• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WRNQSpoločenstvo samozvaných kaderníček
    Fotky DIY účesů.
    rozbalit záhlaví
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    MULTICAT: muminci nejsou nikdy trapný!
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    PIKKMA: starý dobrý univerzální "fiskarsky" :)

    Jestli jsem s muminky už trapná, tak sry. Mám je fakt všude...

    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    Jaky nůžky používáte? Mate nějaký profi?
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Btw hodně stylish mama;)
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    MULTICAT: Budu se opakovat, ale máš můj nekonečný respekt. Tohle asi nikdy nepochopím:)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    WRNQ: no ano :)
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    A to seš fakt celý komplet stříhala sama?
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Tady jsem ještě vyštrachala jednu krátkovlasou fotku, s ofinou do obloučku :D
    Dávno tomu!

    WRNQ
    WRNQ --- ---
    MULTICAT: jen to? Já vždycky stříhám ofinu na etapy tak tři dny
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    WRNQ: dík. Tohle je ale hodně dávno... Nejlepší bylo vždycky jednou rukou splácnout ofinu a jet nůžkama do obloučku. To mě bavilo :)
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    MULTICAT: Máš můj velký obdiv!
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    WRNQ: vzadu po hmatu :)

    WRNQ
    WRNQ --- ---
    MULTICAT: Jako jestli si umíš sama ostříhat krátký účes, tak teda klobouk dolů 💪
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    REONA: jo, pravda, části vidím videa, kde se dělají účes na figuríně s nepřirozeně hustýma blond vlasama...
    REONA
    REONA --- ---
    WRNQ: Hele já to vytěsňuju :-D Ale myslím si, že je to tak 2-3 hodiny čistého času na jedno dítě. Dělám pauzy, protože z toho fakt bolí prsty. Ono to není nic extra, zdaleka ne jako od profíků, ale účel to celkem plní :-) Doporučuji kombinaci tutorial videí a tréninku...
    Až půjde kamarádka na další ples, tak bych ráda vytvořila něco nápaditějšího, má celkem krátké ne moc husté vlasy, tak jsem přemýšlela právě nad nějakými francouzskými copy...pravda, že pro ten typ vlasů jsem na netu žádnou inspiraci nenašla, všude řeší střihy, které opticky dodají objem a na společenskou událost to pak vyfoukají a natočí pár pramínků, jenže s jejími skoro černými vlasy nějaké zdobnější prvky (jako třeba copánky, krucánky, vlny) hodně zanikají. Není náhoda, že na taková ta videa "čtyři jednoduché kroky k dokonalému účesu" vybírají blondýny s hustými vlasy. To se to pak tvoří :-D

    Tak ještě ovečky po návratu :-D Ale k jejich nelibosti to vydrží jen do prvního umytí (což je po návratu z tábora tak nějak logicky ten samý den :-D)

    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    REONA: wow.

    Já jsem hrozně líná a nešikovná. Líběj se mi copy (a takovej ten kolem hlavy) a tak, ale nerada se češu a tak to většinou stříhám nakrátko. Ale to je vlastně velkej majstrštyk... Teď mám ofinu a mikádo a nevypadám tolik jako kluk :) ale teda po krátkých toužím dost. Jen se toho nějak poslední dobou bojím.
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    REONA: Šikula!
    Ty copánky jsi pletla jak dlouho?
    Musím se naučit ty připlejtaný k hlavě. Syn chce hrozně dlouhý vlasy, ale teď je to v tý kritický fázi, všichni si myslí, že je holka a navíc vidí kbelik, tak jsem si řekla, že to zkusím vyřešit takhle.
    REONA
    REONA --- ---
    Já něco přihodím, ale nestříhám - češu :-) Na fotkách kamarádky drdol před plesem, dcery drdol, když jsem si jen tak hrála, a copánky coby opatření proti nedostatečnému česání na týdenním táboře :-)

    WRNQ
    WRNQ --- ---
    MULTICAT: Výborně, tak klidně ;) Já jsem na tom podobně, jen jsem ještě nic nevytáhla.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    WRNQ: já bych mohla naházet svoje selfie za posledních x desítek let :) Po první a jediné návštěvě kadeřnice jsem se rozbrečela a se stříham se sama.
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Co to?

    Já se o omlouvám, že jsem založila auditko a vůbec se mu nevěnuju, ale původní idea byla zde sdílet fotky účesů, které vznikly DIY doma aka noční můry všech profi kadeřníků.

    Takže teď už to víte a budu se moc těšit na příspěvky. Nejde mi o hejty, spíš o to se podpořit, udělat si třeba srandu z nezdaru a podobně. Věřím, že těch, kteří se stříhají doma sami, je fakt dost.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam