• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KERRAYAI Art - Tvorba za pomocí umělé inteligence: Midjourney, DALL·E 2, Stable Diffusion, OpenAI
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    KAJJAK: hned první komentář na reddotu je od autora, a píše, že to dělal ve Stable Diffusion a prompt byl stejný až na zvíře - a měl by být uložen v EXIF informacích obrázků (ale nevím, jestli to reddit neočeše)
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    znamena to vybudovat si vlastni model kovovych postavicek a kdyz uz mas model muzes delat dalsi?
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    KERRAY: mohu se prosim zeptat jaky prikaz pouzijes kdyz se ti libi metalicka kocka at ve stejnem stylu udelas metalickou zelvu? pouzivam leonarda
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    NE7RA: jj to bez debat
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    NAGASAWA: prakticky je to uz dneska rychlejsi a flexibilnejsi nez hledani a dodelavani stock fotek. ALE porad se bavime o vystupech, ktery jsou spise pro prezentace nez produkci.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    NE7RA: jj to je super a je fajn, ze jste to zakomponovali . V Cesku jste vlastne prvni, koho s tim vidim otevrene pracovat.
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    NAGASAWA: Zatim to testujem a veci z toho pouzivame spise interne, v tendrech, prezentacich - tzn. mimo verejnost. A bude jeste imho trvat, kdy z toho polezou veci konzistentni pro kampan, kterou bys postavil ciste na vizualu. Jako nektery ty abstraknejsi elementy imho uz vypadaji dobre - napr. 'splashe' , 'koure'

    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    NE7RA: jasny. jenom me zajimalo, jestli uz firmy v ramci generovany ai resi tu jejich podminku pro corporate plan pro firmy s vydelkem nad mega rocne, nebo jak to tam maji v podminkach definovany.
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    NAGASAWA: ProPlan za 48$ / Mesic
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    NE7RA: a platite si coby firma tech 600 dolaru za predplatny?
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    Copilot už dost věcí umí a zlepšuje se, a hlavně patří pod MS, se kterými blízce spolupracuje i OpenAI, takže bych očekával, že se ChatGPT bude dost rychle promítat i v Copilotu
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    MidJourney - ukazka jedne veci z posledniho tendru co jsme delali. pro predstavu.

    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    DNF: ja sice v korporatu jsem, ale chatgpt domenu mame dostupnou a ty funkce byly tak genericky, ze jsem je tam proste hodil
    co korporat nevidi && neciha v tom IP/SPI past a tajny knowhow, to srdce neboli :D
    DNF
    DNF --- ---
    QWWERTY: Na jednoduchy veci jako testovani si taky umim predstavit uz soucasnej stav chatGPT. Bohuzel pro me nez se toho korporaty prestanou bat tak to bude chvili trvat .. Leda zmenit vzduch do nejakeho mladeho kolektivu :)
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    DNF: kolega to pouzival od zacatku a docela si to chvali
    pry ted delal nejaky mensi webovy projekt a defacto vetsinu nechal napsat copilota, akorat po nem obcas neco opravil

    ja ted pouzival chatGPT, kdyz jsem potreboval napsat test case
    hodil jsem mu funkce, on mi vygeneroval nejaky testy a ano, musel jsem nektery prepsat, ale neco fungovalo a mel jsem hotovy cely boilerplate
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DNF:
    Já s tím nedělal, ale zrovna mi o víkendu říkal kámoš, že občas si od toho nechají udělal paralelní kód a občas se dokonce diví, že to vymyslel lépe než člověk (alespoň nějaký fragment)... Ale nedokážu napsat, co přesně programují a kvalitu těch lidí...
    DNF
    DNF --- ---
    KOC256: videl jsem video, smer dobrej, ale zatim je to na jednoduchy veci..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam