• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NEIJAK UŠETŘIT (aneb doba je zlá!:)
    Auditka v podobném duchu:
    [Daruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)]
    [freeganismus bez lásky?, freegan bazar a vlastně všecko (dumpstering, urban exploiting apod.)]
    [Za málo peněz hodně muziky: Tipy a linky na SLEVY, AKCE, VÝPRODEJE, zajímavé služby. Toto NENÍ BAZAR !!!]
    [Second handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?]
    [Domácí rozpočet aneb na čem se dá ušetřit? Vymýšlíme levné dárky!]

    Jináč pokusím se to tady ani moc neřídit/nemazat atp., ale před odesláním každého příspěvku zvažte prosím jeho přínos pro ostatní, ať to tady nemáme příliš nepřehledné.
    Díky moc. :)

    Jinak témata, které by vás tady nejvíc zajímala, jsou:
    1) individuální tipy jednotlivých uživatelů jak šetřit
    2) doporučení na nejlevnější mobilní a internetové služby atp.
    3) upozornění na oblíbené položky v akci (máslo, papriky, zmrzlina Haagen-Dasz?:)
    4) galerie, muzea a kulturní akce zdarma
    5) zajímavé sekáče a kdy tam chodit
    rozbalit záhlaví
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    DOCKINEZ: jdu najit penny, dik
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    VON_GILOTINE: Penny má rajčata za 19,9, v akci je i ta cibule, která nestojí 45 (wtf!!!), ale "jen" 28
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    bohuzel jsem ta levnejsi rajcata stale nepotkal, jednou jsem myslel ze je maji v lidlu a na pokladne mi vysvetlili ze to maj blbe v aplikaci ze to je jen jeden nakej jinej den..

    cibule co stoji 4x vic nez stala me neuveritelne jako zaklad vseho vareni sere
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Kdyz je celer levnej nasusit. Susim "dve sarze" jednu na vyvary klasicky do tlakace a to jsou ty casti se slupkou a pak hezky cisty maly do polivky.

    To samy petrzel.
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    DOCKINEZ: maso i umelou i u reznika, ja si tak nechavam mlit prsa
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    DEEFHA: Lečo nebo šakšuku teď žeru každý ráno k snídani :)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    DOCKINEZ: Tohle jídlo teda nemusím, ale díky za připomenutí, že budu muset stvořit lečo .-)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Je léto, rajčata a papriky jsou o polovinu lacinější než cibule, chce to trochu toho vaření ze základních surovin.

    Maso jsem si namlel v elektrickém mlýnku, vyjde to jednak ekonomičtěji, jednak vím, co jím.

    Rajčata hezky spařit a oloupat, žádnej protlak nebo rajče z konzervy.

    Za chvíli to bude, už se mi sbíhaj sliny :)

    RESOLUT
    RESOLUT --- ---
    30% sleva na kvašené zelí, pickles atd pouze do dnešního večera : leto2023
    KVASH - rodinná manufaktura
    https://www.kvash.cz/
    SPOTTER
    SPOTTER --- ---
    komu vadí že v ní není všechno, může použít i mobilní aplikaci Fruit Radar https://f-droid.org/en/packages/eu.quelltext.mundraub/ a přidat strom v mobilu
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Používáte nekdo appku Na ovoce?
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Jsou situace, kdy se můj vnitřní kolenovrt skutečně zaraduje.

    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    AXTHEB: Stromy u silnic se sázely už dávno před Marií Terezií. Za Marie Terezie však byla uložena povinnost sázet stromy u nových císařských silnic z důvodů hospodářských, estetických, orientačních a bezpečnostních
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    LACIF: Asi tedy nějak ohýbáš vesmír aby se ti děly věci, které se nestaly nikomu jinému. Já u jich taky objednával a nic popisovaného se nestalo. A víno docela pitelný.
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    AXTHEB: já to znám jinak: aby měli stín, když pochodují
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    MESKALINE: na slevicy kupony je jinej klub .
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    IOM_NUKSO: Stromy kolem silnic začala vyszovat Mare Terezie, aby měli pochodující vojska co jíst ;)
    MESKALINE
    MESKALINE --- ---
    Dnes je ideální čas si udělat radost! Využijte svůj kód pro vytvoření nové objednávky.
    300 Kč
    při nákupu nad 6000 Kč

    Váš kód:

    Mb43fa3b6b2a
    UPLATNIT
    Kód lze uplatnit v prodejní síti a v e-shopu DATART.cz,
    LACIF
    LACIF --- ---
    DOUPLE: A já říkám, ze jsem to zažil.
    DOUPLE
    DOUPLE --- ---
    LACIF: Nic podobnyho se nedeje, objednavame u nich s hromadou znamejch. Je to uplne normalni firma s ok konzumnim vinem.
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    LACIF: imho je ale chyba na tvý straně. Já si tam jednou za tři měsíce objednám krabici, dorazí klasicky i s voucherem, přijde pár mailů o super duper báječnejch slevách, který prej musíš mít ale to je všechno. Když to víno chceš, tak si ho tam musíš naklikat, vyplnit adresu, bla bla bla... a teda zaplatit. Samy od sebe choděj akorát ty promomaily.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam