• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    QUANTIAchievement unlocked
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    Dala jsem prát jednu várku.
    EKG
    EKG --- ---
    Podminecne: Nalezl jsem svazek dratu vycnivajici ze zdi, nastudoval problematiku zasuvek British Telecom, zakoupil prislusne dily a nainstaloval. Ted jen aby pristi utery technik uspesne pripojil vsechny ty draty na druhe strane a budu mit internet za dvacku.
    CDR
    CDR --- ---
    zvláštní achievment :3 dnes se mi asi poprvé v životě zdálo Václavu Klausovi. Švihal jsem ho přes nohy fleretem.
    Když nad tím tak přemýšlím, tak jsme asi i poprvé ve snu někoho švihal cvičným fleretem.
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    jako muzu vam rict, ze vencit 20 cm vysokyho psa v 15 centimetrech snehu je teda velka parada :D
    TRISMEGISTOS
    TRISMEGISTOS --- ---
    první rodičovský psycho achieved. roční syn se zřítil z postele přímo na hlavu. sešívačka na čtyři stehy.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Za 20 roků, co vlastním nějaký mobilní telefon, mi žádný nespadl do záchoda.
    Takže tahle kapitola se uzavřela.
    VANEK
    VANEK --- ---
    A teď jsem fakt hrdý: po pouhých 3/4 hod postupné analýzy, pokusů a omylů smontoval do funkčního stavu prý snad 30 let starou svítilnu (na 4 AA a ještě halogenku, zhruba tenhle typ, jen bílá, přesnější typové označení ani lepší foto jsem neašel
    https://www.moma.org/collection/works/3435
    ) kterou rodiče shodili na zem a rozpadla se na prvočinitele. (Nicméně nebýt toho záblesku osvícení, že přebytečný plíšek nemám cpát do spínače, ale patří propojit + a - na dně bateriové šachty, nevím nevím.) Drobnou škvíru mezi půlkami tubusu, kde se kousek spojovacího prvku odlomil, jsme pak napravili izolačkou.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Zatloukla jsem dva hřebíčky do zdi a ani jednou jsem se nepraštila do prstu.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VANEK: 19.1 2002 a číslo id mám 1919. i když je to druhej nick, ale to už je jen historie :)
    VANEK
    VANEK --- ---
    Rozmontoval výpustní mechanismus WC splachovače a namontoval ho zpátky bez nevratných škod (pomineme-li ty při dřívějším odstraňování víka, a následném venkoncem zbytečném rozmontovávání napouštěcího mechanismu z čiré bujnosti). Protéká pořád spíš jak se mu chce a nechce bez ohledu na odstranění vodního kamene, nebo co to bylo. (Ale zjistil jsem, že to celý stojí jen asi tři stovky, extra gumová část se asi měnit nedá; tak až se naštvu...)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Poprvé sem si vypral sluchátka. Hrajou, ale čistší zvuk nemaj.
    MOWER
    MOWER --- ---
    vyvolavali me rozhlasem pro deti v obchodnim dome IKEA
    CDR
    CDR --- ---
    Poprvé jsem použil datovou schránku (tím myslím osobní, firemní do toho nepočítám).
    MALLOCH001
    MALLOCH001 --- ---
    Ve 12 jsem si zabouchnul klíče ve dveřích. Moje drahá polovička přijede v 5:)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Moje skupina na Fejsu překročila dnes 10000 členů. (po sedmi letech od založení)
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    vcera sem strihala psa, kterej se poprvy skoro nebranil, nuzky se snazil sezrat jen jednou, svy ostrihany chlupy taky, a vetsinu casu normalne drzel a nechat se strihat. ze by se to stene konecne zaclo trosku uklidnovat? :) poprvy to nema vsechno zubaty jako dycky, a vypada jako fesak!
    MALLOCH001
    MALLOCH001 --- ---
    Odřít si pravé světlo u auta.
    2BFREE
    2BFREE --- ---
    Naprogramovat obecný a z venku rozšiřitelný Data Transfer Object s podporou striktní typové kontroly a zmenšit tak konfiguračni objekt 10x a přitom zachovat všechnu funkčnost.

    Měsíc práce a přitom taková blbost
    VIDA
    VIDA --- ---
    Zahájit přednášku na konferenci slovy: Co říci závěrem.
    ARCHIMEDES
    ARCHIMEDES --- ---
    Seznámit navzájem dva kapitány - check :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam