• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NEIJAK UŠETŘIT (aneb doba je zlá!:)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DREEK: emtecko.cz/trz pisu volam data jedu.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MOIRAIN: norma na šimůnkové p8 je v podobným stylu, ale oplývá potravinami západních provenience, což je velmi osvěžující. dodnes jsem v žádným jiným obchodě nenašel zmrzlinu OREO na dřevěné špachtli. hitem loňského roku byly slaný tyčky s vůní šalvěje. nemá smysl to popisovat, to se musí zažít

    VYHULENY_UFO: to nikdo nerozporuje, ale je to návod, jak ten krám najít, neboť překvapivě low-end ukrajinci neinvestovali do reklamy na google
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PALEONTOLOG: ale ty provozuje urcite Sapa a ne britskej Iceland. Iceland je mrtvej, Dejve...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VYHULENY_UFO: a ty jsi další idiot v řadě :D namísto icelandu jsou tam zlevněný otraviny :-)
    DREEK
    DREEK --- ---
    DREEK: Ještě doplním ceník https://www.mujkaktus.cz/cenik, ale tl;dr pokud chcete jenom internetový balíček:
    Volání za 2,50 Kč,
    SMS za 1,50 Kč,
    Internet 1 GB za 100 Kč, 2 GB za 150 Kč atd.

    Bonusový kredit za dobití se spotřebovává jako první, takže výše uvedené je ještě za polovinu. :) Nemusíte dobíjet pravidelně každý měsíc, ale je potřeba mít kredit na samoobnovující se balíček, který se sám aktivuje každý měsíc.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    DREEK: Souhlasím, Kaktus mám už spoustu let, prakticky jen na data a občasnou SMS (tak jako do pěti SMS měsíčně, drtivou většinu zpráv řeším přes maily nebo IM), volání většinou řeším Odorikem, ale když jsem přes něj občas volala, taky to šlo.
    DREEK
    DREEK --- ---
    NEI: 2) doporučení na nejlevnější mobilní a internetové služby atp.

    Moc nevolám, klasické SMS píšu výjimečně, internet mám doma i v práci, takže pro mne nějaký klasický nebo neomezený paušál nemá smysl. Jen jsem hledal operátora, kde bude aspoň nějaký základní internetový balíček, abych mohl komunikovat taky v terénu (messenger, net volání, navigace apod.)

    Tady bych doporučil Kaktus virtuálního operátora od T-Mobile https://www.mujkaktus.cz/
    Klasická předplacenka, kdy si dobíjíte kredit a spotřebováváte jej za pevnou částku, ale je zde možnost kupovat jednorázové nebo samoobnovitelné balíčky na volání, SMS a internet. Nevyužité jednotky se v rámci samoobnovujícího balíčku přesouvají do dalšího. Balíčku je několik.

    Nicméně, 2x do měsíce mají akci tzv. dobíječku, kdy dostanete dvojnásobek dobíjeného kreditu od 200 Kč do 500 Kč, navíc při dobití se vám aktivuje volání zdarma do Kaktus sítě na 30 dní. Kredit můžete také posílat jinému číslu pod Kaktusem.
    Dobíječka trvá většinou 3-4 hodiny k večeru v daný den, nemusíte hlídat, na FB jsou skupiny, existuje aplikace nebo e-mailové upozornění na probíhající akci. :)

    Máme v rodině několik let a spokojenost.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    nojono, blbecci z nyxu.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PALEONTOLOG: pane, vy jste snidal vtipnou kasi.. :D

    Iceland - Ládví
    4.41,078 reviews
    ·$
    Permanently closed
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    RAINBOF: neni to jenom zavrena prodejna bez lidi. iceland pokud se nepletu odchazi z trhu a napriklad iceland v malesicich je uz pres pul roku zruseny a misto nej je drogerie dm.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    LOVE_DALI: úplně v klidu, je to trochu víc punk, než běžná sámoška, ale sortiment dobrý, zejména v chladicích boxech se mezi sýry dají najít opravdové lahůdky bez ironie a sem tam i v uzeninách
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    GEISHA: palenim PET pri nizkejch teplotach vznikaji nejaky dioxiny, az dostanes rakovinu tak mu jdi podekovat.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RAINBOF: omg :) to me nenapadlo, zes jel jinam, to bych vyjadril mnohem vic empatie a mozna i litost
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    LUSINDA: nemam tuseni.

    NELLAS: kdepak. Byla tam zima a dest tak jsem sel domu ;)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    RAINBOF: To jsi ale na Hloubětíně, ne?
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    RAINBOF: no nevím co tě táhlo do Icelandu na Hloubětíně :-) takovej zmar!
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    No ono slo o to ze puvodne jsem se splet a jel jsem jinam nacez jsem zareagoval fotkou a kdyz mi postupne dosel omyl, uz tu byl paleontolog a siril mir a lasku :).

    No usetrite i tim ze budete poradne cist :)
    BOREC
    BOREC --- ---
    NEI: ale moc jsme tím flejmem neušetřili
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PALEONTOLOG: hezka odpoved. Takova vlidna :)

    Jsi kral.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam