• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    QUANTIAchievement unlocked
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    hattrick! potreti v zivote se mi povedlo zbavit se sefa-debila tak, ze tym zustal a debil byl vyhozen! :D
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Šla jsem poslat balíček, tak jsem si řekla, že pak dojdu nakoupit, venku jsem zamířila rovnou do obchodu, nakoupila, co bylo potřeba, a nic navíc, přesně to pasovalo do tašky – a cestou domů jsem nezapomněla poslat ten balíček!
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    Povedl se mi houskový knedlík!
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Koupil jsem první ETF.
    2BFREE
    2BFREE --- ---
    Zacit aktivne hamounet na sporicich uctech
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    HEJSEK23: omg:D
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    Snědl jsem narozeninovej dort

    (Celej sám.lzickou odprostřed)
    VRBIK
    VRBIK --- ---
    PALEONTOLOG: imho by vám tu daň mohli zpětně odpustit, když to bylo takhle nevyjasněný. nevím jak velkej to je teda pozemek a kde :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    CDR: gz!

    vime se segrou o pozemku, kterej je na katastru psanej na nasi mrtvou babicku a nikdy neprosel dedickym rizenim. chcem to vubec? nevime, ta 20let neplacena dan z nemovitosti za to asi nestpji
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Ve workshopu o protinacistickém odboji jsem použila slovo partyzánstvo.
    CDR
    CDR --- ---
    SHEALA: když umřel děda, notářka odmítla zapsat do dědictví asi deset kartonážních strojů (asi 10 tun oceli a litiny).
    Že prý k nim nejsou nabývací listiny, tak neexistují
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    CDR: gratuluju.

    Při dedickém řizení jsem se mimo jiné stale majitelkou neexistující motorky - s tím, že jsem měla obavy, jestli někde nevisím na pojistném.

    Zatímco reálně existující auto, stojící v garáži, podle notáře neexistovalo.
    CROSS
    CROSS --- ---
    Narozeninová párty s osmi 11-12letými v místním laser game centru. (Doprava, logistika v singlu.) Nikdo si nic neudělal, nikdo se mi neztratil, všichni byli spokojení.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    2BFREE: Podělit je pohoda, ale přijmout poživatinu od náhodného spolucestujícího, to chce koule! :D
    2BFREE
    2BFREE --- ---
    Podelit se o syrovy placek s nahodnym spolucestujicim v tramvaji ✅
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    TRISSIE: visit Brno they said, it will be fun they said
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    Vybuchla mi flasa s colou, bez toho aby vytiekla co len jedina kvapka. Akurat vrchnak vyzeral, ze musel na tom strope vo vlaku nechat odtlacok.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    předjížděla jsem vlak!
    achievement dvojnásobný, neb jednak vlak jsem teda v silnici fakt ještě neobjížděla, a druhak to bylo taky poprvý, co jsem ho na té silnici u Velké Bučiny potkala :-)
    Mapy.cz
    https://mapy.cz/zakladni?pano=1&q=kralupy%20nad%20vltavou&source=muni&id=3878&pid=85085118&newest=1&fov=1.257&x=14.2456976&y=50.2577597&ds=2&;z=15
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Tak už nemám do krve popraskaný jen rty a klouby na rukou, teď už koutek oka. Yay.
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    CDR: Upřímnou soustrast. Ale nevěš hlavu, pořád lepší než byt v paneláku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam