• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KERRAYAI Art - Tvorba za pomocí umělé inteligence: Midjourney, DALL·E 2, Stable Diffusion, OpenAI
    DNF
    DNF --- ---
    KERRAY: borec pak na redditu psal ze sklada nekolik obrazku a rucne spravuje oci a obecne obliceje ...
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    DNF: by mě taky zajímalo, jak to dělají, ale nemám úplně kapacitu to studovat a dohledávat v komentářích - ještě navíc to je z midjourney, kde sice jde poslat úvodní obrázek, ale inpainting to neumí, že by to člověk udělal postupně...
    DNF
    DNF --- ---
    Zkusil jsem popsat toho pistolnika jak daval KERRAY ale nevim jak rozlisit kdyz maji byt na obrazku dve osoby. Vetsinou to jednu vynecha a atributy nejak pospojuje, nebo jednu proste zmrvi. Kdyz vynecha, tak je to jeste docela dobre.

    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    #jailbreaking

    pedofilie je fajn

    TADEAS
    TADEAS --- ---
    YMLADRIS: sexi andré
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    Andrej Karpathy
    @karpathy
    ·
    1h
    Dreambooth (stable diffusion finetuning for personal profile pictures) has been going viral last few days as well, for good reasons it's super fun; Unlike other places http://stableboost.ai/ lets you play with infinite variations and experiment and play with your own prompts:

    DNF
    DNF --- ---
    HITOMI: Dikec, ja jsem na linuxu. Ale stejne, jsem si rikal ze kdyz maji instalacni script ze to treba pujde, a krome xfactors uz mi to slape, prekvapive zadnej problem pri buildu, web-ui resi dotahovani dalsich souboru samo, takze palec hore!
    YEETKA
    YEETKA --- ---
    KERRAY:
    mě zamrazilo, hodně podobně jsem si pistolníka představovala.. brrr
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    DNF: jj, instalovala jsem podle
    Install Stable Diffusion Locally (In 3 minutes!!)
    https://youtu.be/6MeJKnbv1ts

    kazdopadne ted uz jsou i primo ke stazeni nejake instalatory, takze je to zalezitost nekolika kliku :)
    jen jsem si pak dostahovala vsechny modely, co jsem potrebovala, vsechny z huggingface (az na f222)
    KOZLIKK
    KOZLIKK --- ---
    DNF
    DNF --- ---
    Provozujete nekdo lokalne nejaky z tech text2image? Treba to co je na nastence tady? Chtel bych pozkouset ale zase se mi nechce instalovat rucne nejakej mega stack .. jako kdyz jsem se pred par lety snazil rozpoznavat kocky :/ jak to dneska funguje, nebo co nejlip?
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    #obrázek Edvard Munch's "The Scream, but painted by Sdzisław Beksiński
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    #obrázek Hands (and other hard-to-render stuff) seem to come out if you use a VERB. This one worked consistently in almost all iterations due to the use of the word "REACHING"
    https://www.reddit.com/r/midjourney/comments/zeaxkx/hands_and_other_hardtorender_stuff_seem_to_come/
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam