON --- ---
    IKARI: To jistě. Já většinou přemýšlím, co udělají postavy dál a jak se to vyvine, kdežtoco ty přemýšlíš nad tím, jak velcí debilové jsou scénáristi.
    IKARI
    IKARI --- ---
    ARAON: to je velka cast ty zabavy, premyslet, co se bude dit dal, ne? :)
    ARAON
    ARAON --- ---
    IKARI: Koukám, že předbíhání událostem je u vás doma národní sport.
    IKARI
    IKARI --- ---
    ARAON: Sol se dostal az na lod, tim asi pada tahle cast diskuze ... pokud ho teda Mae neprobodne hned v dasli scene
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Ten Sith ale má zajímavý styl pokud jde o to poškodit nebo zničit protivníkovi jeho lightsaber, něco takového myslím ve Star Wars bylo jen zřídka.
    CLUMP
    CLUMP --- ---
    RUDIE: Sol je dost rozhozenej, tak bych mu to zatemneni mysli i chvili toleroval. Jinak jo, trochu se to obcas strili do nohy (stale obcas mmj. vnimam zvlastni strih a tempo nebo inscenaci nekterych momentu), ale nejak mi to nebrani se dobre bavit a uzivat si to. Nakonec se to tim zasadne nelisi treba od prequelu, ty jsou taky mistama clunky a tak trochu brak nebo jak to rict. V tom je to celkem verny puvodni latce a v ramci stylu. Takze ja jsem vlastne vicemene spoko, i kdyz clovek si dneska muze vzdycky pripomenout Andora a rict si, ze to jde i vybrousenej… Porad teda zalezi, jak se to podari dokoncit, ale pokud slusne nebo i lip, budu se k tomu stejne jako k prequelum obcas rad vracet. A mozna i pri kazdym dalsim shlidnuti koukat na neduhy schovivavej (nebo podle nalady nasranej).
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    RUDIE: Ale vypadá to že Jedi-Syslík to už vyčenichal že to není ona... :⁠-⁠)
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    Jako tenhle díl byl poměrně solidní, ačkoliv se to se stále až moc často střílí do nohy a pořád mě dost irituje, že se ty postavy chovají v každý scéně úplně jinak))

    Že by mistr Jedi nedokázal poznat jedno dvojče od druhýho (obzvlášť když "umí číst myšlenky",)) by bylo dost trapný, tak snad to jenom hraje.
    IKARI
    IKARI --- ---
    IKARI: a jediove jsou disciplinovanejsi, nez bezny policejni sbor ... ale stejne
    IKARI
    IKARI --- ---
    ARAON: porad to bude velky problem, ktery nekdo bude resit, a i pokud se to nevysvetli, tak to porad bude mit velky vliv ... predstav si IRL, pokud nekdo zavrazdi dva policisty a potom pri vysetrovani zmizi pet dalsich a nikdo nevi proc - predstav si paniku mezi policisty, kteri nebudou chtit riskovat zivoty, treba svych podrizenych, kdyz ne svoje, kdyz nevedi, co jim hrozi, budes mit ruzne teorie, lidi se zacnou hadat o to, co se mohlo stat, budou ruzne snahy o to zmenit modus operandi, aby se to nemohlo opakovat, nekdo se tomu bude branit, protoze ho to bude omezovat ..... ja vim, ze to je jeste 100 let, ale stejne
    ARAON
    ARAON --- ---
    IKARI: Tak jsme v audirku “poilery povoleny”.

    Oni určitě někomu chybět budou, otázka je, jestli se někomu podaří vypátrat, co se jim stalo.
    IKARI
    IKARI --- ---
    ARAON: jest ne (btw spoilery mi nevadi - obecne, to neni nic proti Akolitce) ... ale psal jsem, ze at uz prezijou vsichni, nikdo nebo cokoliv mezi, tak je to problem v kazdem pripade - pokud zemrou vsichni, tak budou porad nekde nekomu chybet, ze jo :D
    ARAON
    ARAON --- ---
    IKARI: No a už jsi viděl další díl? Seznam těch, co by mohli ono zjevení nahlásit, se povážlivě ztenčil.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam