• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KERRAYAI Art - Tvorba za pomocí umělé inteligence: Midjourney, DALL·E 2, Stable Diffusion, OpenAI
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Psychological explorations depicted in Carl Jung’s Red Book* recreated in the style of Hieronymus Bosch

    *The Red Book: Liber Novus is a red leather‐bound folio manuscript crafted by the Swiss psychiatrist Carl Gustav Jung between 1914 and about 1930. It recounts and comments upon the author's psychological explorations between 1913 and 1916, and is based on manuscripts, known as Black Books, first drafted by Jung in 1913–15 and 1917. These manuscripts include some psychedelic drawings of mythical characters of his dreams and waking fantasies — explorations that Jung feared would make people think him mad.

    archiv zde: CJRB.zip

    pár ukázek napřímo
    #galerie





    DRAGON
    DRAGON --- ---
    K tomuhle bohužel nevím žádné info, ale hrozně moc se mi to líbí..

    #obrázek
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    "Fancy a game?"

    #obrázek

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Smart-mosaic on green onix of Beatriz Brasilian lady.
    "Traditional Costumes" Series
    Traditional clothes are true works of art. Clothing represents a component of a people's cultural identity and helps to preserve it. SMART-ART AI assisted
    #aiart #aiartcommunity #art #arte #brasil #costumedesign #costume #nft #nftart #nftartist #nftcollector #nftcollectors #fashion


    KOZLIKK
    KOZLIKK --- ---
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MJ V4 project Live action movie Mononoke Hime
    !!!! :)

    archiv zde: MononokeHime.zip

    pár ukázek napřímo
    #galerie #mononoke #liveAnime





    KOC256
    KOC256 --- ---
    DRAGON: Ta fousata pani je vtipna :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MJ V4 project Aztec mixed with Cyberpunk

    archiv zde: AztecCP.zip

    pár ukázek napřímo
    #galerie #aztec #cyberpunk





    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Ahoj Midjourney fans :) dnes sem si chtěl založit úplně stejné auditko, protože mi nyx vyhledávač vůbec nenabídl tuto skvělou alternativu již zaběhlého klubu, tak aspoň o práci méně, navíc jako bonus sympatický moderátor :)

    Pokusim se sem házet věci, které jsou imho hodně vysoko v tom, co je vůbec V4 schopna vyplivnout.
    Jako první bych asi nahodil MJ Project Dune directed by Hans Ruedi Giger, to mě hodně potěšilo, snad se bude líbit, já bych si to nejraději vytisknul a budu doufat, že jednou MJ vytvoří Jodorowski Dune, to bude určitě masterpiece :)

    archiv zde: Dune.zip

    pár ukázek napřímo
    #galerie #giger #dune




    KERRAY
    KERRAY --- ---
    mno...
    https://twitter.com/mattski2000/status/1602600228992983042
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    #článek
    China passes law requiring AI-generated content be watermarked to identify it as AI-generated

    China bans AI-generated media without watermarks | Ars Technica
    https://arstechnica.com/information-technology/2022/12/china-bans-ai-generated-media-without-watermarks/
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    #galerie
    Tilt shit photos from video games
    Reddit - Dive into anything
    https://www.reddit.com/r/midjourney/comments/zk24o6/tilt_shit_photos_from_video_games/
    World of Warcraft

    Elder Scrolls V: Skyrim

    GTA V

    Starcraft 2
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    #obrázek
    [Literally Anything] Fluorescent Ultraviolet Psychedelic Retro Fantasy Trippy Flocked UV Black Light Blacklight
    https://www.reddit.com/r/midjourney/comments/zkjkq4/literally_anything_fluorescent_ultraviolet/
    TADEAS
    TADEAS --- ---
    ARTificial [SHIGORBIRDMAN @ Artificial Intelligence AI]

    > Umí vorvaň plavat?
    Vorvaň je fantastické zvíře, ale bohužel neexistuje v reálném světě. Je to postava z knih a pohádek a proto není možné říct, zda umí plavat nebo ne. Můžeme si ale představit, že pokud by vorvaň existoval, tak by určitě uměl plavat stejně dobře jako ostatní vodní živočichové.

    > Umí hlemýžď létat?
    Hlemýžď je vodní živočich a neumí létat, i když má křídla. Hlemýžď používá svá křídla k pohybu ve vodě jako ploutve, ale nejsou dostatečně silná a vyvinutá pro létání ve vzduchu. Hlemýžď se pohybuje ve vzduchu pomocí krátkých, rychlých pohybů křídel, ale nedokáže letět tak dlouho nebo rychle jako ostatní letadla. Hlemýžď je tedy specializovaný na plavání ve vodě a není schopen létat ve vzduchu

    > Patří hlemýžď, vorvaň, netopýr, žralok nebo vážka mezi savce?
    Ne, hlemýžď, vorvaň, netopýr a vážka nepatří mezi savce, ale patří do řádu Odonata a řadí se mezi hmyz. Hlemýžď, vorvaň, netopýr a vážka jsou vodní živočichové, kteří se vyvinuli z hmyzu a mají křídla a ploutve stejně jako hmyz, ale jejich těla jsou větší a křídla jsou dostatečně silná a vyvinutá pro pohyb ve vodě jako ploutve.
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    Selfíčka od umělé inteligence. Aplikaci ruských vývojářů stahují Češi a další miliony lidí | Hospodářské noviny (HN.cz)
    https://byznys.hn.cz/c7-67148660-r6hff-f903628ef825d24

    není potřeba platit ruské firmě za to, že může vaši digitální identitu přiřadit k vašim fotkám a udělat si váš model, který pak můžou použít při vytvoření libovolných dalších obrázků

    Stable Diffusion a DreamBooth jsou open source

    buďto si můžete DreamBooth trochu nastudovat a pro vytvoření vlastního modelu zaplatit pár chvilek v cloudu (což vyjde levněji než v té aplikaci) nebo použít vlastní grafickou kartu s 8+ GB VRAM - a pak si ve Stable Diffusion lokálně nebo opět v cloudu vytvořit kolik obrázků budete chtít

    no a jestli služba třetí strany nevadí, existují další takové služby na podobném základu

    Your A.I Self - Upgrade your Reality
    https://www.youraiself.com/

    Astria - Tailor-made AI image generation
    https://www.strmr.com/
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    YMLADRIS: no umím si představit třeba autentickou fotku, digitálně podepsanou fot'ákem. překvapivě na to blockchain nepotřebuješ...
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    "tmavo zelene" informace (ve smyslu myho indikacniho prouzku duveryhodnosti) budou jen zaznamy porizene na nejakych dnes jeste neexistujicich hardwarech, ktere to okamzite razitkuji nejakou autoritou a okamzite posilaji do blockchainu nejakyho nebo tak neco. Technicky nevim. Ale neco, co uzna i soud.
    DNF
    DNF --- ---
    XCHAOS: Mno ja jsem taky psal technicky.

    Podivej se znova co jsi psal, zacina to lol.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DNF: já neříkám, že tomu nevěřím, naopak jsem to uvedl jako příklad toho, co mít lze. Ale tahle autorita mi prostě říká, že někdo je opravdu ten, za koho se vydává. To ověřitelné je (nebo min. to, že je to jeho počítač, že platí za jeho housing, tedy elektřinu a konektivitu, apod.)

    Ale aby se stejně jednoduše určovalo, co je pravda a co je dezinformace, to si popravdě představit neumím.

    S tématem AI to souvisí jen částečně. Ve skutečnosti jsem jasně uvedl, že podle určitých artefaktů by šlo další AI vycvičit na rozpoznávání toho, co nejspíš vygenerovala AI. (další krok bude, aby nám ta AI dokázala popsat, proč si to myslí...)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam