• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NEIJAK UŠETŘIT (aneb doba je zlá!:)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    NEI: taky C&A mělo docela slušný a cenově přijatelný hadry, zvlášť třeba to prádlo nebo i džíny.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    JOPS: heled kdybych věděl že je do týdne neztratím nebo nezničím, tak si klidně radost udělám :)

    Já ani tak moc sluneční brýle nenosím, jsem spíš na kšiltovky :) - když to tak vezmu tak většinou je nosím na řízení
    PAJAOVA
    PAJAOVA --- ---
    SCHWAB: pracovni jsem mel jen nejake zakladni a ty se docela zamlzovaly, ted jsem koupil RP Stratofly a proste parada, jak clovek ani nevi, ze ma neco na ocich.

    Ale at nejsme tak mimo tema :D Pokud chce clovek usetrit za sportovni vybaveni, vyplati se kupovat v Nemecku (kolo, skialpy, ...), pripadne v kamennych prodejnach zkusit otazku "a slo by jeste nejak pohnout s cenou?". Dost casto se da neco vymyslet ku spokojenosti vsech.
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    PAJAOVA: ty jo na kolo se mi uplně nejvíc osvědčily pracovní brýle bollé

    něco jako toto
    BOLLÉ CONTOUR ochranné pracovní brýle - brýle - Promex
    https://www.promex.cz/ochranne-pracovni-pomucky/bolle-contour-ochranne-pracovni-bryle-p27056/204058/
    a ty nepolarizační/kouový za 400 jsou taky fajný jak vzhledově tak nezničitelností.
    PAJAOVA
    PAJAOVA --- ---
    JOPS: ja roky jezdil na kole s brylema za par stovek, s tim, ze lepsi beztak nekde ztratim nebo znicim a ze ten rozdil za ty prachy nestoji. Pak jsem teda poridil bryle za 4k (v akci za 3k :D) a ted jen lituju, ze jsem to neudelal uz driv :D
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    NEI: ja to zkusim jinak a lip: presto, ze jsem moudry muz zijici ve Svycarsku a mohl bych si koupit vicemene cokoli bych chtel, od prvniho modelu IP jsem nikdy nemel potrebu koupit si neco jineho. Nekupoval jsem ty nejnovejsi modely ale vetsinou o jednu generaci starsi, ale to je asi tak vsechno.
    JOPS
    JOPS --- ---
    ADAMIRA: ono s tema brylema se to ma ruzne :D dat dvojku za slunecni brejle? Bych byl kokot. No a pak jsem takhle sel kolem kramu, kde meli OAKLEY :D Ty vole, brejle za ctyri litry? To si aspon zkusim. Ty vole, to je najednou super obraz :D Bohuzel prodavac nebyl moc sdilny, tak jsem tam ty brejle nechal a doma sednu k youtube, dam si vyhledat OAKLEY a pak tam na me vyjela videa, kde ukazuji odolnost, to jsem na to cumel s otevrenou hubou a rikam si, MUST HAVE a uz jsou doma no.

    A jako kdyz jedete autem a mate tyhle bryle nasazene, to je zivot najednou takovej hezci, barevnejsi, optimistictejsi. No nejsme tak bohati, abychom si kupovali levne veci :)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    NEI: Vzhledem k tomu ze nic jinyho nez iphone neznam ti muzu doporucit pouze iphone. Kazdopadne, za ta leta jsem zjistil, ze baterky iphonu je obcas potreba nabijet.
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    LACIF: teď jsem kupoval ženě na Swappie baterie 95% jako novej za 3,5k.
    LACIF
    LACIF --- ---
    ADAMIRA: dostupnyiphone.cz
    Nevěřil jsem, ale ne za 12, ale za 5K přišlo SEcio 2020 s adapterem, kabelem a —nekecam—100% kapacitou baterie. Bez skrabnuti. Proste novej foun. A dle recenzi, co jsem až pak koukal, je to u nich standard.
    MRKEVREDKEV
    MRKEVREDKEV --- ---
    MRKEVREDKEV: pokud jako ja*
    MRKEVREDKEV
    MRKEVREDKEV --- ---
    NEI: pokud jako nemas prilisny naroky, tj. nepotrebujes uplne novej telefon/novy vydani, nevadi ti, kdyz je trochu skrablej atd, tak doporucuju jit po iphonech z mobilni pohotovosti www.mb.cz. davaji i nejakou zaruku.

    kupoval jdem dvakrat. vzdy spokojenost. u jednoho jsem jen po par mesicich menil baterku. ale to byl furt maly vydaj v porovnani s cenou novyho kusu.
    DREEK
    DREEK --- ---
    NEI:
    NEI: Ale značky nic moc https://versus.com/en/phone/battery-life :)

    ADAMIRA: Jj, ale tam bude problém asi s tou váhou. :D
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    NEI: šmarjá radši jo, ještě by jsme zasrali audioto o šetření šetřením.

    POkud ti jde o výdrž kouknul bych na CAT ;)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    NEI: tak to je otázka co je pro tebe moc často :)

    Já nabíjím přes noc, během dne mi vydrží (ale mám ho opravdu na telefonování, sem tam nějaká ta zpráva/mail a sem tam juk na nyx, sem tam si pustim muziku) - což je pro mě dostačující.

    Pokud nepustíš telefon celej den z ruky tak to pro tebe nebude (nebo teda minimálně SE2020 - nevím jak jsou na tom ostatní modely), to by jsi asi nabíjela hodně často.


    SCHWAB: jo pro mě to není "základní výbava" proto na to nedávám moc pozor a okamžitě je rozbiju


    NEI: já už vlastně ani ty za 100 o kterejch jsem psal, mám od kamaráda asi 5 typově stejnejch různobarevnejch reklamních brejlí :´)
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    ADAMIRA: s těma brejlema mám spojenou myšlenku, proč se nebát pořídit iPhone za desetitisíce.
    Jsem si jednou koupil omylem sluneční brejle za necelý dva litry (a to někým před 15 lety) a vydržely mi asi 7 let :D
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    NEI:
    z krátkodobýho hlediska jí má iphone "slabší" - nevím jak moc se dostáváš do situací kde nemáš zásuvku nebo powerbanku - já vůbec (a to lezu po horách a chodim na několikadenní outdoor výlety dost často), takže tenhle problém neřeším

    z dlohuhodobýho hlediska - kapacitně, mi baterka u žádnýho jinýho telefonu takhle nevydržela, druhej rok a ta kapacita neklesla snad vůbec


    SCHWAB: jo to je blbý to si ho nepořizuj :)

    Já si zase nemůžu pořídit sluneční brýle který stojí víc než 100, protože je většinou max do 4 dnů rozsednu :)
    XARGH
    XARGH --- ---
    SCHWAB: jj, telefon za 3000 obrecis snadneji nez nejakej za desitku :D
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    ADAMIRA: já bych si třeba iPhone pořídil, ale mám levý ruce, deravou hlavu a usínám v hromadné dopravě:D
    DREEK
    DREEK --- ---
    NEI: Já jsem teda taky #teamApple, přes 12 let, takže doporučím iPhone, např. SE a starší modely se dají sehnat za dobré peníze a software podpora je obvykle velmi dlouhá. Pokud Android, tak bych koukal na nějakého Samsunga. Na další značky bych ani už moc nekoukal.

    Na mp.cz mají občas pěkné slevy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam