• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NEIJAK UŠETŘIT (aneb doba je zlá!:)
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    QUANTI: to zni jako dobra cena, me by 6gb stacilo a nejaky volani a sms do vsech siti k tomu jako bonus by bylo super. jaky to ma pokryti? mam dojem, ze to je pod t-mobile a to jsem mela cca 4-5 let zpet a pokryti nejhorsi ze vsech operatoru (brno jih, a hranicni oblasti). teda rozhodne u me doma skoro nikde na stole nemam signal :D
    HARPER
    HARPER --- ---
    QUANTI: u toho neresto je po vyčerpání těch 6GB pouze zpomalení na 2MBps tuším,takže to YT by mělo v pohodě běžet. Ale nemám zkušenost,mám 10GB za 250, přičemž to řeším dobijeckama a tak jsem na nějakých 125kc měsíčně plus si držím balík 22 minut za 50(25 s dobijeckou), což mi stačí...jediný voser je s hlídáním dobijecek
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    CUKI: jenom tarif / jenom s internetem? Mám datový balíčky v předplacence Kaktusu, nic jinýho jako asociál nepotřebuju/nepoužívám (jednou za uherák SMS lidem, co nepoužívají online kecálky; na volání mám Odorik) a vystačím si s 6GB balíčkem za 250. Případně mají Neřešto, což je 100 minut volání, 100 SMS a 6 GB za 300.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    NEI: Jo, ale slevu za to, že jsem si zařizoval internet spolu s tarifem najednou mi nechali.
    CUKI
    CUKI --- ---
    A nějaký normální tarif v CZ s internetem Co se dá za kolik pořídit?

    40GB za 372 není tragedie, kdyby bylo méně za méně...
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    NEI: Já mám u T-mo Neomezeně XL a HBO Max a dohromady platím 600 měsíčně. Je to teda cena získaná v rámci retenční nabídky, plus jsem k tomu bral pevnou linku domů, ale nakonec nepřišel technik.
    SLANINKA
    SLANINKA --- ---
    NEI: Ze zákona můžeš odejít od operátora kdykoliv po 3 měsících trvání smlouvy bez pokuty, pouze pokud by sis vzala dotovaný telefon, tak musíš doplatit tuto slevu - je to tak od roku 2021 :)
    SLANINKA
    SLANINKA --- ---
    NEI: Noo, jako je to pěkná sleva, ale prostě není nikde ta garance, že i za čtvrt roku budou retence T-mobilu pořád stejně ochotný jít do takhle extrémních slev... :) Já na to koule nemám, abych pak za čtvrt roku narychlo neřešil, kam s číslem, aby mě to nezruinovalo - skoro litr za mobil bych fakt neplatil :D
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    NEI:

    jo tak nejak to bylo, priznam se ze nevim zda to nezdrazili pro nove zakazniky, uz skoro 2 roky sme cenu nemenili a bude to starsi smlouva co nam vyhovuje
    SLANINKA
    SLANINKA --- ---
    NEI: Pardon, vypadl mi odkaz: https://eshop.t-mobile.cz/prejdete
    SLANINKA
    SLANINKA --- ---
    NEI: Ano, vč. DPH. Jinak jsem to řešil ještě s bývalou kolegyní, která teď dělá u T-mobilu. Prý se dá vzít tenhle neomezený tarif za 465 CZK a po třech měsících, kdy končí promo cena, si zavolat na retence a ve většině případů ti ji prodlouží na dva roky... Ale to už je pro mě pár ušetřených korun a spousta starostí, které mi za to nestojí... :)
    SLANINKA
    SLANINKA --- ---
    NEI: Od Vodafone retencí teď mám nově ten neomezený s 10 Mbps za 539 CZK + 5x měsíčně můžu vypnout na 24h omezení rychlosti... Předtím jsem měl roky jako bývalý zaměstnanec za 549 CZK neomezené volání a 20+20 GB, což mi vyhovovalo, ten ale před dvěma měsíci zdražili na 599 CZK.
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    NEI:

    nejaka ta desetikoruna rozdilu asi pro ostatni z auditka nehraje roli
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    a slevis z toho neomezeneho limitu, ktery za mne tu cenu o dost navysuje
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    NEI:

    psal sem ze asi 2x levneji, presne cislo nevim, musel bych to hledat a tolik mi na tom zase nezalezi, jen sem te chtel navezt co je pravdepodobne retencni oddeleni schopno nabidnout kdyz budes schopna vyjednavacka ;-)
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    NEI:

    tak promin ze se ti snazim pomoci... Neni to verejna nabidka, je to u vodafonu a mel jsem pocit, ze se chces bavit o tom, co je mozne u podpultovych nabidek z teto tve vety "Dělám pro sebe teď novou "podpultovou" nabídku neomezeného volání a SMS"...
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    NEI:

    tak chces to resit v poste nebo ne? Psala si o podpultovych nabidkach, asi bych to uz ukoncil, stejne si psala ze 40GB prekrocis tak sem se asi mylil...
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    NEI:

    ja nic nenabizim, prodavam kancelarske zidle, jen radim ze lpet na neomezenosti v situaci, kdy se chovas omezene (cti potrebujes to na jizdu tramvaji), te stoji podstatne prachy v cele te kalkulaci :-)
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    NEI:

    nepovidej ze si prekrocila 40GB :-)
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    NEI:

    no byl bys na pulce ceny kdybys zjistil kolik realne protocis na tom neomezenem...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam